Propozycje zmian.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser430

Guest
Jako że leży mi na sercu dobro naszego małego serwera Szybkich Plemiona i jestem otwarty na dyskusje nad ewentualnymi zmianami pozwoliłem sobie stworzyć ten temat.


W tym temacie proszę przedstawiać,propozycje zmian w sposobie działania SP. Tylko propozycje poparte argumentami będą brane pod uwagę.

Każda próba spamowania zakończy się 2 tygodniowym banem na forum.


Pozdrawiam

Drubens​
 

DeletedUser162147

Guest
Długość rund.... Troche krótsze
Może rozbudowanie czasem od 2138 pkt i 653pkt
Odznaki
Cat
 

DeletedUser

Guest
Więcej rund krótkich . Jak na francuskich, czeskich :) Po 2h ;) By ci co mają mniej czasu także mogli się pobawić.

Te krótsze oczywiście tak od 20:00
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Więcej rund krótkich . Jak na francuskich, czeskich :) Po 2h ;) By ci co mają mniej czasu także mogli się pobawić.

Te krótsze oczywiście tak od 20:00

Popieram.

Nie za odważnie drubens?
Przecież my(userzy) Cie tutaj zmiarzdzymy.:D

Krótrze rundy, Ciekawsze. Zrob atak barbar raz na tydzień:D
Wiecej ludzi przyjdzie z zagranicznych sp.
 

DeletedUser113002

Guest
Ja również uważam że powinno się skrócić czas niektórych rund 2-4h. Ale za to żeby było ich więcej. Tak co 15-30 min po zakończonej rundzie była nowa.Wioski startowe powinny być przemieszane od 26pkt do 2k.
No to tyle co bym zmienił.
 

DeletedUser430

Guest
Na jakich wersjach odznaki są dostępne?

Poproszę o linki.
 

DeletedUser

Guest
Mi również nie podoba się długość rund oraz wioska startowa. Tak więc proponuję skrócenie rund oraz częstszy start od 600pkt,2k pkt. Można też dodać więc wiosek barbarzyńskich oraz zwiększyć limit członków plemienia.
 

DeletedUser

Guest
drubens graty wreszcie coś się zmini :D

Ja też tak jak wszyscy tzn na pewno krótsze rundy jeżeli wioski bedą od 653 albo 2k to tak od 2-4h a jak od 26 to 4-8 i będzie fajnie :)
 

DeletedUser

Guest
ja prponuje dla urozmaicenia rozgrywki co jakis czas runda z nienaturalnymi ustawieniami
np
-losowo dodawani członkowie do plemion (na starcie sa 2-3 plemiona)
- na start rozmieszczenie wiosek w jakiś konkretny sposób, a nie losowo
- zmiana szybkości rundy w trakcie gry (zmusi to do myślenia, czy najpierw wojsko, czy eko, w zależności jak zmienia się speed)
- może nawet limit farmienia czasem
- 30 barb na gracza start od 2k

i wile innych takich kombinacji

a w szczególności wiece rund z czasem 2-4h
 

DeletedUser159420

Guest
To może powiem dlaczego ja nie gram. A no dlatego, że nie lubie ciągle od 26. nie mówie, że wcale ale nie ma tyle czasu bo jak od 26 to runda musi być dłuższa i mało osób gra. Krótsze rundy i 15 min po zakończeniu nowe lub do godziny
 

DeletedUser163538

Guest
Ja bym zapropanował wprowadzenie do grafiku rund dla tych co lubią wstawać rano. Przykładowo start o 5:00 koniec o 8:00 lub krótsze. Chętnie bym sobie pograł o tej porze, bo w dzień i wieczorem ciężko jest z czasem. Wprowadzenie takich rundek dla "rannych ptaszków" chyba dużo by nie kosztowało.
 

DeletedUser

Guest
Ale Drubens nie musi być rannym ptaszkiem a ktoś rundy musi stawiać.
 

DeletedUser163538

Guest
Nie musi, ale jakby udało się to jakoś ustawić to byłbym bardzo zadowolony.
 

DeletedUser162363

Guest
Na czeskich sa juz zaplanowane na ok. 1 tyg.

Moze bysmy tak zrobili?
 
Status
Zamknięty.
Do góry