Polaczenie kont

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14218
  • Data rozpoczęcia

Zaglosuj w sprawie ponizszej propozycji przekazywania wsi.


  • W sumie głosujących
    413
Status
Zamknięty.

DeletedUser21198

Guest
Prawda jest taka, że masa ludzi kończy grę, po czym oddają wioski i tego się nie uniknie, że wielu graczy żeruje wyłącznie na darowanych wioskach, przejmowanie takich wiosek nie jest ani ciekawe ani też nie dowodzi jakichkolwiek umiejętności.

Za to niestety jest to zajęcie żmudne i zajmujące kupę czasu, a ponadto i to jest najważniejsze - zajmujące szlachtę, która krąży do przyjaciół zamiast do wrogów. Jeśli wprowadzi się procedurę przejmowania wiosek bez konieczności wysyłania 4 szlachciców do każdej wioski, czekania na powrót i tym podobnych monotonnych zajęć, to gracze ambitni będą mogli przejmować część wiosek z przydziału, pozostawiając sobie zawsze kilku grubych na wrogów.

Oczywiście wciąż będzie wielu takich, którzy wrogów przejmować nie będą, ale jeśli nie będzie żadnego kredytowania wiosek(skąd ten pomysł???), to żadnych forów mieć nie będą i nie przejmą więcej wiosek w taki sposób niż tradycyjną metodą.
 

DeletedUser

Guest
Za to niestety jest to zajęcie żmudne i zajmujące kupę czasu, a ponadto i to jest najważniejsze - zajmujące szlachtę, która krąży do przyjaciół zamiast do wrogów. Jeśli wprowadzi się procedurę przejmowania wiosek bez konieczności wysyłania 4 szlachciców do każdej wioski, czekania na powrót i tym podobnych monotonnych zajęć, to gracze ambitni będą mogli przejmować część wiosek z przydziału, pozostawiając sobie zawsze kilku grubych na wrogów.

Ja mogę jedynie się zgodzić na to że możesz przejąć tyle wiosek ile masz szlachty i ile zachcesz bez latania tą szlachtą jak ci ktoś je chce oddać gdy kończy grę ale to jest nierealne...
Natomiast na takie oddawanie że masz w bonusie jeszcze 100 wiosek na które musisz dozbierać monet to napewno nie pójdę bo to da fory dla graczy dostających takie wioski. Bo szybciej nabijesz tyle monet na szlachtę mając więcej wiosek niż farmiąc jak "idiota".
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy i dobry... Lecz nie do końca :) Plemionka zaczęły by tracić swój urok przejmowania wsi :) Za bardzo by to ułatwiło rozbiórkę kończącego gracza :) Troszkę zamotane z tymi monetami, przejęło by się tyle wiosek na ile szlachty pozwoli i kropka :) Jestem na tak, choć wiem, że pomysł nie wejdzie w życie ;-)
 

DeletedUser108329

Guest
I tak i nie. Tak dlatego że po co ciężko zapracowane wioski mają się zmieniać w barbarzyńskie skoro może się nimi zaopiekować inny gracz. Ale do czasu. Gracz który ma 1000 wiosek, oddaje takiemu który ma ich 5 i nagle taki gracz jest top1 co sprawiłoby że gra nie miała by sensu bo można po prostu wziąć sobie wioski od kolegi, lub też gracze którzy założyli multikonto nie mając czasu na grę połączyli by je sobie "przesyłając" wioski, Plemiona stały by się grą niesprawiedliwą i nudną :p
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak, ale trzeba by wprowadzić jesdną poprawkę, że można przejąć tylko tyle wiosek ile ma się wyprodukowanych szlachciców.
 

DeletedUser20468

Guest
No cóz ;) Ktoś ma 1 mln pkt. Dostanie takich kont 10 na raz i jest top1 ! xD
No i po kilku dniach zakończy grę i przekaze wioski nastepnemu itd ;D?

W plemionach nieaktywni gracze są najsłabszym ogniwem ( wiecznie na zastach nie można siedzieć ) - możliwością zdobycia nowych terennow dla wroga.

w sredniowiaczu plemiona nie traciły terenów tylko dlatego, że ktos zachorował i umarł (czy stracił internet ew. komputer) :D
- tereny były dzielone jak to mówią za "free"...


Pomysł wydaje się ciekawy, ale nierealny. Fajny i głupi. ^^
 

DeletedUser

Guest
Zaraz będzie tak że kończy 10 graczy grę a ty se idziesz na łatwiznę i przejmujesz ich konta... a potem tacy gracze się chwalą na forach jacy to są z nich wyjadacze a na drugi dzień pytają co jest lepsze do ataku pik czy miecz :|

Opcja mogłaby być dostępna tylko na światach, na których już nie ma rejestracji. Wtedy nie byłoby problemu.
 

DeletedUser92155

Guest
????????????????

a kto mi odpowie jak całkowicie usunąć konto z gry i forum żeby założyć pod nowym nickiem bo admini mają gdzieś nawet nie odpisują:confused::mad:
 

DeletedUser

Guest
a kto mi odpowie jak całkowicie usunąć konto z gry i forum żeby założyć pod nowym nickiem bo admini mają gdzieś nawet nie odpisują:confused::mad:

Aby usunąć konto z danego świata wchodzisz w ustawienia>usuń konto. Całkowicie nie da się usunąć. Możesz założyć teraz konto i grać na nowym i starym, ważne aby nie na tych samych światach.
 

DeletedUser

Guest
:mad:nie nie przejdzie na bank
a po zatym i tak prawie nikt tego nie chce
 

DeletedUser

Guest
piękny wywód wraz z przykładami i opisami wielkie brawa dla założyciela tematu
i jak prawie nigdy jestem na TAK
 

DeletedUser120509

Guest
Ja tam nie mam zdania. Mi sie podoba jak jest. Nie lepiej, ze koles Ci daje konto i se mu wioski przejmujesz?
 

DeletedUser88253

Guest
Ech, zamieszanie z monetami, to wszytko... było by fajnie ale jest nierealnie...
 

DeletedUser30983

Guest
Do mnie ta opcja jak najbardziej przemawia i jestem na tak. Wilczeq, Ty przytaczasz tu same patologie, a taka opcja może naprawdę pomóc zwiększyć grywalność na starszych światach.
 

DeletedUser60946

Guest
Do mnie ta opcja jak najbardziej przemawia i jestem na tak. Wilczeq, Ty przytaczasz tu same patologie, a taka opcja może naprawdę pomóc zwiększyć grywalność na starszych światach.

Zwiększyć grywalność gdy znacznie zmniejsza się możliwości na zdobycie wioski od wroga??

Zauważcie, że to byłby kolejny bonus dla obrońcy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry