Propozycje zmian.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja proponuje ,żeby co tydzień była taka runda gdzie pierwsze 10 osób dostaje pp lecz w mniejszej ilości.
 

DeletedUser146505

Guest
Jak większość chciałbym rundy krótkie, z wioskami robudowa 3 bądź 4. Przydały by siě też rundy CAT bo to zawsze była zabawa, regułe zagrody przydało by się dać raz na jakiś czas. Drubens nie obraź się, ale Ciebie też bym chciał aby wymienili.
 

DeletedUser

Guest
Witam
Co do propozycji to proponował bym z 2-3 rundy w tygodniu wioski startowe;7k , trochę podpatrzeć czeskie SP tam rundy są krótsze i wioski startowe ok 2 tyś pkt a wioski koczownicze rozwijają się do 4-8tyś pkt. Jestem za zniesieniem rund gdzie wioski startowe to 26pkt.:D
 

DeletedUser162565

Guest
Proponowałbym 2 gry w miesiącu ( + 1 finałowa ) odbywały sie w sposób :
Dostęp jedynie przez premium ( za to do wygrania by było dla plemienia ok 300 pp plus agresor i obronca po 50 co wychodzi 400 )
1 gra wioska startowa minimum , 2 gra wioska startowa maksimum ( + gra finałowa gdzie wioska startowa jest na N2 )
myślę że to opcja dla polaków , aczkolwiek przez początkowy okres można rozsyłać info o mistrzostwach danego miesiaca na inne serwy sp , np mistrzowstwa polski lutego w SP na najlepsze plemię miesiąca ;] , reklama zrobi swoje myślę że w niedługim czasie otrzymalibyśmy dostęp do 2 serwa a pomysłów jest wiele
 

DeletedUser164406

Guest
Proponowałbym 2 gry w miesiącu ( + 1 finałowa ) odbywały sie w sposób :
Dostęp jedynie przez premium ( za to do wygrania by było dla plemienia ok 300 pp plus agresor i obronca po 50 co wychodzi 400 )
1 gra wioska startowa minimum , 2 gra wioska startowa maksimum ( + gra finałowa gdzie wioska startowa jest na N2 )
myślę że to opcja dla polaków , aczkolwiek przez początkowy okres można rozsyłać info o mistrzostwach danego miesiaca na inne serwy sp , np mistrzowstwa polski lutego w SP na najlepsze plemię miesiąca ;] , reklama zrobi swoje myślę że w niedługim czasie otrzymalibyśmy dostęp do 2 serwa a pomysłów jest wiele

To jest naprawde dobre jestem za:d
 

DeletedUser

Guest
też za a co do mojej propozycji to

dlaczego nie mamy nocnych rundek?dlaczego mało jest rund sp po 3h niektórym nie chce sie siedzieć 6h+ na sp
 

DeletedUser162565

Guest
też za a co do mojej propozycji to

dlaczego nie mamy nocnych rundek?dlaczego mało jest rund sp po 3h niektórym nie chce sie siedzieć 6h+ na sp

bo by runda mogła się odbyć musi być osoba odpowiedzialna za rundę ale takich raczej nie mamy :D

a co do next rundki:
#1888 SzybkiePoczątek: sobota, 03.03.2012 08:00
Koniec: sobota, 03.03.2012 11:00
Opis: Ochrona trwa:15 minut.
Wioska startowa: 500 punktów.
Chłopi: Nie
Rycerz: Nie.
Kościół: Nie.
Ilość Graczy w plemieniu: 2 osoby.
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Technologia: 1-3
Zwiadowcy: Nie widzą wojska poza wioską.
Maksymalny zasięg szlachcica:1000.
Szlachcic zbija poparcie:20-35.
Reguła zagrody:
Przesyłanie surowców i wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa:
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.5
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Tak
Morale: Nie
Kolejka budowy: Tak

jak zwykle brak premki do wygrania... ograniczcie osoby ze 100 do 50 dobrze wiecie że polaków gra mnóstwo niech kolejni wbijają za pp ale za to coś do wygrania i tak wy na tym lepiej niż my wyjdziecie
 

DeletedUser

Guest
widziałem tą rundke ale chodziło mi o rundy popołudniowe po 3-4h nocne też by sie przydało w większości zagranicznych SDS są
 

DeletedUser162565

Guest
widziałem tą rundke ale chodziło mi o rundy popołudniowe po 3-4h nocne też by sie przydało w większości zagranicznych SDS są

ale ja piszę o nocnych których u nas brak :)

By takowa powstała jest osoba odpowiedzialna która ustawia dane pod serwer itd . oraz osoby otrzymujące ( bądź mające ) prawa na dany serwer by ktoś dopilnował prawdziwej gry a nie botowej , jednak u nas na noc za bardzo nikt nie jest chętny bo w tygodniu może znajdzie czas ale może i nie znajdzie graczy ( tak mają dla 10 graczy im się niby nie opłaca , jednak uważam że po miesiącu mają 100 minimum ) a druga rzecz osoby operujące dany server też chcą żyć ... nie mają czasu na nocki , a wiemy jak to się ciśnie przykładowo drubensa o błędy , operator danej rundy ma nie inaczej więc tu szukaj odpowiedzi...
 

DeletedUser163850

Guest
a kto ci mówi ze masz przejmować barby ? pograj na czechach albo portugalii to zobaczysz że za branie barbak jest kara ;] po za tym na przykładowo 100 ludzi rzucą 20 barbek to cotu dolamienia ? liczy sie strategia wojskowa nie budowania , rozumię że ci się to nie podoba w końcu to twoje zdanie i nie mam nic przeciwko :)

start 10k za dużo najlepszy jest od 2.138 :)
 

DeletedUser113002

Guest
a kto ci mówi ze masz przejmować barby ? pograj na czechach albo portugalii to zobaczysz że za branie barbak jest kara ;] po za tym na przykładowo 100 ludzi rzucą 20 barbek to cotu dolamienia ? liczy sie strategia wojskowa nie budowania , rozumię że ci się to nie podoba w końcu to twoje zdanie i nie mam nic przeciwko :)

zagrałem na czeskich... no i wygrałem ^^
 

DeletedUser161820

Guest
Uważam, że rundy po kilka dni są za długie, jak to ugrać ? Wytłumaczy mi ktoś ?
 

DeletedUser164238

Guest
No niestety ten w Czechach uzupełniają często stąd tyle rund!
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
prosba do druba

jak robisz rundy takie troche dluzsze, jak np. ta 24h, to wylacz morale, bo to jest bez sensu.... juz wczoraj wieczorem byly problemy z moralami, a teraz kazdy 30-50% ma, to co mam robic ?

zostalo mi budowanie wsi, a to bez sensu xd o ile, ze mam po 10 offow slac na 1 wies, zeby rozwalic deffa 5k/5k ;D hehe


to taka prosba ;P
 

DeletedUser150331

Guest
1.Dłuższe rundy
2.każda rundka dla top1 po jakiejś ilości ppnie rozumie czemu francuzi co rundkę maja po 100pp!! podobno jesteśmy jedną z najlepszych repek świata(jak i nie najlepszą) więc chyba można dać te 60pp na runde?!!
3.wyłapywanie graczy z innych narodów grających u nas
4.i gra od 26p czasem można od 7k nie po 2.1 ani 653 bo to dla graczy co nie umią wioski budować tylko na te 2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry