Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

DeletedUser15668

Guest
A wzięliście pod uwagę nielegalne komendy itp ?? Co wam z tego że będziecie mogli sobie konta przekazywać jak i tak dalej będą podlegały one pod nielegalne komendy itp.

Wyślesz jeden atak nie tak jak trzeba i masz zbanowane 2 konta i wybieraj które odwiesić do gry a które ma iść w odstawkę ... Admini wbrew pozorom nie są idiotami i nie zniosą przy okazji tego "prawa" czy jak to nazwać, kar za nielegalne komendy, multikonto itp. Czyli albo będziecie się pilnowali albo będziecie ryzykowali. Dlatego jestem na nie bo to i tak niczego nie zmieni.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł:)

Szczerze to bardzo dobrze że przy zmianie konta nie będzie istniała możliwość zmiany Loginu(była taka propozycja) sprawiło by to trochę zamieszania

Co do sprzedaży kont to konta już nie są tak chodliwe jak kiedyś:p
Aczkolwiek trzeba by zastosować inny środek zapobiegawczy "legalnej" sprzedaży(zgłoszenie zamiany konta a tu buch kasa na konto passy login i konto Twoje pod legalnym płaszczem Naszego Plemiona Teamu

Maro Zieloni głosują przeciw bo sie skończy Topic z Cyklu darmowe wioski:p

Myślę że nie zrobicie czegoś takiego jak dział na forum Zamienię/Oddam/Przyjmie
bo to dopiero by ułatwiło sprzedaż konta.

:)
 

DeletedUser76192

Guest
Co ma znaczyć stwierdzenie : "szkoda żeby konto się zmarnowało". Przecież to tylko gra. Kilka, kilkadziesiąt czy nawet kilkaset wiosek to tylko impulsy w komputerze:p To nie jest jakiś wartościowy dorobek intelektualny żeby było czego żałować. A przekazywanie czy to za darmo, czy za pieniądze powinno być nagradzane banem na konto:D, po to żeby to uzmysłowić że to tylko gra, mimo że wymagająca sporej ilości wolnego czasu.
Popatrzcie na taki kurnik, tam nikt nie myśli o przekazywaniu kont, mimo że niektóre mają "wypasione rankingi", dlatego że tam liczą się tylko własne osiągnięcia:cool:
Jestem zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser19252

Guest
jest sporo sensu w twojej wypowiedzi ale porównanie do kurnika jest nie trafne ponieważ kurnik nie jest grą zespołową a plemiona z pewnością w pewnym stopniu do takich należą.
nie aktywne konto czy nie aktywny członek plemienia może odebrać chęci do gry reszcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak, powinno być możliwe przekazywanie konta, ale tylko wtedy kiedy nie zostaje pobrana za to opłata, czyli przekazywanie tak, ale oczywiście sprzedaż nie.
 

DeletedUser58138

Guest
jeszcze powinna byc ankieta na temat.....czy mozna rozdawac wioski z zastepstwa ^^

a co do przekazywania kont;)

wiadomo ze dobra sprawa ....nie chce Ci sie grac....looz...ale dlaczego nie mozesz komus dac konta....czasami brak takiej alternatywy oznacza zniszczenie czyjejs 'ciezkiej pracy' podczas roku gry ^^ a takie cos przynajmniej ułatwi zycie ;) a szkod w tym nie widze zadnych ;)
 

DeletedUser75092

Guest
Oczywiście, że powinno to być dozwolone. Co za różnica kto prowadzi to konto? Chodzi o to, żeby byli gracze.
 

DeletedUser73461

Guest
Nie

A ja jestem na nie , to , że nie ma komu oddać konta to nie problem - porozdzielac między plemię , między kolegów wokół albo zapomnieć o tym koncie , usunąć je z danego świata i liczyć na to , że ktoś sobie weźmie jak zechce . Przekazując konto innym działamy mu na szkodę , bo gość powinien zaczynac od początku , żeby dowiedzieć się jak to jest grać w Plemiona . No i jest też taka sprawa , że następny właściciel zechce zmienić adres e-mail , poprzedni posiadacz wtedy ma niepotrzebne problemy . Ja także musiałem kończyć grę na Plemionach , ale postanowiłem nikomu nie dawać mojego konta - nikt nie jest jego godny , zwłaszcza , jeśli nie ma imienia mojego i danego rocznika ( 93 ) . Komu się nie chce grać a chce kupić gotowe , fajne konto niech się pocałuje w tyłek za przeproszeniem , bo nie po to gracz prowadził konto , żeby jakiś pajac mógł to swobodnie sobie przejąć .
 

DeletedUser17795

Guest
Ja jestem za - niektórzy gracze napewno nagle podjeli taką decyzje no z powodu rodziny, a rozdanie wiosek gracza 2mln trwałłoby długo. Można rzekazać zasta,ale On moze trwać maks określony czas.

A wojska nie zawsze zdaża asię wykorzystać.
 

DeletedUser

Guest
owszem i dobre rozwiazanie jezeli bylaby to zamiana slabszego konta na lepsze wtedy automatycznie slabe konto zostaje skasowane i nie ma problemu z szukaniem winowajcow sprzedajacych konta

za
 

DeletedUser3865

Guest
Tak, jestem za. Czemu? To może odpowiem tak: Dlaczego nie?

Co jest złego w oddawaniu kont? Że dany gracz nie zasłużył na te konto, że wziął je tylko dla ilości punktów tego konta? Tylko, że nie zawsze dlatego właśnie oddaje się konta. No i to już przecież decyzja gracza.

Pozdro.
 

DeletedUser48533

Guest
jestem za legalizacją, gdyż osoba która nie ma czasu na grę oddaje wioski plemieniu a to się wiąże z robieniem całego woja na nowo w tych wioskach.... a jeszce jak wojo stoi w pomocy to znika...
 

DeletedUser26948

Guest
...

ja jestem za NIE

oddanie konta komuś, oznacza posiadanie multikont, które jest jak na razie nie legalne.
 

DeletedUser72702

Guest
Według mnie oddawanie kont powinno być dozwolone bo na przykład ktoś chce grać na jakimś świecie na którym nie można się już logować więc ktoś kto nie chce już grać może mu odddać to konto...
 

DeletedUser

Guest
Jestem za bo po co marnowac tyle czasu na stworzenie dobrego konta i poznie zostawic je. A i jeszcze to byloby dobre gdyz na niektorych swiatach rejestracja zamknieta a moj kolega pogral by sobie na classicu
 

DeletedUser

Guest
tak,lecz tylko wtedy kiedy osoba grająca oddaje konto osobie,która jeszcze nie ma konta na danym świcie
 

DeletedUser

Guest
Absolutnie na TAK i dodam jeszcze aby była możliwość rozdzielnego traktowania światów, ponieważ zdarza sie tak że ktoś gra na 2 lub więcej światach i po jakimś czasie zaczyna brakować mu czasu na ogarnięcie wszystkich więc z niektórych jest zmuszony zrezygnować a wówczas zaczyna pojawiać się problem.
 

DeletedUser

Guest
Zaa

Tak, legalizacja.

Oddać konto można zawsze komuś znajomemu.I później znów do niego powrócić.:)
 

DeletedUser41636

Guest
jestem za tak
ale... musi to byc oddawanie a nie sprzedawanie czerpanie kozysci z tej gry napewno bedzie miec negatywne skutki uczyni z nej jakis merket gracze nie wciagna sie tylko beda nabijac pkt
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak

Uważam też że powinna być możliwość zmiany nicku na własny ewentualnie w aktach gracza była by wzmianka o poprzednim właścicielu. Tak było by uczciwie.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry