O Skryptotece

DeletedUser156889

Guest
Rozumiem, że wszystkie skrypty nie opublikowane tutaj przez support zostały z automatu zdelegalizowane? cool :cool: Było ich sporo, na pewno o wiele więcej jak opublikował kurier. Następnym ruchem powinno być zbanowanie zapewne około 80%* graczy kupujących KP i używających skrypty - nie sądzę żeby ludzie korzystali tylko z tak ubogiego ich zestawu.

Jest takie powiedzenie: Don't fix what isn't broken. Już któryś raz zasada ta została tutaj złamana. Skutek będzie tylko jeden, brak wsparcia społeczności w zakresie tworzenia nowych skryptów - być może tylko chwilowy, czas pokaże.

* liczba wyssana z palca
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że wszystkie skrypty nie opublikowane tutaj przez support zostały z automatu zdelegalizowane? cool :cool: Było ich sporo, na pewno o wiele więcej jak opublikował kurier.
To całe zamieszanie ze skryptami to jest skutek działalności skryptoteki Kuriera, od razu gdy ogłoszono pomysł skryptoteki podejrzewałam że tak może się stać, ostrzegałam, ale oczywiście zakrzyczano mnie. Nawet teraz po ogłoszeniu końca Kuriera gdy przypomniałam moje słowa i zapewnienia Kuriera to mimo że stało się dokładnie tak jak pisałam to wg nich jednak nie miałam racji.

Co do nowej skryptoteki to w zasadzie w obojętnie jakiej formie ale niech już nigdy nie wyjdzie spod zarządzania Teamu Plemion, żadne Kuriery, żadne Kowry, a skryptów faktycznie było o wiele więcej, jednak część nie działa po kolejnych zmianach wersji plemion a kolejne "zaginęły" przy przenoszeniu skryptów do Kuriera.

No i mam nadzieję, że skrypty które wcześniej zostały uznane za legalne przez to całe zamieszanie nie zostały zdelegalizowane i bany się jednak nie posypią. Sama przejrzę co mam, co kiedyś w plemieniu i znajomym polecałam a czego nie ma tej liście. Jednak nie wszyscy gracze zaglądają na FO i jeżeli od lat używają skryptu który kiedyś był legalny to nie można ich zmuszać żeby teraz sprawdzili czy znajduje się w skryptotece czy nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Bryfft czy Ty sobie żarty robisz? To ma być skryptoteka?

Za kilka dni może napiszesz, że skrypty mogą być używane tylko z MK?

A gdzie np. masowa zmiana nazw wiosek?
 

DeletedUser

Guest
Mimo ,że skryptów jest małó ,to na szczęśście download działa.
Dziękuje teamowi plemion za pierwszą normalną skrpytoteke!
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Jak kogoś boli, że skryptów jest mało, to zapraszam do zgłaszania kolejnych do dodania. Żaden problem przecież.
Wielu nie ma na liście (tych, które, jak mówi Ares, "zaginęły" przy przenosinach na Kurier), bo były one objęte różnymi licencjami, które nie pozwalały na ich przeniesienie. Jak ktoś stworzy na nowo skrypty o takiej samej funkcjonalności i zgłosi jako autor, to będą dodane (o ile naturalnie nie będą robić czegoś nielegalnego).
 
Ostatnia edycja:

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Niech mi ktoś napisze jak sprawdzić licencję albo autora skryptu. Poświęce trochę czasu i porozmawiam z developerami. Brakuje skryptu nexcesa do ofert na rynku a on był na licencji Jurka owsiaka (róbta co chceta).
 

DeletedUser

Guest
Wreszcie są pozytywne namiastki, może tym razem dział skryptów będzie działał normalnie.( a nie tak jak w tym nieszczęsnym Kurierze....)
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
121
Mi to rybka, aby one działały. I mogło by być tego więcej, ja zobaczę co mam na drugim kompie jak czas będzie i wstawię jak będzie się nadawać.
 

DeletedUser159480

Guest
Bardzo mi się podoba szata graficzna nowej skryptoteki, teraz widać czarno na białym co jest dla KP, co nie, co działa na danych przeglądarkach, a co nie. Szkoda, że tak mało skryptów, ale wierzę, że szybko się to zmieni dzięki naszym wspaniałym deweloperom ;)
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
strona skryptoteki na kurierze wczytywała mi się ok 50 sekund, strona aktualnej skryptoteki wczytuje się w kilka sekund - pierwsza pozytywna zmiana

druga jest taka, że wszystko czytelniejsze, ale....

podział na:
1. skrypty graczy
2. pasek skrótów
3. narzędzia

to jakaś pomyłka - to 3 kompletnie różne kategorie pojęciowe

jeden skrypt może być zarówno skryptem napisanym przez gracza, nadającym się do paska skrótów i zasługującym na miano "narzędzia"

nie łapię zasad podziału, a że podział nie jest podziałem rozłącznym (wg zasad logiki), to chyba wszyscy się zgodzą?

druga sprawa jest taka, że nie widzę sensu w podawaniu informacji o wersji plemion, do której można skrypt zastosować
w jednym momencie jest tylko jedna wersja plemion, z której gracze mogą korzystać, dlatego moim zdaniem nie ma sensu podawać, że skrypt działa w wersji 5.x, czy 6.x, czy 8.x plemion, bo z wersji 5.x, czy 6.x, czy nawet 7.x i tak nikt nie skorzysta

zamiast ostatniej kolumny proponowałbym informację: działa/nie działa (w rozumieniu: działa z aktualną wersją plemion/ nie działa)

ale to tylko moje upierdliwstwo wrodzone, generalnie sama nowa skryptoteka, jak i zasady dot skryptów na pierwszy rzut oka wydają się czytelne, jak nigdy dotąd

zmiany moim zdaniem są na lepsze, a że mogłoby być lepiej.... :) gdzie dwóch polaków, tam trzy zdania :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Czy jest ktoś w stanie napisać w jaki sposób się instaluje skrypty z nowej skryptoteki?
Gdzie są one instalowane i w jaki sposób odinstalować?
Skryptoteka po kliknięciu na
Skrypty można instalować klikając na ikonę download (). Szczegółowe instrukcje instalcaji Firefox i Opera można znaleźć tutaj.
otwiera nowe okno lecz z tą samą stroną, czy wie ktoś do czego ma prowadzić odnośnik TUTAJ?
Nie wszyscy gracze potrafią pisać skrypty a utrudnienie w odszukiwaniu podstaw nie pomoże lecz utrudni pozyskiwanie nowych graczy więc przy przeniesieniu skryptu do nowego działu należało by pomyśleć o przeniesieniu opisu działania. Odnalezienie sposobów instalacji obecnie to prawie cud.
Jeśli plemiona mają być grą dla skrypciarzy to proszę nie odpowiadać na wątek a w ekranie logowania napisać po prostu o tym:))
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
"download" nie mam, mnie się pojawia w pierwszej kolumnie "Pobierz".

Po kliknięciu pobrałem plik zip, po rozpakowaniu znalazłem dwa pliki:
README.log
czas_dotarcia.user.js

Nie wiem jak to w winzgrozie, ale na linuksie kliknąłem prawym na "czas_dotarcia.user.js", potem wybrałem SRWare Iron i zaistalowało się tak, jak to tego rodzaju pliki instalują się w Chrome.

Na każdym systemie powinno zadziałać wpisanie adresu w przeglądarce: file://ADRES_SKRYPTU
 

DeletedUser125974

Guest
i co po całej skryptotece skoro skrypty nie działają?? :)
 
Do góry