Rodzaje wiosek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser94057
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o moim pomyśle

  • jest dobry

    Głosy: 35 17,9%
  • jest zły

    Głosy: 116 59,2%
  • potrzebuje poprawek

    Głosy: 34 17,3%
  • dobry ale musi być więcej rodzai wiosek

    Głosy: 11 5,6%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
heh znowu robią z plemion traviana... oczywiście ,że się niezgadzam
 

DeletedUser

Guest
koles pszecjerz to by byuo zupeunje jak f trafjanie!!!!!!!111111 zygac mi sje hce jag patże na tfoje muwiłem - pisze sje mufiuem!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111



Może trochę przesadziłem, ale mam słabość do pisania takim językiem ;p. Nie powiem, żeby to było "uatfe", ale jakoś "sopje" radzę ;]. A jak chcecie napisać, że to zwykły offtop - poproście kogoś, żeby przetłumaczył początek na polski ;).
 

DeletedUser

Guest
Proszę admina o usunięcie tego posta :mad:
Mamy plemiona.pl i gramy w plemiona.pl, będziemy chcieli zagrać w Traviana, zagramy w Traviana, będziemy chcieli zagrać w Tibie, zagramy w Tibie, nie będziemy chcieli nic, to cholera będziemy robić nic :/
 

DeletedUser

Guest
Dlatrzego nie pżeciesz ten pomysł jest sóperowy ja bym jeszcze dodał wieśniakuf wymiatjoncyh na krowah. Mogliby oni mieć super morzliwość rozwalania móru rogami. Fajnie? Ja terz tak uwarzam...


Pomysł jest beznadziejny, nie róbmy z plemion khanwars, czy traviana..
 

DeletedUser89700

Guest
Ja bym byl za ale gdyby bylo cos w stylu: Rzymianie, Turkowie, Galowie. Cos w tym stylu. Kazdy wie ze czesc propozycji jest z Traviana :(

NIEEEEE !!!!
 

DeletedUser94057

Guest
Ile ludzi mówi nie róbmy z plemion Traviana Bla Bla Bla do mnie travian nie przemawia nie jest zbyt fajny przecież każdy mógł by tego nie wybierać Nie chce z plemion robić innej gry a w dodatku czy wy nie słyszeliście o potopie szweckim? jak nie to nie nie każdemu może podobać się ten pomysł trudno
 

DeletedUser88881

Guest
jak sie nie podoba obecny tryb gry plemion to czemu nie przerzucisz sie na cos innego? :) zdecydowanie nie
 

DeletedUser94057

Guest
A kto mówił że mi się nie podoba to samo można powiedzieć o wszystkich którzy na forum propozycje zamieszczają jakieś tematy
 

DeletedUser

Guest
Pomył do poprawy

lepszy taki pomysł niż żaden ale:

1. plemiona już nie nadają się na takie zmiany- nie ten okres- średniowiecze
2. lepiej zrobić nową grę może mniej komercyjną ale za to lepszą i wtedy tacy ludzie będą skarbem dla twórców ale trzeba mieć więcej wyobraźni.
3. lepiej by było jak zaczynasz Rzeszą niemiecką (Rosją lub innym mocarstwem) i podbijasz innych i to innymi idziesz na bój i to inni jak Polacy mają inne statystyki w ataku, obronie.
 

DeletedUser38268

Guest
Ile ludzi mówi nie róbmy z plemion Traviana Bla Bla Bla do mnie travian nie przemawia nie jest zbyt fajny przecież każdy mógł by tego nie wybierać Nie chce z plemion robić innej gry a w dodatku czy wy nie słyszeliście o potopie szweckim? jak nie to nie nie każdemu może podobać się ten pomysł trudno
1. Nie o szweckim nie slyszalem. Za to o potopie szwedzkim mam niejakie pojecie. W tamtym kraju zyja Szwedzi (l.poj. Szwed) a nie Szweci (Szwec? Szwet?).
2. Gdzie sa kropki i przecinki? Ortografia to jedno, ale brak znakow przestankowych znacznie bardziej utrudnia zorientowanie sie w tekscie.
3. Nie. Nie przesadzam z czepianiem sie pisowni. Pomysl przedstawiany pod ocene ludzi powinien byc dopracowany nie tylko pod wzgledem sensu i celowosci. Jego prezentacja tez powinna byc na odpowiednim poziomie, a w dzisiejszych czasach wystarczy uruchomic OpenOffice'a albo Worda i ortografia, a nawet gramatyka bedzie na przyzwoitym poziomie.

A teraz do samego pomyslu: khanwars, travian, wildguns... i pewnie jeszcze kilka innych maja proponowane tutaj rozne nacje do wyboru dla gracza.
Wybralem plemiona, bo tutaj tego nie ma... skoro przy tylu grach z roznymi nacjami wciaz jest na rynku miejsce dla plemion to znaczy, ze gra bez roznorodnych nacji tez jest potrzebna.
Absolutnym bezsensem jest proba upodobnienia plemion do innych gier, skor oich zaleta jest wlasnie odmiennosc...
 

DeletedUser94057

Guest
Ale to właśnie największa przyjemność z wybierania nacji
 

DeletedUser97254

Guest
Jednego nie rozumiem... :eek: Ta opcja miałaby występować na początku gry tak jak w travianie :confused: czy jak zdobędziesz daną wioske - każda wioska miałaby inną nacje ?

Ja powiem tak...

Ta opcja jest niepotrzebna :cool: najgorsze byłoby w tym to że serwer byłby STRASZNIE przeciążony ;)

1. plemiona już nie nadają się na takie zmiany- nie ten okres- średniowiecze

I powyżej jest następny ważny powód ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Takich pomysłów było już setki na forum oczywiście na nie
 

DeletedUser94057

Guest
mógłbyś wybrać w każdym momencie ale wybierasz tylko raz bo przecież Szweci (Przepraszam za pisownie) nie stawali się Polakami tylko zajmowali polskie miasta i ich używali jakby jakiś Polak chciał dołączyć do armi przecież szkolono go na żołnieża szweckiego
 

DeletedUser

Guest
Totalna głupota! Po pierwsze to mogą być nacje, kraje , po drugie nie jest to strategia jak Legion , Settlers
 
Status
Zamknięty.
Do góry