Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

jarq

Killer
Wynik reakcji
36
Czy jesteście za wprowadzeniem zmian w regulaminie umożliwiających przekazywanie konta innej osobie - nie mającej konta na plemionach.

proszę także krótko w dwóch zdaniach o wytłumaczenie dlaczego.
 

DeletedUser75421

Guest
Tak , ponieważ gdy gracze nie mają komu oddać konta znajomym po prostu je sprzedają
Za
 

DeletedUser40576

Guest
Jak mój poprzednik. Gdy kończy gre przeważnie sprzedaje, a tak odda za darmo i gites. Tylko nie pasuje mi to, że osoba która by je dostała nie miała konta na plemionach ^^.
Ale i tak jestem za.
Pozdrawiam, Natha.
 

DeletedUser

Guest
nie mającej konta na plemionach.

tu pojawia się mała sprzeczność....bo trudno komuś oddać konto już w fazie zaawansowanej która nie ma konta na plemionach... raczej takie osoby są niezainteresowane grą skoro nie posiadają własnego....
co innego jak ktoś odda konto komuś na plemionach kto gra a ta osoba swoje skasuje ( mała wymiana) .... wydaje mi się ta wersja bardziej realna :)

Ogólnie jestem na tak, nie widzę żadnych przeciwwskazań większych...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Tak , ponieważ gdy gracze nie mają komu oddać konta znajomym po prostu je sprzedają
 

DeletedUser63029

Guest
Tak, osobie nie mającej konta na danym świecie, bo po prostu oddanie konta osobie niekumającej tej gry, by było tym samym co zostawienia go na pastwę losu.

Gdy kończymy grę, uzbieraliśmy trochę tych pkt., żal by było nam je stracić po prostu zostawiając konto, aby się samo usunęło. No więc trzeba jakoś temu zaradzić. Jeśli gracze i tak łamią punkt regulaminu zakazujący oddawania/sprzedawania konta to jaki jest z niego pożytek?
 

DeletedUser

Guest
Lub jeżeli w plemieniu kogoś zjedzie a inna osoba nie chce już dalej grać to konto jest przekazywane. Bo co zrobić z 2 milionowym kontem skasować ? Lepiej oddać osobie której się nie poszczęściło i będzie grała dalej ;)
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobry pomysł, zarabianie na plemionach będzie już (prawie) nie możliwe:D hmmm mam małe pytanie: załóżmy, że już ktoś oddał to konto i czy nick tego gracza który dostał konto zmieni sie czy pozostanie taki jak nick pierwotnego właściciela konta?
 

DeletedUser50794

Guest
no ja jestem za tylko żeby przy przekazaniu musiał zmienić nick (na wszelki wypadek jak bym chciał wrócić do gry)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za ale widzę jeden problem:) W regulaminie pisze że nie przewidywane są jego zmiany, a to mówi samo za siebie.
 

DeletedUser

Guest
Jestem za, poniewaz gracze ktorzy koncza gre sprzedaja konto lub poprostu kasuja...
 

DeletedUser

Guest
Za.
1. Opłaca się to firmie, bo ma szansę na klienta płacącego za premium.
2. Więcej aktywnych kont = więcej gry = patrz pkt 1.
3. Byłbym za koniecznością zmiany nazwy konta, co powinno też być w statystykach tak samo, jak gracz zmieniający plemiona.
 

DeletedUser

Guest
Na TAK
Komus nie chce się grać bo znudziło mu się mieć 100 wioch i nimi zarządzanie to poprstu oddaje kumplowi i jest ok :)
 

DeletedUser68430

Guest
Oczywiście jak większość jestem za pomysłem.
Gracz, który niema czasu na grę, a posiada dużą ilość wiosek i wysoki ranking na pewno ciężko mu by było kliknąć usuń konto, w końcu sporo czasu musiał poświęcić, aby je utrzymać.
A tak z czasem jak się zobaczy, że jego byłe kont nadal istnieje i jest wysoko w rankingu.
Co prawda to trochę nie uczciwe w stosunku do graczy, którzy od zera zaczęli, ale i tak jest więcej plusów za tą zmianą.
 

DeletedUser63029

Guest
crossnadir napisał:
Co prawda to trochę nie uczciwe w stosunku do graczy, którzy od zera zaczęli, ale i tak jest więcej plusów za tą zmianą.

Zawsze taki gracz który ma/zaczął od zera może sobie załatwić inne konto które jest już wysoko w rankingu. :p
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie tak

Dzięki temu będzie może mniej sprzedawania kont, z powodu braku czasu i my będziemy się lepiej czuć :p

Jednak jak można konto oddać osobie, która nie ma konta na plemionach ? To istne samobójstwo :p
 

DeletedUser68430

Guest
Za.
3. Byłbym za koniecznością zmiany nazwy konta, co powinno też być w statystykach tak samo, jak gracz zmieniający plemiona.

Sorki, że nie na temat, ale nie zgodzę się na zmianę loginu tak samo jak zmiana plemienia, ponieważ jak by gracze zmieniali sobie loginy to byłoby wielkie zamieszanie. Dobrze, że nie można. Po co kto brał login co mu się nie podoba??

Zmiana loginu mogłaby być wtedy jak zmienia się gracz na koncie, bo może mu się nie podobać logi i wtedy może sobie zmienić. :)
 

DeletedUser63029

Guest
No z tego co zrozumiałem to zmiana loginu będzie możliwa jeśli zmieni się właściciel konta.

@down

Ja zagłosowałem na nie :p. Ale to przez pomyłkę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oczywiscie ze jestem ZA - powód ten sam co inni ... jak ktoś konczy gre to dlaczego jego konto ma sie zmarnować , wioski staną sie opuszczone i sąsiedzi ( nie zawsze przyjazni) je przejmą

a jak jakis kumpel kiedys grał ale został zjechany moze by chciał wrócic do gry


widziałem kilka głosów na nie ... dlaczego nikt z tych osob sie nie wypowiedział ? dlaczego zagłosował na nie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry