Propozycje zmian.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czasami wskakuję na francuskie szybkie(oczywiście na moim poziomie gry tylko dla zabawy:)) i zauważyłem to właśnie że tam każda runda to PP w nagrodę. Dodatkowo rundy częste i tak zróżnicowane że w ciągu dwóch czy trzech dni każdy znajdzie coś dla siebie.Rundy różnego typu,o różnych prędkościach,z innymi ustawieniami,wielkościami startowymi wiosek-wymieszane dobrze wszystko i moim skromnym zdaniem należy brać z nich przykład...
 

DeletedUser162819

Guest
Zobacz sobie teraz nasze rundy.Jak patrzę,to prawie każda o pp. Oby to nie był tylko taki chwilowy przypływ hojności
 

DeletedUser

Guest
No tak,zaglądnąłem i masz rację:) I myślę że to pozostanie... i tak prawie każdy gra na KP więc zysk i tak będzie,a graczy skuszonych nagrodą na rundę więcej wejdzie..
 

DeletedUser164095

Guest
Terror całkiem fajną propozycję dał. Można by każdego miesiąca zrobić turniej 3 rund(1 runda wioska minimum pkt, druga maksimum, trzecia N2[co to??]). Co do konta premium się zgodzę/nie zgodzę. Są gracze którzy wolą grać nie wydając pieniędzy. Turniej mógłby być za premium, ale normalne rundy również by zostały. Plemię miesiąca- całkiem dobry pomysł, może w nagrodę po 30 pp? Plemię które wygrałoby turniej po 90pp, ale za każdą rundę również 150pp dla plemienia top1 200pp dla top1,2,3, i 150 dla top1 w RA i RO. Ja tak to widzę.
 

DeletedUser162819

Guest
Terror całkiem fajną propozycję dał. Można by każdego miesiąca zrobić turniej 3 rund(1 runda wioska minimum pkt, druga maksimum, trzecia N2[co to??]). Co do konta premium się zgodzę/nie zgodzę. Są gracze którzy wolą grać nie wydając pieniędzy. Turniej mógłby być za premium, ale normalne rundy również by zostały. Plemię miesiąca- całkiem dobry pomysł, może w nagrodę po 30 pp? Plemię które wygrałoby turniej po 90pp, ale za każdą rundę również 150pp dla plemienia top1 200pp dla top1,2,3, i 150 dla top1 w RA i RO. Ja tak to widzę.



n2 to od 653 pkt jeśli się nie mylę ;).
 

DeletedUser

Guest
Jakiś mini turniej jak pisał ktoś wyżej by się przydał.

Raz w tygodniu runda turniejowa. Top 1 = 100 Punktów Turniejowych, Top 2 = 70 Punktów Turniejowych ,Top 3 = 30 Punktów Turniejowych + ewentualnie Top 4 = 10 Punktów Turniejowych.
Rundy o różnych preferencjach. Np pierwsza runda turniejowa: 12h, sobota, prędkość 350, bez zastów i trybu nocnego. Potem kolejna runda np. 2 dni ... itp.

Wygrana: Albo Punkty Premium albo jakieś nagrody rzeczowe ze sklepu plemion (kubek, koszulka itd.)


No i może jakaś jubileuszowa 2000 runda? :)

taki turniej zaciągnął by graczy do SP. Więcej graczy = Więcej kasy na premium
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164406

Guest
Chcesz nie zdązać wogule za darmo wchodzić jak jest na szwajcari jest za darmo 100 miejsc i w pzreciągu 5 sekund już nie mozna sie logować:(
 

DeletedUser

Guest
Wiadomo-jak jest nagroda wbija masę osób,natomiast w czystą rundę mniej. A dla mnie obojętne-i tu i tam można się czegoś nauczyć;) dla mnie to się liczy;)
 

DeletedUser

Guest
Chcesz nie zdązać wogule za darmo wchodzić jak jest na szwajcari jest za darmo 100 miejsc i w pzreciągu 5 sekund już nie mozna sie logować:(

wiem bo sam grałem tam. Ale na tamtych serwerach coś się dzieje! Jest jakaś akcja :) No i mają serwer szybki że jak się buduje to od razu pkt dolicza
 

DeletedUser

Guest
wiem bo sam grałem tam. Ale na tamtych serwerach coś się dzieje! Jest jakaś akcja :) No i mają serwer szybki że jak się buduje to od razu pkt dolicza

No tak,to naliczanie pkt to podstawa....

Często pykam na zagranicznych,bawiąc się oczywiście-jak i u nas bo jestem słaby szczerze mówiąc- i ze wszytkich holandia ,francja i czechy dla mnie były wyzwaniem. Ale jak pisałem-uczę się gry i niejeden gracz nieźle się uśmieje patrząc na mnie. choć w moim wieku i tak się więcej nie nauczę ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163762

Guest
dla mnie mogło by być plemie miesiąca za 200 pkt dla każdego i na każdym SP 100 za top1 a SP trwające 10h, bo na 4 h ciężko się rozwinąć i wszystko zależy od ekipy z którą grasz...
 

DeletedUser158324

Guest
raz na miesiąc runda tygodniowa , więcej rund po 2-3-4 h , odznaczenia , więcej nagród ,więcej rund typu CAT .
 

DeletedUser

Guest
raz na miesiąc runda tygodniowa , więcej rund po 2-3-4 h , odznaczenia , więcej nagród ,więcej rund typu CAT .

1. po co ci tygodniowa? Po 3 dniach nie ma co robić bo ktoś zowni cały świat.
2. A jaki grafik jest niby teraz? Pełno 2-3-4 h rundek
3. Drub już pisał że nie będzie odznaczeń
4. I tak jest ich dużo w porównaniu do starych SP
5. Nie

Propozycja:
rundy weekendowe typu 8-9 godzin i do tego plemię które jako pierwsze osiągnie xxx pkt przez xxx czasu wygrywa rundę i dostaje po xxx PP
 

DeletedUser162819

Guest
Widzę odznaki na sp. Zobaczymy kto bota włączy teraz ;p
 

DeletedUser

Guest
No tak,to naliczanie pkt to podstawa....

Często pykam na zagranicznych,bawiąc się oczywiście-jak i u nas bo jestem słaby szczerze mówiąc- i ze wszytkich holandia ,francja i czechy dla mnie były wyzwaniem. Ale jak pisałem-uczę się gry i niejeden gracz nieźle się uśmieje patrząc na mnie. choć w moim wieku i tak się więcej nie nauczę ;))

Francuskie ?
Ja tam na rudnzie od 26p poszłem w farming bez kp i af <lol> i byłem top3.
Ale tam jest ten plus ,że serwer szybciutko chodzi :)
 

DeletedUser153746

Guest
Fajny temat dopiero zauważyłem a więc napiszę co mi tam na myśl przychodzi po obserwacjach.


Jak wiadomo jest kilka rodzajów rund i kazdy stary gracz się do nich przyzwyczaił.

Nowa polityka Drogi Drubens, Pierwsze pytanie brzmi Dlaczego ucinasz nagrody? czyżby były aż tak duże?
2. Dlaczego nie bierzesz pod uwagę propozycji graczy co do rund?
3. Cóż takiego wprowadziłeś nowego czego nie było od zmiany z Corpusa?
4 Nowe ograniczenia co do rund. czy ty myślisz ze kazdy jest robotem i powiedzmy po 4 godzinach gry zostanie zjechany do zera i nie zakwalifikuje się do top 10 czy 20 dlaczego nie ostrzyma nagrody skoro grał i pomagał wygrać plemieniu?

Wprowadz nowy rodzaj rundy KOHT pewnie wiesz o co mi chodzi
Po co MK na sp jak dajesz taką runde raz na ruski rok gdzie się przydaję?
 

DeletedUser178225

Guest
Poprostu kiedys mozna było samemu ułozyc cało miesieczny rozkład rund i było fajnie:) a nie tak jak nieraz runda od 10 do 18 wioska 26 eko normalne ruchy jednostek wolne i barb mało to przez 3-4 h to tylko offa robisz i fulla nie bedzie.
 

DeletedUser153746

Guest
Jakiś mini turniej jak pisał ktoś wyżej by się przydał.

Raz w tygodniu runda turniejowa. Top 1 = 100 Punktów Turniejowych, Top 2 = 70 Punktów Turniejowych ,Top 3 = 30 Punktów Turniejowych + ewentualnie Top 4 = 10 Punktów Turniejowych.
Rundy o różnych preferencjach. Np pierwsza runda turniejowa: 12h, sobota, prędkość 350, bez zastów i trybu nocnego. Potem kolejna runda np. 2 dni ... itp.

Wygrana: Albo Punkty Premium albo jakieś nagrody rzeczowe ze sklepu plemion (kubek, koszulka itd.)


No i może jakaś jubileuszowa 2000 runda? :)

taki turniej zaciągnął by graczy do SP. Więcej graczy = Więcej kasy na premium

więcej kasy na premium? nagroda 100pp jedna runda dzienie i by się skonczyło darmowe premium:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry