Rodzaje wiosek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser94057
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o moim pomyśle

  • jest dobry

    Głosy: 35 17,9%
  • jest zły

    Głosy: 116 59,2%
  • potrzebuje poprawek

    Głosy: 34 17,3%
  • dobry ale musi być więcej rodzai wiosek

    Głosy: 11 5,6%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser94057

Guest
Można by wprowadzć rodzaje wiosek np Polacy,szweci,krzyżacy,rusi,cesarstwo niemieckie każdy mógł by mieć inne budynki do rekrutacji innych jednostek w reszcie budynków zmieniłby się tylko wygląd już tłumacze wszystkie rodzaje będom mogły mieć inne umiejentości np krzyżacy łatwiej radzą sobie z murami polacy więcej surowcówitd jak już muwilem jednostki i budynki będą miały inny wygląd i nazwy ale nie zmieni to statystyk jednostki i jej umiejentności
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser40104

Guest
Można by wprowadzć rodzaje wiosek np Polacy,szweci,krzyżacy,rusi,cesarstwo niemieckie każdy mógł by mieć inne budynki do rekrutacji innych jednostek w reszcie budynków zmieniłby się tylko wygląd

Cenię przemyślane, rozwinięte pomysły. Kiedy jakiś będę chciał stworzyć, na pewno zwrócę się do Ciebie o pomoc :cool:

Poza tym ankieta.
 

DeletedUser

Guest
oh...

pomysł nawet dobry podobny do gry "Krzyżacy" jestem na TAK:rolleyes:
 

DeletedUser40104

Guest
Kolega jest za, nie wiedząc nawet, o co chodziło autorowi tekstu?:rolleyes: Poczekałbym na miejscu kolegi na szczegóły.
 

DeletedUser

Guest
kolejny pomysł nie przemyślany ale zamieszczony na forum żeby być fajnym. na dodatek przez dzieciaka który nie umie pisać poprawnie. ehhh
 

DeletedUser40104

Guest
Dlaczego by nie przenieść Plemion na Marsa? Wojny przyszłości, pif paf puf paf, Krzyżacy lecą z mieczami na zielonego ludka z antenkami, polska husaria strzela z wyrzutni rakiet... A teraz głosujcie w ankiecie, czy jesteście za, czy przeciw.
Ach, rozmarzyłem się, ale pomysł na takim samym poziomie.

Gdyby kolega choć sprecyzował, czym będą różniły się dane nacje? Zagram Szwedami i będę miał wioskę skutą lodem, aby dostać się do ratusza będę musiał przez godzinę rozłupywać lód z drzwi, aby w środku, o zgroza spotkać napisy po szwedzku? Czy różniłyby się tylko tym, co się na początku wybierze? :rolleyes: Chcę dokładnych szczegółów, przedstawienie graficzne już nawet koledze odpuśćmy...
 

DeletedUser91728

Guest
Pomysł niepotrzebny jakieś nazwy phi ludzie jak piszecie to piszcie coś sensownego a nie zaśmiecacie forum aby tylko zaśmiecić i zaistnieć na nim ja jestem oczywiście na NIE!
 

DeletedUser93204

Guest
Oczywiście na nie bez obrazy ale ten pomysł jest do śmieci
 

DeletedUser75974

Guest
Tego nie trzeba komentować ale wysilę się trochę dla tego ludka:

Po pierwsze ludzie jeszcze nie wiedzą o istnieniu takiego narodu jak szweci, no chyba że go odkryłeś pisząc ten temat.

Po drugie zajrzyj do słownika - muwilem

Po trzecie pomyśl zanim napiszesz następny taki temat. Dziękuję. :rolleyes:
 

DeletedUser63121

Guest
pomysł niedopracowany, ale ciekawy
od szwedów prędzej włosi
kończę, jestem na poprawki
 

DeletedUser93170

Guest
nie nie i jeszcze raz nie nie jest to potrzebne a tak

(uwaga ironia)
i ja tez mam pomysl zeby rycerz sie nie przemęczał damy mu BMW i ochrone BOR
 

DeletedUser92720

Guest
Ten wspaniały pomysł mógłby stanowić wzór propozycji, której NIE WOLNO przedstawiać na tym sub forum.

Nie bacząc na fakt, iż tekst jest przesycony błędami stylistycznymi, ortograficznymi, gramatycznymi, a zdania są składane w sposób nad wymiar nielogiczny, stwierdzam, że Autor Tematu nie zna zasad tutaj panujących.

To jest właśnie najgorsze
. Większość prymitywnych pomysłów w tym dziale powstało przez osoby, które się dopiero co zarejestrowały i chcą zabłysnąć byle czym, żeby tylko się pokazać.

Niestety owe rozumowanie jest tragicznie mylne.

Nie zwracając uwagi na to, że autor jest zbanowany i pewnie już nie zajrzy na forum, wysilę się i powiem co o tym myślę.

Pomysł Autora Tematu zalicza się do wielu innych innowacyjnych propozycji, które zmieniłyby cały wizerunek plemion. Jednak plemiona są w pewnym sensie marką, która się sprzedała (co widać z autopsji), dlatego firma InnoGames nie będzie przystawała na całkowite modyfikacje kodu gry, albo jej prezencji.

Dlatego owy pomysł bardzo mi się nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
A ja proponuję:
• Murzynów
• Tatarzynów
• Aborygenów
• Hindusów
• Ruskich
• Polaków (Żeby Ruscy 0,5l na 1 nie musieli czyścić)
• Indian
• Gibraltarczyków
• Osetyjczyków
I ktoś to wprowadzi? Nie. Dlaczego? Bo to nie ma najmniejszego sensu, ładu i składu, a takie dzieci jak te które wymyślają takie głupie pomysły powinny być palone na stosie za próby zrobienia ze starych, dobrych plemion cukierkowego misia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry