Polaczenie kont

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14218
  • Data rozpoczęcia

Zaglosuj w sprawie ponizszej propozycji przekazywania wsi.


  • W sumie głosujących
    413
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mówicie że każdy ma wybór... widać jak na psychice ludzkiej się znacie :)
Człowiek lubi se ułatwiać życie zawsze tak było i będzie. Czy ja mówię że bym z tego nie korzystał? Wybacz ale każdy by z tego korzystał jak by była taka opcja bo z czasem normalna gra nie miała by już sensu...
Gdy ktoś ci za free proponuje 100 żł to byś nie wziął? Każdy by wziął i nie mówię tu o łapówce :p To samo z tym będzie...

Ja nie jestem indywidualistą jak bym takim był to chyba bym nadal bez plemienia se zasówał :p Według mnie nie dajesz rady to nie błagasz nie prosisz tylko zaczynasz od nowa człowiek uczy się na błędach. A mając taką opcję wszyscy którzy normalnie grają zobaczą nagle że byle pierwsza lepsza farma może stać się top 1 w jeden dzień to sami zaczną tak robić. W takim wypadku powinien ranking punktowy być zlikwidowany bo nic by nie pokazywał. No może to ze wyprosiłeś kilka osób żeby ci konta przekazały...

Dla mnie ta gra ma sens bo pokazuje to kto jak gra że ważne są umiejętności a nie lizanie d... dla każdego żeby tylko ci konto przekazał.
Zaraz powiesz że tak mówię bo pewnie nikt by mi nie dał konta...
Oj zdziwił byś się bo ostatnio przez 4 miesiące miałem zasta na kilkunastu kontach do rozbiórki tylko temu że sam nie chciałem brać tych wiosek a właściciele kont chcieli mi je dać. Gdyby ta opcja istniała miał bym na świecie już graczy po 10-15 mln... a czemu bo zamiast oddać komuś konto by je każdy przekazywał... Ludzie by w większości nie walczyli bo by musieli nadrabiać monetki. Powiedz mi czy taka gra ma sens? Że zamiast walczyć żyjesz biciem monet... wtedy to by ludzie kończyli grę a takie pr0 by se siedziało i się cieszyło że jest top 1 na świecie w którym nikt nie walczy tylko każdy czeka aż ktoś zakończy grę ze znajomych xD

Mówisz że większość zadecyduje :p Phi o to że to nie wejdzie w życie to jestem pewien bo odrazu można by zalegalizować sprzedaż kont :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser54721

Guest
Moim skromnym zdaniem byłoby to zbyt dużym ułatwieniem dla gry. Można już przekazywać konta, a wioski... wydaje mi się że nie ma takiej potrzeby ciekawiej jest je przejmować niż dostawać za przekazaniem w sposób przez Ciebie opisany.
 

DeletedUser

Guest
Wilczeq dlaczego pisziesz tak jakby to byl nakaz, to nie chodzi o to ze jak ktos skonczy gre to Ci wciska wioski i sie mecz NIE! Ty musisz wyrazic na to zgode, jak nie to nie. Jakie dzielenie konta pomiedzy graczy? Przecie my piszemy o wioskach nie o kontach.

Tu nie masz racji, oczywiście że możesz nie brać ale z biegiem rozgrywki ona sama zacznie Ci narzucać pewne rzeczy. Będziesz zmuszony wziąć sobie kilka kont by nie stracić tego co zrobiłeś.
 

DeletedUser96857

Guest
gdyby admini to przyjeli to bym dostalod moich kolegów dużo wioch
 

DeletedUser60946

Guest
Co za idiotyczny pomysł :D Osoba kończąca może przekazać swoje konto, a może też podzielić wioski i tyle. Nie rozumiem po co te kombinacje? Widzę, że dla Ciebie(autora tematu) istnieje tylko zdobywanie wiosek od swojego plemienia i nie martwiłbyś się tym, że nie masz grubych do przejmowania wiosek wroga(co to jest te 50 grubych, z których 40 polegnie przy takach). Naucz się grać... i sam pracuj, aby zdobywać wioski ;P
 

DeletedUser14218

Guest
Co za idiotyczny pomysł :D Osoba kończąca może przekazać swoje konto, a może też podzielić wioski i tyle. Nie rozumiem po co te kombinacje? Widzę, że dla Ciebie(autora tematu) istnieje tylko zdobywanie wiosek od swojego plemienia i nie martwiłbyś się tym, że nie masz grubych do przejmowania wiosek wroga(co to jest te 50 grubych, z których 40 polegnie przy takach). Naucz się grać... i sam pracuj, aby zdobywać wioski ;P

To byl przyklad by zobrazowac sposób dzialania, osobiscie rzadko trace szlachte w walce, za to ubilem ich wrogowi okolo 600 w jego wioskach i 500 na swoich murach...
Niestety nawet takim jak ty profesjonalistom trzeba to tlumaczyc jak dziecku.

Na podstawie tej dyskusji dodalem punkt 3. wymagan - Konta nie moga wspóldzielic lacza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A co ma dzielenie łącza do tego xD? Dostajesz hasła do konta i meila i idziesz se do sąsiada i przekazujesz proste :) Nie musisz się nawet na swoim kompie logować :p
Albo Masz dzielenie łącza potem je likwidujesz zalogujesz się kilka razy u kumpla u siebie się nie logując na tym koncie i luz z przekazaniem jest... jak ktoś tego nie zgłosi to na luzie przekażesz... no wybacz ale wielu takich cwaniaków widziałem i to przy oddawaniu konta. To jedynie ułatwi zabawę oszustom :) i farmom które lubią mieć wioski za free :)
 

DeletedUser89279

Guest
No cóz ;) Ktoś ma 1 mln pkt. Dostanie takich kont 10 na raz i jest top1 ! xD
No i po kilku dniach zakończy grę i przekaze wioski nastepnemu itd ;D?

W plemionach nieaktywni gracze są najsłabszym ogniwem ( wiecznie na zastach nie można siedzieć ) - możliwością zdobycia nowych terennow dla wroga.
 

DeletedUser60946

Guest
To byl przyklad by zobrazowac sposób dzialania, osobiscie rzadko trace szlachte w walce, za to ubilem ich wrogowi okolo 600 w jego wioskach i 500 na swoich murach...
Niestety nawet takim jak ty profesjonalistom trzeba to tlumaczyc jak dziecku.

Na podstawie tej dyskusji dodalem punkt 3. wymagan - Konta nie moga wspóldzielic lacza.
Tracisz rzadko dlatego, że:
- rzadko atakujesz
- atakujesz tylko noobków i ludzi ze swojego plemienia, którzy kończą grę

Nie rozumiesz, że jak dostaniesz konto np 1mln to grubych będzie mógł produkować -60 w najlepszym wypadku. Zanim nadrobisz tyle to zajmie Ci to sporo czasu. Plemiona staną się wtedy martwe, bo 95%(bo niektórzy nie mają tylu kończących kolegów) będzie brało konta a grubych będą mieli na minusie. Wolę grą kontem 3mln i atakować ciesząc się przy tym zdobyczami niż dostać za darmo 5mln i mieć 8mln pkt nic nie robiąc... Już lepiej jest walczyć o barby jak ktoś skńczy grę niż "jeden klik" i wioski idą do kogoś innego.
 

DeletedUser

Guest
Tracisz rzadko dlatego, że:
- rzadko atakujesz
- atakujesz tylko noobków i ludzi ze swojego plemienia, którzy kończą grę

Nie rozumiesz, że jak dostaniesz konto np 1mln to grubych będzie mógł produkować -60 w najlepszym wypadku. Zanim nadrobisz tyle to zajmie Ci to sporo czasu. Plemiona staną się wtedy martwe, bo 95%(bo niektórzy nie mają tylu kończących kolegów) będzie brało konta a grubych będą mieli na minusie. Wolę grą kontem 3mln i atakować ciesząc się przy tym zdobyczami niż dostać za darmo 5mln i mieć 8mln pkt nic nie robiąc... Już lepiej jest walczyć o barby jak ktoś skńczy grę niż "jeden klik" i wioski idą do kogoś innego.

Komu ty to piszesz jak dla nich liczą się tylko punkty a nie gra mimo ze cały czas piszą że to pomoże graczom (szczególnie takim jak oni). Bo oni nie rozumieją że dla większości graczy liczy się walka a nie siedzenie na dupie i podniecanie się ile to mają punktów...
 

DeletedUser

Guest
No niestety plemiona stają się rajem dla noobów itp. Tylko punkty dla nich grają i już. Eliminują podstawę gry czyli walkę bo o to w tym wszystkim chodzi. Lepiej przecież dostać 5 kont i mieć 10 mln niż samemu do wszystkiego dojść. Nudzi Ci się że grę próbujesz na siłę udziwnić to prosta rzecz, nie graj w nią i daj spokój nam wszystkim. Ten pomysł tylko by wniósł masowe opuszczanie gry. Swiaty natychmiast by opustoszały albo by zostały nooby.
 

DeletedUser21198

Guest
w zasadzie przekazywanie wiosek wydaje się być całkiem niezłym pomysłem, ale na innych warunkach, proponuję cos takiego:

1. (najważniesze) Przejąć można jednorazowo tyle wiosek na ile pozwala ilość posiadanych monet albo pałaców.
2. Za każdą przejmowaną wioske trzeba zapłacić ryczałt za szlachcica w wysokości np. 2 monet, to nieco więcej niż kosztuje szlachcic, ale i tak sie opłaca (na światach z paczkami wioska będzie kosztować o dwie paczki wiecej)
3. Gracz może przydzielić dowolną liczbę wiosek różnym graczom, może też zmieniać do woli przydział wciąż posiadanych wiosek.
4. Gracz obdarowany może przejmować dowolną liczbę wiosek w dowolnym czasie ze swojego przydziału dopóki istnieje konto darczyńcy, a wioski należą do niego.
5. Gracz, który oddał choćby jedną wioskę nie będzie mógł dostawać więcej wiosek. Zapobiegnie to procederowi wymiany wiosek i potwornemu zamieszaniu jakie mogłoby wyniknąć z tego powodu.

To na razie tyle. Jakieś uwagi?
 

DeletedUser60946

Guest
w zasadzie przekazywanie wiosek wydaje się być całkiem niezłym pomysłem, ale na innych warunkach, proponuję cos takiego:

1. (najważniesze) Przejąć można jednorazowo tyle wiosek na ile pozwala ilość posiadanych monet albo pałaców.
2. Za każdą przejmowaną wioske trzeba zapłacić ryczałt za szlachcica w wysokości np. 2 monet, to nieco więcej niż kosztuje szlachcic, ale i tak sie opłaca (na światach z paczkami wioska będzie kosztować o dwie paczki wiecej)
3. Gracz może przydzielić dowolną liczbę wiosek różnym graczom, może też zmieniać do woli przydział wciąż posiadanych wiosek.
4. Gracz obdarowany może przejmować dowolną liczbę wiosek w dowolnym czasie ze swojego przydziału dopóki istnieje konto darczyńcy, a wioski należą do niego.
5. Gracz, który oddał choćby jedną wioskę nie będzie mógł dostawać więcej wiosek. Zapobiegnie to procederowi wymiany wiosek i potwornemu zamieszaniu jakie mogłoby wyniknąć z tego powodu.

To na razie tyle. Jakieś uwagi?
Bez sensu! Tak jak już mówiłem. Niech ktoś weźmie zasta od osoby kończącej i rozdaje wioski, albo niech staną się one opuszczone i chociaż wróg też będzie mógł się do nich dobrać ;) Walka o barby jest lepsza niż nic :)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za. Jak ktoś musi przestać grać i chce oddać konto innemu graczowi może połączyć z nim konta. Byłem w takiej sytuacji, dostałem konto od współplemieńca, a później karę za multikonto.
 

DeletedUser18997

Guest
oczywiscie jestem na NIE

Dawno tak chorego pomyslu nie widzialem...Twoj pomysl jest dobry dla graczy ,ktorzy zamiast grac patrza gdzie mozna cos za darmo dostac bo sami nie moga niczego zdobyc
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za. Jak ktoś musi przestać grać i chce oddać konto innemu graczowi może połączyć z nim konta. Byłem w takiej sytuacji, dostałem konto od współplemieńca, a później karę za multikonto.

xD i się dziwisz ? Mając multi to normalne ;) Mógł dać komuś zasta i byś go rozebrała a nie na 2 grałaś :p

Ps. Jak narazie widzę to jedyne osoby co piszą że są za propozycją motywują to albo oszustwami na których zostały przyłapane albo tym że och ach dostanie kilka kont i będzie miał się czym pochwalić bo będzie miał dużo wiosek :p Żałosna motywacja...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tylko jedno jest zastanawiające. Czemu nasza psychika tak na to reaguje..?! Kierują nami zbyt oczywiste pobudki. Jak widać większość gra w plemiona dla ptk.
 

DeletedUser14218

Guest
To nie padla propozycja z ust nooba. To raz. Jesli dla was statystyki blisko 200 mln punktów agresji na 2 kontach na 2 swiatach to malo to Ciekaw jestem kto mi przygaduje. Kolesie zbierajacy barby (tez mi wyzwanie, szczególnie na swiatach gdzie same rozbudowuja sie wioski, ze smiechu pekam po prostu). Zeby nie bylo moja glówna przeciwniczka to równiez topowy obronca na swiecie. Kilka miesiecy okupowalismy miejsca w Top3 na swiecie. Przy tym mamy malo relatywnie strat wiosek. Jak pisalem uwazam obecne formuly zastepstwa z rozdawnictwem lub zakonczenia gry i przeksztalcenia wiosek na barbarzynskie za niewystarczajace. W realnym swiecie od zawsze istnial zwyczaj "ostatniej woli" (testamentu) - gra jest oparta na sredniowieczu - okresie gdzie do tego elementu przypisywano szczególnie wielka wage. Zlozylem wiec propozycje która urealnia ta rozgrywke.
Wiele wsi zdobylem na wrogu. I ta propozycja ma dac jeszcze wiecej konfrontacji z wrogiem. Jak nie ma latwych wiosek (typu barbów, ulubionych Wilczqa) to jest walka. Masz za malo szlachty? Nic nie stoi na przeszkodzie by swoje wioski rozdac czesciowo. Ale przeciez moi krytykanci to przywiazani do punktów maniacy rankingów. U mnie prawie nie znajdziesz wsi rozbudowanych na maxa. Ciekawe ile znajde ich u Was. Niech no tylko TW++ wróci...
 

DeletedUser

Guest
Wiele wsi zdobylem na wrogu. I ta propozycja ma dac jeszcze wiecej konfrontacji z wrogiem. Jak nie ma latwych wiosek (typu barbów, ulubionych Wilczqa) to jest walka. Masz za malo szlachty? Nic nie stoi na przeszkodzie by swoje wioski rozdac czesciowo. Ale przeciez moi krytykanci to przywiazani do punktów maniacy rankingów. U mnie prawie nie znajdziesz wsi rozbudowanych na maxa. Ciekawe ile znajde ich u Was. Niech no tylko TW++ wróci...

A ktoś tu mówi że jesteś noobem? Ja napewno nie :) Ja mówię tylko o osobach które głosują na tak przecież sam widzisz ich wypowiedzi po co im taka opcja :)

Co do rankingu agresora bardzo łatwo nabić na późniejszych etapach gry jeżeli zna się sposoby.

Co do moich intelektualisto :) Czytaj ze zrozumieniem :) Przecież sam pisałem od początku tego tematu że od 3 miesięcy zastanawiałem się nad skończeniem gry po masowych rezygnacjach z gry i wiem co to znaczy siedzieć i bić monety nie mając nic innego do roboty :) Jedynie to że na zastępstwach grałem trochę mnie motywowało. Więc skoro ty jesteś taki agresor i tym się chwalisz och ach (ja byłem top 11 agresorów świata przed tymi nieszczęsnymi odejściami) więc wiem że takie coś nie zmotywuje aktywnych graczy do gry. Jedynie będą na tym korzystać tacy którzy i tak nic nie robią tylko ciułają punkty.

A co ma wieś rozbudowana na maxa do tego xD? Takie się przejmuje od wroga każdy ma swoją taktykę. Ja twojej nie oceniam bo nigdy taką nie grałem :)

Więc zamiast obrażać mnie powiedz coś w obronie tej propozycji. Chyba że już nic ci nie przychodzi do głowy agresorku od siedmiu boleści :)

Ps. Co do tego że top deffensora jechałeś no to pogratulować u nas top deffensorzy to z reguły albo gracze którzy są już rozjechani albo tacy którzy żyją deffem plemienia ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry