Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

DeletedUser37175

Guest
oczywiście że tak - jest to nielegalne teraz i co z takimi kontami które nie chcą dalej grać? kliknąć skasuj konto? bez sensu w ten sposób coraz mniej graczy będzie zostawało na światach. morale spadają w takich sytuacjach, plemiona upadają. jeśli dojdzie do legalizacji przekazania konta komuś to sytuacja może się zmienić.
 

DeletedUser

Guest
Za

Jestem za, ponieważ gracze kończący grę w zaawansowanej fazie gry sprzedają konto bo najczęściej szkoda im czasu który zmarnowali na graniu i chcą przez to trochę zarobić :)
A jak oddadzą konto komuś innemu to będą usatysfakcjonowani że ich "wysiłek" nie poszedł na marne:):cool:
 

DeletedUser

Guest
Jestem ZA.
Why?! Po co ma się marnować np. 300k pktów, kiedy jest osoba, która może nimi zarządzać:)
 

DeletedUser

Guest
nom

tak powinno być ale jak na 10 świecie gram ktoś kończuł gre to oddał konto komuś tam i na forum w plemieniu napisał ludzie itak to łamią a więc niech nie będzie tego w regulaminie !
 

DeletedUser44734

Guest
Yep

Ja bym był za TAK. Można oddać zaufanemu kumplowi, koleżance a nie brać kasę i to czasami grubą.. Tylko pytam jak poprzednicy? Czy można wtedy zmienić nick?? Jak tak to bardzo proszę o napisanie na prive. :D
 

DeletedUser18759

Guest
No nie rozumiem ludzi którzy sa na NIE (oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie, wyjątek - CRED21 [brak widzy na dany temat] ). Jesli gracz odchodzi a nie chce aby to, na co poswiecił tyle czasu przepadło, daje to osobie która będzie to ciągła.To tak samo jak ojciec który rezygnuje z jazdy samochdem daje samochód synowi, mysląc tak jak Wy ( Ci, co są na NIE ) musiałby go zezłomowac. Jesli ktos chce przekazać legalne konto to niech to robi , zal wam pupcie sciska ? to konto gracza i powinien miec mozliwosc przekazania konta a czy je usunie, przekaże czy rozda wioski to jego wybór ale niech ma ten WYBÓR. Ludzie chcecie przejmowac opuszczone wioski, co to za gra ,( punkciarze sie pewnie cieszą ) - to jest wegatacja ,wioski przejeta po ciązkiej walce smakuje inaczej niz puszczenie 1 ofa i 4 dziadów.
ZA
 

DeletedUser76307

Guest
Jestem za tak, ponieważ te osoby które nie chcą grać juz w plemiona nie maja co z nimi zrobic i nic nie robią. Są tez tkaie osoby ktore chca grać na danym świecie ale nie mogą....bo np. jest zakończona rejestracja....(kiedyś tak miałem) i byłem baardzoo zawiedziony :):)
 

DeletedUser75384

Guest
ja również jestem za ponieważ temu który kończy grę szkoda swojego konta i czasu poświęconego na grę...
 

DeletedUser

Guest
przekazywanie kont zmniejszy ilość ludzi grających na kilku kontach bo myślę że mało komu chce się ciągnąć np. 2-3 konta po 4-5mln :)
 

DeletedUser21538

Guest
Ja jestem na tak , osobiście kiedyś dawno temu oddałem konto koledze z plemienia który wcześniej skończył grę , a więc nie było multi tylko , że wtedy było to zabronione ;/ Na pewno wprowadzi to trochę ożywienia do gry ... Jak zauważyłem większość graczy którzy są na nie mają po kilka postów więc jeszcze nie znają tej gry tak dobrze ... ja i wielu tutaj gra już ponad rok i wiem ile dobrego może wprowadzić taka zmiana w regulaminie ...
 

DeletedUser63029

Guest
A ja jestem na nie , to , że nie ma komu oddać konta to nie problem - porozdzielac między plemię , między kolegów wokół albo zapomnieć o tym koncie , usunąć je z danego świata i liczyć na to , że ktoś sobie weźmie jak zechce . Przekazując konto innym działamy mu na szkodę , bo gość powinien zaczynac od początku , żeby dowiedzieć się jak to jest grać w Plemiona . No i jest też taka sprawa , że następny właściciel zechce zmienić adres e-mail , poprzedni posiadacz wtedy ma niepotrzebne problemy . Ja także musiałem kończyć grę na Plemionach , ale postanowiłem nikomu nie dawać mojego konta - nikt nie jest jego godny , zwłaszcza , jeśli nie ma imienia mojego i danego rocznika ( 93 ) . Komu się nie chce grać a chce kupić gotowe , fajne konto niech się pocałuje w tyłek za przeproszeniem , bo nie po to gracz prowadził konto , żeby jakiś pajac mógł to swobodnie sobie przejąć .


Wiesz istnieje taka możliwość, że ktoś doświadczony grał w plemiona - przestał lecz chce powrócić.

Zast do rozdania wiosek - odpada, niedozwolony.

Rozbieranie konta - pochłania dużo czasu.

A to, że Ty postanowiłeś skończyć nie oddając nikomu wiosek raczej nas nie interesuje :rolleyes:
 

DeletedUser15023

Guest
Tak. Weźmy na przykład taki scenariusz:
Użytkownik A - 2 000 000 pkt.
Użytkownik B - 12 000 pkt.
Użytkownikowi A już znudziła się gra. Chce skasować konto,a tu patrzy,a użytkownik B traci jedyną wioskę,i ma 0 pkt. Użytkownik A proponuje użytkownikowi B swoje konto. Użytkownik B kasuje konto na danym świecie,a użytkownik A przygotowuje konto do dalszego użytku.

1. To powinno być legalne
2. Powinna istnieć specjalna opcja: "Przekaż konto"
 

DeletedUser15887

Guest
Tak, ale także osobie która już ma konto tylko musi poprzednie skasować.
 

DeletedUser

Guest
tak ponieważ takie konto się zmarnuję a ktoś by chciał oddać je koledze z reala :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem ZA. Zmniejszyła by się wtedy liczba sprzedanych kont. Poza tym można by wprowadzić możliwość zmiany nicka, kiedy konto zmieni właściciela.
 

DeletedUser

Guest
oczywiście za oddaniem konta. Wiekszość pisze o sprzedaży konta
czy oddanie konto za darmo czy za kase ma jakoś różnice ??
efekt ten sam dla gry jest .....konto zmienia właściciela.
wiec co tak wszyscy mają przeciwko sprzedazy konta to nie wiem--jak efekt ten sam . Oddajesz znajomemu czy obcej osobie bez znaczenia--jak ktoś nie ma co robić z kasą to co mu zabraniać-----legalizować :)
Ale chodzi mi o sprzedaż konta nie o surowców czy tak dalej to juz głupota by była.
tylko nick zeby się zmieniał na jakiś inny

edit:
do ciebie wszystkie konta są własnością firmy innogames.

hmm ale konto nie zmienia właściciela przecież, tak samo jak przy przekazywaniu jak i przy sprzedaży. Idąc tym tokiem myślenia nie możemy przecież przekazać komuś konta jak nie jesteśmy jego właścicielem..........
a nie można przekazac jakiś praw wiecej niż sie ma ........
nie jestesmy włascicielami konta ale mamy do konta jakieś ograniczone prawa rzeczowe,,, które można przekazywać
Właścicielem i tak pozostaje przecież innogames a przekazując konto "oddajemy" je innej osobie, pewne prawa do tego konta, które nalezały do nas
nie konto bo go jako takiego nie można sprzedać bo sie i tak nie było jego właścicielem co sam napisałeś..........oczywiscie innogames zgodzi sie na przekazywanie pewnych praw do konta w regulaminie nieodpłatnie ale jak to sprawdzic :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser430

Guest
oczywiście za oddaniem konta. Wiekszość pisze o sprzedaży konta
czy oddanie konto za darmo czy za kase ma jakoś różnice ??
efekt ten sam dla gry jest .....konto zmienia właściciela.
wiec co tak wszyscy mają przeciwko sprzedazy konta to nie wiem--jak efekt ten sam . Oddajesz znajomemu czy obcej osobie bez znaczenia--jak ktoś nie ma co robić z kasą to co mu zabraniać-----legalizować :)
Ale chodzi mi o sprzedaż konta nie o surowców czy tak dalej to juz głupota by była.
tylko nick zeby się zmieniał na jakiś inny


Tak ma sprzedajesz coś co nigdy nie należało do ciebie wszystkie konta są własnością firmy innogames.

legalizacji sprzedaży kont nigdy nie będzie.

Każda osoba może sie wypowiedzieć w tym temacie TYLKO RAZ
 

DeletedUser

Guest
jestem za....bo jesli ktos niema czasu na gre to moze rownie dobrze oddac konto niz skasowac ;) apropo nawet jesli niebedzie legalizacji to itak będą sie zdazac przypadki w ktorych ktos oddaje konto lub sprzedaje...wiec na to samo wychodzi...no chyba ze ten ktos potem dostanie za to bana ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry