O Skryptotece

DeletedUser

Guest
Mi działają w porównaniu to kurierowej skryptoteki.Wyczyść cookies/ciasteczka albo zmień przeglądarke
 

DeletedUser

Guest
TO czy skrypt działa czy też nie to inna kwestia...
Ogólnie chyba warto ocenić skryptotekę jako tako.
Jak dla mnie:
- złe kategorie ( "skrypty graczy')
- skrypty do paska - można pokazać, następne kliknięcie powoduje otwarcie tego samego okna zamiast zamknięcia (np skrypt farmienie).

Ogólnie skryptoteka oprócz porządku nie wprowadza nic nowego... dlatego brakuje mi jeszcze :
- widocznego linku do tego jak instalować skrypty...
- instrukcji gdzie i jak uruchamiac skrypt (owszem jest link do forum ale na forach jest syf... -_-)
- opisu jak skrypt działa co daje itp itd....
- opisu jak zmieniać/modyfikować/dostosowywać skrypt "pod siebie" (cos co pomoze amatorom, cos co też określi jakieś "ramy" legalnych zmian w skrypcie) tutaj np skrypt na farmienie. Był też inny "wpisywacz wojsk" (all units true) i można było łączyć to z skryptem na farmienie.
- może też fajnie byłoby zrobić filmiki instruktażowe;)

Tak ogólnie jestem pod wrażeniem porządku. Dziwi mnie jednak fakt, że przez ten rok odkąd lukam tu i tam to zamiast "dociągnąć projekt do końca", robi się następne nowe. Nie szkoda czasu? Przecież takie coś raczej jest łatwo zaplanować, by mniej więcej miało nogi i można było to powiększać/ aktualizować bez jakiś przeszkód. Mimo że tak naprawdę nie znam przyczyn zamykania wcześniejszych wersji "skryptotek", to jednak szkoda że marnuje się czas na "tworzenie od nowa" zamiast powiększanie skryptoteki.
 

DeletedUser

Guest
Działają jakies skrypty z tej skryptoteki w ogóle? ;/ Pobrałem 3 skypty żadne nie działa :p Gratki
 

DeletedUser

Guest
chcialem też dodać że skryptoteka wydaje się nie być robiona pod "początkujących" a przecież fajnie byłoby gdyby początkujący szybko i łatwo mogil zapoznać się z możliwościami KP, co uświadomi im że gra nie musi być aż tak czasochłonna jak bez KP i że rzeczywiście warto kupić KP by zaoszczędzić czas;>

rozpowszechnienie skryptów nie dość że może spowodować większe zyski (bo np amatorzy nie zobaczą tych prostych możliwości KP ale też te które zdecydowanie skracają czas gry co teoretycznie mogłoby zwiększyć sprzedaż PP -> bo przecież zdjęcie w profilu to tylko "szczegół" a nie maks możliwości KP). Dlaczego o tym pisze? bo "początkujący gracz" widzi różne przeglądy, ułatwiacze na mapce jednak to wszystko do jakieś nieokreślonej ilości wiosek ma bardzo małe znaczenie, a nawet zmiana "wyglądu" jest denerwująca... W ogóle wątpię bym sam znał (po roku gry) wszystkie możliwości jakie niesie KP;), a szkoda:p
 

DeletedUser156889

Guest
chcialem też dodać że skryptoteka wydaje się nie być robiona pod "początkujących" a przecież fajnie byłoby gdyby początkujący szybko i łatwo mogil zapoznać się z możliwościami KP, co uświadomi im że gra nie musi być aż tak czasochłonna jak bez KP i że rzeczywiście warto kupić KP by zaoszczędzić czas ;>

Dobry argument. Niestety ktoś "naprawił" coś co było dobre i działało. Opcja ze skryptami na forum jest najlepsza. Gdyby tylko moderator przykładał więcej uwagi do działu i kasował/przesuwał tematy zakładane nie w tych działach w których być powinny...

Apeluję jeszcze raz do supportu o wykazanie się odrobiną profesjonalizmu i dorzucenie skryptów które wcześniej były uznane za legalne. Inną opcją jest zbanowanie zapewne dużej liczby graczy która nie śledzi forum a używa skryptów zatwierdzonych czasem parę lat temu. Swego czasu bryft zebrał w jednym miejscu wszystkie skrypty do paska. Aha, i jakby ktoś nie był świadomy to polskie prawo zezwala na dostosowanie programu/skryptu do swoich potrzeb nawet bez zgody autora, jeżeli tylko nabyło się go w sposób legalny. Regulamin plemion mówi, że za skrypty nie może być pobierana opłata i używać może ich każdy gracz. Więc problem legalnego nabycia jest załatwiony. To tyle w kwestii zasłaniania się prawem autorskim co do legalizacji tych czy owych skryptów na polskich plemionach.
 

DeletedUser159480

Guest
Jest to bardzo smutne, ale tylko dwa skrypty działają na obecnej platformie.. sprawdzałem dwoma przeglądarkami i dalej bez zmian, a szkoda :(
 

DeletedUser

Guest
Skryptoteka na forum zawsze była źle zarządzana spam i niepotrzebny bałagan spójrzmy na niemiecki odpowiednik wszystko ładnie poukładane na ich forum. U nas tego brakowało w wyniku czego sprawa wygląda tak jak jest;p Zresztą niedawno dwie osoby odeszły zajmujące się skryptami z tego co się orientuje ale mogę się mylić i ciężko będzie zastąpić tych dwóch graczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156889

Guest
@Bryfft: Pisałeś sam gdzieś, że nie rozumiesz dlaczego niektórzy ludzie tak ostro krytykują Inno skoro zawsze na pierwszym miejscu jest dobro graczy....

Dobry przykład troski o dobro graczy jest tutaj: przekreślenie dorobku partu lat pracy całej społeczności plemion... sama radość!
 

DeletedUser

Guest
I to w dodatku bardzo mało a większość nie jest z aktualną wersją (prawie wszystkie pod 7.x)
 

DeletedUser

Guest
I to w dodatku bardzo mało a większość nie jest z aktualną wersją (prawie wszystkie pod 7.x)
Dokładnie.
Zastanawiam się gdzie podziali się wszyscy autorzy/edytorzy skryptów.
Nie ma ich aktywność.
Szkoda, bo bardzo chętnie korzystam, ze skryptów.
 

DeletedUser

Guest
Czy jest szansa dokonania zmian w skryptotece? czy raczej zostanie już taka jaka jest?
Jeśli tak czy to gracze mogliby zaproponować "wygląd" skryptoteki (czyli schemat tego co i jak uporządkować/ jaki podział jakie opisy itp..)
 

DeletedUser156889

Guest
Czy jest szansa dokonania zmian w skryptotece? czy raczej zostanie już taka jaka jest?
Jeśli tak czy to gracze mogliby zaproponować "wygląd" skryptoteki (czyli schemat tego co i jak uporządkować/ jaki podział jakie opisy itp..)

Po co? Żeby za chwile robić to wszystko od nowa? Jak dobrze policzyłem, to żeby nadążyć za supportem niektóre skrypty trzeba by już po 4-5 razy legalizować. To jest też odpowiedź na pytanie gdzie są deweloperzy.
 

DeletedUser

Guest
Autor Nieznany
A Ci gracze adrb / Lukasz032 zajmują się jeszcze skryptami ?
 

DeletedUser90838

Guest
Czy jest szansa dokonania zmian w skryptotece? czy raczej zostanie już taka jaka jest?
Jeśli tak czy to gracze mogliby zaproponować "wygląd" skryptoteki (czyli schemat tego co i jak uporządkować/ jaki podział jakie opisy itp..)

ja obstawiam, że jak wszystko w projekcie o to będzie ewoluować :D
 

DeletedUser

Guest
Po co? Żeby za chwile robić to wszystko od nowa? Jak dobrze policzyłem, to żeby nadążyć za supportem niektóre skrypty trzeba by już po 4-5 razy legalizować. To jest też odpowiedź na pytanie gdzie są deweloperzy.

Nie po to aby trzeba było od nowa to legalizować... Tylko po to by było to funkcjonalne dla wszystkich a nie tylko dla już obeznanych w temacie. Dla mnie skryptoteka <patrząc na ogół graczy> jest bardzo niedopracowana.
ja obstawiam, że jak wszystko w projekcie o to będzie ewoluować :D
ewolucja kojarzy mi się z rozwojem, a porównująć tą skryptekę z tą w kurierze plemion to w tej całej "ewolucji" brakuje rozwoju.

z drugiej strony jak dla mnie pozytywem jest zapis "tylko te skrytpy są legalne", wyrówna to poziom gry/ tracenia czasu na grę itp. O ile rzeczywiście będzie to funkcjonowało:).
 
Do góry