Propozycje zmian.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
proponuje dodanie nocnych rund po 3-6h częsciej rundki z rozbudowaną wioską 2k itp
 

DeletedUser153359

Guest
więc tak dodać do grafiku więcej rund 2-3h dając na nich wioski 2k pkt przydałyby się także w końcu rundy nocne dla tych co śpią z rana a w nocy buszują ;) ustawienia rund przydałoby się by były znane z wyprzedzeniem przynajmniej 2 godzinnym pp za rundę ostatnio jest ich pełno ale gdyby tak dawać po 30pp za rundę i nagrodę na każdej rundzie byłoby milej :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
więc tak dodać do grafiku więcej rund 2-3h dając na nich wioski 2k pkt przydałyby się także w końcu rundy nocne dla tych co śpią z rana a w nocy buszują ;) ustawienia rund przydałoby się by były znane z wyprzedzeniem przynajmniej 2 godzinnym pp za rundę ostatnio jest ich pełno ale gdyby tak dawać po 300pp za rundę i nagrodę na każdej rundzie byłoby milej :rolleyes:

bez przesady dobrze już jest z tym pp tylko częściej by mogło być dla top1 np 100 dla top60 i top3 30 itp
:D
 

DeletedUser153359

Guest
poprawione taki mały błąd mi się wkradł z 1 zerem^^
 

DeletedUser

Guest
drubens w imieniu wszystkich graczy z SP chcialbym Ci podziekowac :) widac poprawe.. i ze sie starasz wraz z reszta zalogi :) Roznego rodzaju turnieje to strzal w 10!! Gracze ktorzy juz dawno nie grali wracaja na plemiona by pokazac co jeszcze potrafia ! :D Musisz wiedziec, ze wszystkich nie zadowolisz bo ja np. lubie robic wioski od 26pkt a inni najlepiej by chcieli na maxa.. :p
Chce zebys wiedzial, ze gracze nie tylko potrafia narzekac.. jak to czesto bywa... Ale umieja tez docenic czyjs wklad i zaangarzowanie w prace :) Tobie to sie udalo . :)

Gratuluje i jeszcze raz dziekuje :) Oby tak dalej :D
 

DeletedUser161884

Guest
Rundy 1/2h..
Ja schęcią bym se pograł na sp ..
Ale zawsze kończyłem po max 2h..
Nie że mnie zjechali [ może z 3razy im się udało] tylko , brak czasu..
Raz mi się zdarzyło że poszłem do kibelka na 2min wracam a mnie obrabowali;p
 

DeletedUser

Guest
ja ja bym chciał zeby runda kończyła sie równo z z czasem jaki jest podany na plemiona.pl a nie jak wczoraj półtorej minuty później :/
 

DeletedUser158838

Guest
Widzę że Pan Drubens się stara :)
Kilka rundek zaplanowanych na pewno cieszy wielu graczy.
Dzięki!
 

DeletedUser134033

Guest
Gram tylko w ferie i wakacje :D Tryb życia ucznia :) Więc nic nie mogę powiedzieć mądrego na temat drubensa :)
No ale pomysł z 2h rundami by mi pasował :)
 

DeletedUser163660

Guest
Gram tylko w ferie i wakacje :D Tryb życia ucznia :) Więc nic nie mogę powiedzieć mądrego na temat drubensa :)
No ale pomysł z 2h rundami by mi pasował :)

chyba zartujesz...jak ja bylem uczniem szkol nizszych do dziennie po godzienie minimum nawalalem na sw6
 

DeletedUser

Guest
ja mam ten sam problem co mazimazi5 .Rundy są za długie.Po 5 wioskach zabawa się kończy a już z 10 wiosek trudno ogarnąć.
 

DeletedUser157008

Guest
Po 5 wiskach to zaczyna się gra , a od 10 wiosek zabawa się zaczyna gdy mozesz manewrować wojem , kliny itp. Ja bym zrobił więcej rund wiem ze to wiecej roboty no , ale żeby serv sp szedl caly czas tzw. po rundzie byla odrazu nowa runda.Więcej róznych rund czyli od 26p po 2k p i 2-3 dniowe rundy po 300 sped zeby mozna bylo wpasc z paroma osobami i powojować przy stanie 100k.
 

DeletedUser163660

Guest
st

takie dlugie sa fajne..ja nie gram w takie...ale nie jestem tu sam... jedni preferuja krotsze inni dluzszee...po prostu fajnie by bylo jak by byly dwa rownolegle serwer jedne krotkie by napieprzaly te osoby co lubia takie a drugie dluzsze dla nolifow;p
 

DeletedUser

Guest
Po 5 wiskach to zaczyna się gra , a od 10 wiosek zabawa się zaczyna gdy mozesz manewrować wojem , kliny itp. Ja bym zrobił więcej rund wiem ze to wiecej roboty no , ale żeby serv sp szedl caly czas tzw. po rundzie byla odrazu nowa runda.Więcej róznych rund czyli od 26p po 2k p i 2-3 dniowe rundy po 300 sped zeby mozna bylo wpasc z paroma osobami i powojować przy stanie 100k.

Zależy jak na to patrzeć.Bo jak ma się niewiele czasu i jak jest speed 400x to te 10 wiosek trudno ogarnąć.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Po 5 wiskach to zaczyna się gra , a od 10 wiosek zabawa się zaczyna gdy mozesz manewrować wojem , kliny itp. Ja bym zrobił więcej rund wiem ze to wiecej roboty no , ale żeby serv sp szedl caly czas tzw. po rundzie byla odrazu nowa runda.Więcej róznych rund czyli od 26p po 2k p i 2-3 dniowe rundy po 300 sped zeby mozna bylo wpasc z paroma osobami i powojować przy stanie 100k.

Widze czechy Ci sie udzieliły:D
 

DeletedUser

Guest
Proponuje zmianę Drubensa na lepszy model.


Coś mi się tu wydaje, że ktoś nie umie zmienić płyty na inną. Proszę przestać wywoływać kłótnie. Jeszcze raz zobaczę taki post bez argumentów to ...... się pogniewamy ;) Avi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja roponuje zmienić serwer na nowszy model xD
Drubens jest spoko.Wdg. mnie na plemsach powinno być z 10 drubensów ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry