Polaczenie kont

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14218
  • Data rozpoczęcia

Zaglosuj w sprawie ponizszej propozycji przekazywania wsi.


  • W sumie głosujących
    413
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wilczeq ale weź pod uwagę też charakterystykę światów. Na starych nie ma barbarzynów rozwijających się szybciej niż wochy lam.

Dla mnie i pewnie dla wielu graczy światów 1-8 taki pomysł to jest coś co w dużym stopniu pomogłoby skoncentrować sie na walce z przeciwnikiem a nie na zabieganiu żeby jak najmniej z konta gracza kończącego wpadło w łapy przeciwnikom. Ot i to wszystko, zresztą nie wierze żeby pierwszemu lepszemu oddawało sie dwuletni dorobek na plemionach na który ciężko sie harowało.

Umiesz czytać? To se znajdź temat z propozycjami jak zachować graczy na starych światach. Tam się władze wypowiedziały że żadne modyfikacje nie będą wprowadzane tylko po to żeby coś zmienić w tych światach taka opcja by musiała być wprowadzona wszędzie.
 

DeletedUser14218

Guest
Pomyslales ze plemie to jednak organizacja grupowa i zawsze ktos ma grubych. A ty mu mozesz pomóc swoimi ofami. Albo komus innemu defami. Nie kazdy by tez konczyl gre w ten sposób. Z róznych powodów. Poza tym dotyczy ta propozycja mniejszej liczby graczy niz jest na któryms z dowolnych mlodych swiatów, beda dziesiatki tysiecy które nawet sie o niej nie dowiedza a jeszcze wiecej nie bedzie moglo jej uzyc nigdy podczas swej gry...
Moim zdaniem przesadzasz ze skutkami jakie ona wniesie do rozgrywki.

Powiedzmy ze dzis moglaby dotyczyc ona 20 tys. kont na kilkunastu swiatach (warunek stazu swiata), niech tylko 1/5 graczy sie kiedykolwiek o niej dowie, niech 1/4 z tych co wiedza o niej pomysli, niech 1/10 z tych co pomysleli to zastosuje. Wychodzi tylko 100 osób. Bo trzeba Ci wiedziec, ze ludzie tam konserwatywni sa, zasadniczy, ciezko wchodza na inne toki myslenia. Nawet niech to sie upowszechni przez pare miesiecy i skorzysta z tego 500 osób - to nie bedzie az taki przelom w grze.

Propozycja zawiera hamulec bezpieczenstwa - bioracy sie musi równiez zgodzic na wioski. Wiedzac co to bedzie kosztowac moze nie przyjac oferty. Nie oczekuje 100% wydajnosci...

Nie chce tu jeszcze mówic o tym jak to zniweluje lamanie i naciaganie regulaminu w trosce o dobro plemienia na starych swiatach. Wiec tak jak powiedzialem - dajmy wiecej zabawy i dynamizmu starym swiatom, ograniczmy przy okazji troche szarej i ciemnej strefy, niech gra stanie sie bardziej fair-play. To tylko opcja, zmieniajaca z 4 na 5 mozliwosci zakonczenia gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomyslales ze plemie to jednak organizacja grupowa i zawsze ktos ma grubych. A ty mu mozesz pomóc swoimi ofami. Albo komus innemu defami. Nie kazdy by tez konczyl gre w ten sposób. Z róznych powodów. Poza tym dotyczy ta propozycja mniejszej liczby graczy niz jest na któryms z dowolnych mlodych swiatów, beda dziesiatki tysiecy które nawet sie o niej nie dowiedza a jeszcze wiecej nie bedzie moglo jej uzyc nigdy podczas swej gry...
Moim zdaniem przesadzasz ze skutkami jakie ona wniesie do rozgrywki.

Ale wytłumaczenie xD "dziesiątki tysięcy które nawet o tym się nie dowiedzą"

No tak ale mam frajdę siedzę przez 2-3 tygodnie robię offa jupi :p Wysyłam i niech się rozwali :p Robię deffa i wysyłam na wsparcie... i co robię przez ten czas biję monety :D Człowieku ja to samo robiłem przez te 3 miesiące wegetacji... No tylko że wtedy miałem zajęcie bo oprócz przejmowania barb mogłem też powalczyć i przejąć wioskę wroga a w takim wypadku tej opcji bym nie miał... A skoro u mnie z 60 graczy grę zakończyło 30 w tym z 30 co zostało 20 było jak zombi :p No to przypadło by wszystko dla tych 10 aktywnych :) Ojej plemię które jedyne co może robić to się bronić bo ci co mogą przejmować śpią :p

Widzisz tak się zaplątałeś że to co mówiłeś że było by dla mnie plusem teraz jest jednym wielkim minusem xD
 

DeletedUser

Guest
Za dużo minusów takiego pomysłu. Tak mnie się zdaję, że na siłę próbujesz udziwnić grę. Wilczeq ma rację pisząc, że gra opierała się na biciu monet bo nagle dostajesz kilka kont. Wiadomo możesz nie brać ale chyba każdemu zależy na rankingu. Reasumując pomysł choć dobry i innowacyjny lecz nie do zrealizowania.
 

DeletedUser54712

Guest
Czy nikt nie zauważył że byłaby to tylko "opcja" a nie przymus :confused:
 

DeletedUser

Guest
Czytaj ze zrozumieniem. Mój poprzednio post to doskonale zauważył! Nikogo by nie zmuszano. Ale jak już się zdecydujesz z różnych przyczyn to musiałbyś się nastawić na dużą odpowiedzialność. Zapewne szybko byś skończył grę!
 

DeletedUser

Guest
Czy nikt nie zauważył że byłaby to tylko "opcja" a nie przymus :confused:

Ale śmieszna wypowiedź xD Oj czekaj mam do wyboru albo se gram a wszyscy w około dostają po 100 wiosek za darmo i w końcu mnie przeganiają i zjadają albo ja wezmę też konto za free... hmmm taki wyścig szczurów... Przecież ja ciebie nie zmuszam żebyś wziął 100 wiosek skoro twój sąsiad może to wszamać a potem ciebie zjeść na deserek :)
Zaraz napiszesz że będzie musiał przecież nadrobić debet monet no tak ale ty mu większych szkód nie zrobisz jeżeli zacznie w każdej wiosce budować deffa...
 

DeletedUser54712

Guest
Najpierw "se" przeczytaj co napiszesz a potem "se" odpisz Kolego.
Bo cały czas to tylko "se" gadasz o tym samym "se"
 

DeletedUser

Guest
A wiesz chociaż czemu tak pisze..? Ma mocne argumenty, które nie są za bardzo do obalenia. Jak lepiej uargumentujecie swoje pomysły to pogadamy.
 

DeletedUser

Guest
Przytocz Kolego proszę te argumenty

To przeczytaj moje wypowiedzi chyba że czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie problem.

Oj no dobra widzę że z tym też masz problemy to ci przedstawię jeszcze raz jeden koronny argument.

Mówicie że to by ułatwiło życie graczom bo by nie musieli tyle siedzieć i zjadać wioski po współplemieńcach. Ci którzy by nie zjadali tych wiosek tylko odrazu je pochłaniali byli by happy i mieli by więcej werwy do gry :)
No tak tylko długo by się ta werwa utrzymała jak przez rok by musieli siedzieć i bić monety i modlić się o to żeby kolejna osoba nie zakończyła gry? Przez ten czas byś nie mógł przejąć wioski bo byś był na debecie. Ludzie w końcu by przestali bić monety i jedynie czekali aż ktoś zakończy grę i tak wzbogacali się punktowo. Po pewnym czasie walka straciła by sens bo po co wysyłać offy jak nikt nie ma szlachty żeby cokolwiek przejąć.... Światy by umierały a gra traciła by sens.

Kolejny z ważnych minusów to to że taka opcja musiała by być wprowadzona na wszystkich światach a więc prowadziło by to do machlojek na nowych światach w postaci przekażę ci konto za kasę itp itd. a w takim wypadku już byś nie miał możliwości dostać bana bo kto ci udowodni że kupiłeś? Przecież zawsze mógł być to spadek po koledze...

To tylko kilka z argumentów jakie przedstawiłem wcześniej ale według mnie te 2 całkowicie blokują taką propozycję.
Powiem jeszcze raz to jest opcja dla takich graczy pr0 przez duże o...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Mianowicie piszą pomysłodawcy, że nie ma przymusu aczkolwiek pod pewnym względem jest. Kiedy walczysz z graczem równym tobie.(ptk i wojsko) A on nagle dostaje 300 wiosek w spadku. Wtedy jest przynajmniej dwa na jednego lub nawet 3 czy 4. Co w tedy..? Nie masz żadnych szans. Jednak gra zacznie sama dyktować warunki i będziesz zmuszony do brania kont. Aż to wszystko doprowadzi do zakończenia gry przez Ciebie koniec świata bo nie będzie kto miał się zajmować tymi wioskami. Czy tak trudno dojść samemu do czegoś..?!
 

DeletedUser

Guest
Hmm, zaczął bym z kumplami na nowym świecie. Tego samego dnia oni by mi mogli przekazać wioski.
 

DeletedUser

Guest
Hmm, zaczął bym z kumplami na nowym świecie. Tego samego dnia oni by mi mogli przekazać wioski.

A potem ty się logujesz u sąsiada zakładasz konto i przekazujesz dla siebie wioskę... Roboty 5 minut a zabawa że ho ho...
 

DeletedUser

Guest
Ta propozycja mija się z celem i tyle na ten temat. Ale oczywiście pomysłodawca nie da za wygraną i dalej będzie się kłócił i próbował przeforsować swoje zdanie.. no cuż, jutro też jest dzień.. :)
 

DeletedUser14218

Guest
Ad. Wilczeq i KorraGhan

Do moich krytykantów:

Przeciw wielkim kontom mozna sie smialo bronic i w cale nie stac w miejscu. Def sie robi dluzej niz of. Wiec jak nie próbujesz to nie masz. Od 18 miesiecy tlucze sie z silniejszym przeciwnikiem, i to wcale nie przeszkodzilo mi zdobywac na nim wioski, to nie przeszkodzilo mi dla niego je tracic. I co z tego, ze on ma wsi 700 a ja 330, skoro nie potrafi mi zabrac wioski od listopada zeszlego roku. A caly bilans jest 4:2 dla niego. Jego kolegów oszwabilem w tym czasie ze 200 wiosek, on moich na jakies 50. A tez dostawal setki darmowych i nie powiem ze grac nie potrafil.
Kazdy trafi swojego przeciwnika kiedys. Jesli sie nie doczekal to oznacza ze przegral walke z najsilniejszym - czasem. Korra - czemu konczysz gre na jednym ze swiatów? Czemu Wilczqu grales/grasz na tak wielu? Bo, bo bo....

Rózne sa drogi do swietnosci i chwaly graczy, gorzej jest juz z plemionami. Ta propozycja pomaga podniesc chwale plemienia, prostowac jego losy. Jako jedna z niewielu propozycji ma za cel poprawe ogólu jakiejs grupy. Wy zawsze piszecie o pojedynczym graczu. Widocznie tu lezy Wasz problem, moze gracie zbyt indywidualnie, moze dlatego tylu graczy wokól Ciebie Wilczqu zrezygnowalo, nie byles dla nich magnesem do gry. Kolejny który wyczekal az inni pokoncza z nudy i wtedy dadza wsie do zjedzenia...

Tak jest to propozycja dajaca zbudowac wielkie konto. Ale wielkie konto nie oznacza niepokonanego. Wielkie konto nie zawsze musi byc silne. Silne moze byc plemie, grupa - nigdy pojedynczy gracz. By otrzymac jakies konto w calosci musisz grac grupowo, a to juz inna klasa gry i graczy niz Ci o których mówicie... Na razie jedyny Wasz argument to wlasnie ten ze ktos moze miec wielkie konto! I ze to wcale nie musi byc wasz przyjaciel. Zapewniam Was ze on tez musial sie natrudzic by to zgromadzic, bo plemiona to nie tylko cyferki i impulski - to czas, przelane klawiatura na ekran slowa i tresci, to wirtualne wyobrazenie danego gracza, jesli wiec jakis gracz uwaza innego za godnego by miec jego wsie i dac sobie samemu odpoczynek od tej gry to czemu sie tego boicie. Moze to byloby lepsze niz multikonta, oszukiwanie i klamanie innych graczy swego i wrogiego plemienia. Masz wioski i musisz je obronic, to prostsze niz ciagle skakanie po zastach i kontach na dzielonym. Grasz na swój rachunek, a taki podarunek tez moze okazac sie szalenie satyfakcjonujacym momentem w grze...

Daliscie jeden mglisty argument przeciwny, który tak naprawde juz istnial i istniec bedzie zawsze (to ze ktos stara sie oszukac i zdobyc cos latwiej). Nic poza tym. Ja dalem propozycje która da wieksza zabawe tam gdzie o nia trudno, zmiejszam poziom napiecia towarzyszacy sytuacji konca gry jakiegos wspólplemienca, wszystko podalem logicznie i nie za darmo, ale za cene pewnego przystopowania, czemu mozna przeciez tez zaradzic, prawda?

Wiec licze na cos bardziej konstruktywnego w dyskusji niz Wasz strach i ludzka ciemna strone osobowosci... Bo tylko tak mozna Wasze wypowiedzi podsumowac.
 

DeletedUser

Guest
Jedno pytanie z realnego punktu widzenia. Liczę na szczerą odpowiedź. Czy byłbyś wstanie opanować 4000 wiosek. Dostaniesz kilka/kilkanaście konto i co.. Czy będziesz to chciał robić..? A druga rzecz, piszesz że koczę grę. Musze ze względu znudzenia się graniem na s24. Ale nie o tym rzecz. podajesz na razie jeden swój przykład. Jak ty grasz i co ty robisz. Popatrz, światów jest 34 plus classic i SP. Mnie osobiście nie satysfakcjonuje dostanie 400 wioch za free.
 

DeletedUser14218

Guest
A potem ty się logujesz u sąsiada zakładasz konto i przekazujesz dla siebie wioskę... Roboty 5 minut a zabawa że ho ho...

Ta i prowadzisz kilka kont przez minimum rok i idzie Ci wszedzie zajebiaszczo, po 18 miesiacach masz 5 kont kazde po 1000 wsi. Napisalem ze jest wymóg czasowy. Zycze powodzenia w nauce czytania ze zrozumieniem. Multi jest zabronione, a 18 miesiecy to wiele czasu na chwile zapomnienia, i daj mi przyklad sasiada co da Ci w tym czasie dzien w dzien 1-3h na konta prowadzenie. A pozniej zmiana i do kolejnego. Taak to jest zlota logika mych krytykantów jak na dloni. Dodam ze Wilczeq to pewnie chlopak o cód urodzie, z kontem o 8 zerach w banku, co spedza czas tylko na plemionach u swoich sasiadów, a miedzy przesiadkami u sasiadów podwozi go tam srebrna BeeMka jego narzeczona o wygladzie zblizonym do Dody...
<dokuczacz>
 

DeletedUser

Guest
Ale jak dyskutujesz to na temat. Obrażanie nie leży w dobrym tonie..
 

DeletedUser

Guest
Yahoo Serious ty nawet na moje argumenty nie odpowiedziałeś xD Więc po co walisz esej skoro nie masz w nim żadnych konkretów co do moich zarzutów...

Ta i prowadzisz kilka kont przez minimum rok i idzie Ci wszedzie zajebiaszczo, po 18 miesiacach masz 5 kont kazde po 1000 wsi. Napisalem ze jest wymóg czasowy. Zycze powodzenia w nauce czytania ze zrozumieniem. Multi jest zabronione, a 18 miesiecy to wiele czasu na chwile zapomnienia, i daj mi przyklad sasiada co da Ci w tym czasie dzien w dzien 1-3h na konta prowadzenie. A pozniej zmiana i do kolejnego. Taak to jest zlota logika mych krytykantów jak na dloni. Dodam ze Wilczeq to pewnie chlopak o cód urodzie, z kontem o 8 zerach w banku, co spedza czas tylko na plemionach u swoich sasiadów, a miedzy przesiadkami u sasiadów podwozi go tam srebrna BeeMka jego narzeczona o wygladzie zblizonym do Dody...
<dokuczacz>

Ty taki Pisek :) 0 argumentów tylko ataki personalne :) Brawo :) Widać że ty nie przeczytałeś co pisałem ;) Bo mówiłem już o takich perełkach co 20 kolegów z live na kontach w plemieniu mają.
A co do tego sąsiada to jak już zresztą pisałem :) Drogi leniu :) Na wielu światach istnieją plemiona w których władze mają większość haseł do kont i meili... Więc przy takiej opcji co za problem łatwym kosztem się napakować :) Ps. I pewnie o to wam chodzi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry