Rodzaje wiosek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser94057
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o moim pomyśle

  • jest dobry

    Głosy: 35 17,9%
  • jest zły

    Głosy: 116 59,2%
  • potrzebuje poprawek

    Głosy: 34 17,3%
  • dobry ale musi być więcej rodzai wiosek

    Głosy: 11 5,6%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser97254

Guest
mógłbyś wybrać w każdym momencie ale wybierasz tylko raz bo przecież Szweci (Przepraszam za pisownie) nie stawali się Polakami tylko zajmowali polskie miasta i ich używali jakby jakiś Polak chciał dołączyć do armi przecież szkolono go na żołnieża szweckiego

Wiesz co powiem jedno masło maślane.

Ponadto nikt by nie chciał być Niemcami, a gracze by wybieraliby tylko polską nacje, więc ta opcja by była zbędna szczególnie dlatego że serwer byłby obciążony ;)

Statystyki mówią same za siebie: 61.29% - na nie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nOobek czy noob

(...)Pomysl przedstawiany pod ocene ludzi powinien byc dopracowany(...)
z tym się zgodzę pomysł jest rażąco nie dopracowany i nastepnie posty twórcy tematu tylko siedzą dalej w tym bagnie. więc nie ma sensu jak nie ma się ochoty troche pomyśleć, a może wziąść pod uwagę opinie innych userów że to nie ta gra.

"Ale to właśnie największa przyjemność z wybierania nacji"
jesteś noobem*?
A teraz do samego pomyslu: khanwars, travian, wildguns... i pewnie jeszcze kilka innych maja proponowane tutaj rozne nacje do wyboru dla gracza.

jak nie rozumiesz to napisz na pW to ci wyjaśnie. nie powiem jak- mechanicznie :)

(wyjaśnienie co to znaczy noob: noob to człowiek do którego można mówić a on dalej swoje i nie posłucha może dalej robić te same błędy. oczywiście nie jest to oficjalne wytłumaczenie)
 

DeletedUser92754

Guest
Ludzie nie zajmujmy się takimi pierdołami.
Można wprowadzić "żywe czekoladki z marsa z nadzieniem truskawkowym.
Bez sensu.Bezcelowa paplanina.Ten pomysł jest beznadziejny.:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie. to nie jest travian. jest to wogole nie potrzebne
 

DeletedUser93933

Guest
Nie róbcie z Plemion Traviana bo to 2 różne gry.
Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Pytanie, czy to do cholery jest Travian czy Plemiona, to duża różnica, poza tym pomysł do bani i juz powstało takich pęczki, jeżeli chcez wiedziec jak to skomentuje to przeczytaj inne propozycje na, które odpoiwadałem,- dla ułatwienia - "To są wymysły niemców i to oni sa TĄ głowa, my jesteśmy jedynie karkiem, który ma ja trzymać:D"
 

DeletedUser

Guest
Taa, a może jeszcze Czarodzieje z biedronki i Babcie stefcie co ?
NNNNNNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie jest zły, ale czy to nie jest bez różnicy?? Jestem na TAK
 

DeletedUser85083

Guest
Po prostu nie! To by się wtedy upodobniło do gier typu Khan Wars, a Plemiona utraciłyby swoją unikalność i ciekawość. Mi podoba się to, że ciągle się liczy, ile to pik trzeba wysłać na tego gracza, a takie przeliczanie dziesiątek rodzajów jednostek i ich siły jest ciekawe, ale na dłuższą metę bardzo nużące. Po prostu: NIE!
 

DeletedUser23380

Guest
a wy sie w traviana nagraliście :)
ale pomysł dobry.
 

DeletedUser96857

Guest
pomysł dobry możebyć ale nie na światach które już istnieją niech to bendzie wprowadzone na świaach np 32 33 34 35 bo jeszcze te światy nie istnieją ko jest za tym co ja napisałem ?
 

DeletedUser

Guest
pomysł dobry możebyć ale nie na światach które już istnieją niech to bendzie wprowadzone na świaach np 32 33 34 35 bo jeszcze te światy nie istnieją ko jest za tym co ja napisałem ?

To se ściągnij Mozille skoro się dopiero uczysz pisac tam błędy są podkreślane. Pomysł beznadziejny. Chcesz to miec to graj w Traviana a nie Plemiona...
 

DeletedUser

Guest
Można by wprowadzć rodzaje wiosek np Polacy,szweci,krzyżacy,rusi,cesarstwo niemieckie każdy mógł by mieć inne budynki do rekrutacji innych jednostek w reszcie budynków zmieniłby się tylko wygląd już tłumacze wszystkie rodzaje będom mogły mieć inne umiejentości np krzyżacy łatwiej radzą sobie z murami polacy więcej surowcówitd jak już muwilem jednostki i budynki będą miały inny wygląd i nazwy ale nie zmieni to statystyk jednostki i jej umiejentności


Ortografia razi. Pomysł niedopracowany. Gdyby go bardzo rozwinąć niekoniecznie każdy walczył by polską. Ale jednak statystyki wojsk musiały by być zmienne:D Na przykład:

Polacy jako że w historii pojawiała się husaria na koniach. Wzmocnioną lekką kawalerie.
Szwedzi w związku z potem szwedzkim szybkie rekrutowanie jednostek ale trzeba je ciut osłabić i zrobić tańszymi w surowcach:D
Krzyżacy oczywiście dwa nagie miecze więc miecznicy wzmocnieni.
Rusi to Rosia zapewne. Dlatego jako że oni w krytycznych momentach gdy na nich napadali to palili miasta mieli by szybkie burzenie i budowanie budynków.
Niemcy - tutaj niepodam mojego pomysłu gdyż jest zakazany przez regulamin:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry