Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jestem na tak poniewaz , jezeli ktos nie chce juz grac i nie chce zeby sie wioski zmarnowaly to daje koledze nika , albo obojetnie jakiej osobie i ona gra
 

DeletedUser

Guest
W zupełności jestem na tak i chyba nie ma juz co pisać wiecej gdyz wszystko zostało napisane ale chciałbym podkreślic jeszcze jeden wariant który został poruszony przez niektorych graczy odnośnie zmiany nicku.Tez jestem za funkcja zmiany nicku nawet za mala oplata poniewaz wiekszosc nickow jest zajetych choc i tak juz sa nie uzywane.:)pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Za

Ja zdeczdowanie jestem za, poniewaz poco mają kasowa się konta jak można je oddac kumplowi. A jeśli ktoś już ma konto to niech skasuje ktore uważa czyli wielu skasowało by to gorsze konto:)
 

DeletedUser76334

Guest
Za.....

Moim zdaniem, bardziej doświadczeni gracze, którzy grają już ponad rok raczej nie będą się bawić w rozbudowę wiosek na nowych światach ......
Jeśli na danym świecie gra nasz znajomy ("nowicjusz") ma przypuśćmy 10K, i gra mu się jednak nie spodobała to mógłby oddać je komuś innemu bez ukrywania się .....

Tylko sprawa teraz regulaminu "transakcji"...

Jeśli np, ktoś już posiada konto na innym świecie przypuśćmy 6 i chciałby zacząć grać na 20 ale ktoś zaoferował mu konto (za darmo) i przyjął je to co się stanie wtedy z jego "lepszym" kontem na s6?
 

DeletedUser

Guest
Jestem za, ponieważ niektórzy dosyć się namęczyli nad zrobieniem silnego konta, bo szkoda marnować konta które ma 1mln pkt.
 

DeletedUser

Guest
Nie, nie itd.
Bo i tak taki proceder istnieje zarówno oddawanie jak i sprzedawanie i temu to nie zapobiegnie takowe rozwiązanie!
Czy widzicie kto siedzi przy monitorze?
Nie, więc takie rozwiązanie jest do niczego!!!
 

DeletedUser

Guest
Za...

Jestem za ponieważ gracze bez względu na to i tak to robią, więc lepiej żeby robili to legalnie, a poza tym byc może gra przyciągnie więcej internautów:eek:
 

DeletedUser26978

Guest
Ja jestem jak najbardziej za ^^ Zmniejszy to ilość osób nielegalnie posiadających konta a przynajmniej nie będzie ubywało graczy na światach z zamkniętą rejestracją ^^
 

DeletedUser

Guest
jestem za, ale żeby było można zmienić nick przy oddawaniu. konto by było dłużej aktywne, co oznacza więcej graczy, co oznacza nowe premium'y :]
 

DeletedUser

Guest
Tak

Tak, ponieważ nie raz zdarza się, że ktoś chce skończyć grę i wtedy zazwyczaj plemię podbija jego wioski(a on wychodzi wojskami, żeby nie tracić zbędnie ich wojsk), ale to jest utrata szlachciców dla plemienia i destabilizacja plemienia(będą musieli rozłożyć defa na dużą ilość wiosek). Na pewno zajmuje to także czas. A przecież wielu graczy, którzy skończyli, kiedyś może będzie chciało wrócić między swoich, a wtedy Ci którzy się znudzą, dadzą im te konta.

Dobrym rozwiązaniem byłoby także możliwość zmiany nazwy konta. I możliwość rozdzielenia kont(ktoś może chcieć konto na 4 świecie, a drugi gracz konto na 6, natomiast żaden nie chce obu).
 

DeletedUser71411

Guest
Jestem całkowicie za. Bo potem, jak komuś z pewnych nieprzymuszonych przyczyn się znudzi, to albo się rozbiera dawnego kolegę, albo oddaje się pod zastępstwo. Jak minie 60 dni to niestety trzeba już owe zastępstwo zakończyć i się wioseczki rozdaje, dlatego wychodzi na jedno.

Tak, powinno się pozwalać przekazywać konta. Nie wiem, dlaczego zdjęto ten przywilej. Dawniej można było bezkarnie przekazywać nicki i nic się złego nie działo.
A poza tym teraz też co niektórzy przekazują sobie konta, ale w tajemnicy. Nikt mądry nie będzie się z tym obnosił. Dlatego zakaz przekazywania kont to taki martwy przepis.
 

DeletedUser71231

Guest
TAK

tak pod warunkiem
1)osobie grającej
2)zarejestrowane jako dzielenie łacza
 

DeletedUser27255

Guest
Jestem zdecydowanie na nie odnośnie przekazywania kont.
Byłbym na tak gdyby jednocześnie zalegalizowana została możliwość odsprzedania konta.

Wady przekazywania kont:
(w przypadku osób niegrających na danym s)

- brak obeznania z realiami oraz historią świata

- inne idee odnośnie rozwoju oraz być może częściowe niezadowolenie z aktualnego stanu konta, a co za tym idzie - brak ciągłości prowadzonej strategii

- konieczność ponownej akceptacji (lub jej braku) innego posiadacza konta przez plemię

- przekazanie nicka = totalnie tego nie popieram. Wywołuje to zamieszanie i zamęt w głowach osób, z którymi gracz utrzymywał kontakt (znam to z doświadczenia). Zezwolenie na zmianę to częściowe rozwiązanie problemu.

O zaletach przekazywania nie piszę celowo, bo wielokrotnie zostały już wymienione w tym wątku. Dodam jedynie, że nie dociera do mnie argumentacja w rodzaju "bo konto się zmarnuje". Co to w ogóle znaczy? Wioski rozejdą się po kościach to tu to tam, częściowo zapewne i w ręce wrogów, ale czy to jest to właśnie "marnowanie się"?
 

DeletedUser

Guest
ja rowniez jestem za, poniewaz nikt nie wie co sie moze zdarzyc, moze ktos juz nie bedzie mial czasu grac lub sie juz gra znudzila to moze oddac, bo moze mysli ze jak odda wioski to konto i jego praca sie zmarnuja
 

DeletedUser22635

Guest
Jestem za, choć nie skorzystam z tego przywileju, bo poco? Kiedy kończę grę oddaje konto w zastępstwo swojemu znajomemu, który spokojnie sobie wioski zabiera, nie oddaje mu konta dzięki czemu mogę później sobie wrócić i na tym samym koncie zacząć grać na innych światach nie musząc tym samym tworzyć za każdym razem nowych kont.
Jak ktoś lubi konta w caąłości oddawać, niech oddaje. Osobie z zewnątrz nie polecam, bo tak jak już inni sie wypowiedzieli osoba niezainteresowana grą.
 

DeletedUser48602

Guest
Zdecydowanie Tak!

Mam kilka kumpli, którzy kiedyś grali na plemionach i wiem, że dobrze sobie radzili, lecz nie mieli komu oddać konta.Od tego czasu niegrają.Gdybym np. ja
musiał oddać konto to nikomu:
1.Nieznajomemu z plemienia(jeden koleś mi opuścił plemie i napisał do wszystkich żeby mnie zjechali).
2.Tylko rodzinie (moja cała rodzinka gra).
3.Tylko kolegą z szkoły, klasy, pracy itd.


:D


Jestem Za, a nawet przeciw!
 

DeletedUser57273

Guest
Nie. Niech se sami dają rade. Niech grają od 0, niech sie naucza, a nie...
jestem nowy i mam 100k punktow(by bylo nie fair gdyby droga osoba miala np.116)
 

DeletedUser

Guest
multikonta?

tylko żeby nie było multikont, wspaniały pomysł z zalegalizowaniem przekazywania kont :)
 

DeletedUser6666

Guest
Jestem jak najbardziej za

1. Jest to bardzo uciazliwe dla plemiona, gdy gracz konczy gre i trzeba przejmowac jego wioski
2. Powyzsze dzialanie czesto destabilizuje plemie, gdyz przejmowane wioski trzeba obstawiac szczegolnie wtedy, gdy sa na froncie co jest bardzo trudne, gdyz czesto zdarza sie, ze gracze, ktorzy koncza gre maja ponad 1M punktow.
3. Wiecej graczy na danym swiecie tym wiecej kont premium :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry