O Skryptotece

DeletedUser162819

Guest
Niektóre są bardzo przydatne. Ja osobiście używam sktryptu czasem do wyciągania koord z mapy.
 

DeletedUser

Guest
na późniejszym etapie cięzko grac bez skryptów :d
a najlepszy skrypt to skrypt na opisywanie ataków :D
 

DeletedUser

Guest
na późniejszym etapie cięzko grac bez skryptów :d
a najlepszy skrypt to skrypt na opisywanie ataków :D

Na opisywanie ataków to najlepszy skrypt ;)
Dla mnie zaraz potem jest skrypt na farmienie i wystawianie ofert na rynku.

Ktoś mi powie dlaczego wszystkie skrypty są na 7.0 i nikt ich nie aktualizuje?
Czyżby brak chętnych?
 

DeletedUser125974

Guest
Na opisywanie ataków to najlepszy skrypt ;)
Dla mnie zaraz potem jest skrypt na farmienie i wystawianie ofert na rynku.

Ktoś mi powie dlaczego wszystkie skrypty są na 7.0 i nikt ich nie aktualizuje?
Czyżby brak chętnych?

sortowanie wiosek wg odległości

bardzo dobry skrypt-również nieaktualny :(

po co w ogóle ta śmieszna skryptoteka?
 

DeletedUser159480

Guest
Skryptoteka nie jest taka zła, ale nie ma ludzi, którzy by to ruszyli. Może Team Plemion napisałby jakąś notkę na każdym świecie, że szukają takich osób, wtedy jest szansa, że takowi się znajdą :)
 

DeletedUser6633

Guest
Nie ma i tacy masochiści się prędko nie znajdą - nasza kochana administracja za często zmienia zdanie co do tych samych skryptów - raz nic nie jest legalne, potem legalne jest wszystko, co samo nie klika, potem okazuje się, że to było za proste i kasują nam skrypty z pasków bez uprzedzenia, a jeszcze później legalne jest tylko to, co im się podoba i umieszczą w skryptotece :D Cała ta przekładanka zabiła ten dział :rolleyes:
do tego aktualizacji nikt nie przeprowadza, patrząc na skrypty, więc po kazdej zmianie skrypt się wykłada i skrzynka pw zostaje zapchana pytaniami, kiedy skrypt będzie działał.
 

DeletedUser

Guest
a skrypt na masową rekrutacje gdzie sie podział?

Hmm?
Jeśli chodzi o "wpisywacze" to nie bardzo są potrzebne... Można "zapisać wprowadzone informacje" dla danej grupy, którą rekrutujesz masowo. Czyli w sumie są one wbudowane w KP.
Chyba że chodzi o coś innego;>?

można też wpisać link do masowej rekrutacji
Kod:
{game}&screen=train&mode=mass&
 

DeletedUser125974

Guest
i tak większość skryptów została zakazana tylko i wyłącznie przez materialistów z obsługi gry :)
nie oszukujmy się.
teraz za skrypty trzeba płacić w postaci:ASYSTENTA czy MENADŻERA KONTA
a Skryptoteka jest do ASS
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Pytanie do teamu: gdzie w nowej organizacji skryptów mogę zgłosić prośbę do społeczności o napisanie skryptu o określonej funkcjonalności?
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
No tak byłoby logicznie, ale tam jest zablokowana możliwość tworzenia nowych tematów dla zwykłych userów :/
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie. Wiec moim zdaniem albo w dziale Pytania, albo gdzieś w skryptach :)
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
IMHO - ten dział z Twojego linka by najbardziej się nadawał :)

edit
Kurde, faktycznie dział pytania też się nada. Byłoby lepiej, gdyby było gdzieś przy dziale Skrypty, bo tam osoby znające się na js pewnie częściej zaglądają, niż do działu "Pytania", ale masz rację.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie ma i tacy masochiści się prędko nie znajdą - nasza kochana administracja za często zmienia zdanie co do tych samych skryptów - raz nic nie jest legalne, potem legalne jest wszystko, co samo nie klika, potem okazuje się, że to było za proste i kasują nam skrypty z pasków bez uprzedzenia, a jeszcze później legalne jest tylko to, co im się podoba i umieszczą w skryptotece :D Cała ta przekładanka zabiła ten dział :rolleyes:
do tego aktualizacji nikt nie przeprowadza, patrząc na skrypty, więc po kazdej zmianie skrypt się wykłada i skrzynka pw zostaje zapchana pytaniami, kiedy skrypt będzie działał.

no to i ja dokładam swoje zdaje na temat skryptoteki:
do chrzanu!
a kolejny ważny skrypt nie działa
cóż, widać jaki macie(admini) stosunek do graczy
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Ten dział zaczął umierać, jak tylko padła decyzja o przeniesieniu skryptów do kuriera.

Skryptoteka sama w sobie najgorsza nie jest - na pewno jest o niebo lepsza od tego, co było w kurierze. Gdyby poza istniejącymi działami forum było jeszcze jakieś miejsce do swobodnej dyskusji, zgłaszania pomysłów, próśb o skrypty (taka "piaskownica"), to od strony organizacyjnej wszystko byłoby już gites. Na to jednak chyba nie można liczyć (jakby zamknięcie graczom możliwości dyskusji było jednym z celów reorganizacji).

Na pewno skryptoteka uporządkowała samo odnajdywanie skryptów i dyskusje o skryptach dopuszczonych. Zabrakło tylko chętnych do poświęcania swojego czasu i umiejętności dla korzyści ogółu. Dlaczego?

Ktoś widzi inną odpowiedź, niż: "bo po co tworzyć skrypty, które są zatwierdzane przez półtora miesiąca, a po zatwierdzeniu w każdej chwili mogą się okazać nielegalne?"

Na niemieckich plemionach organizacja skryptów jest bardzo podobna - skrypty zostały umieszczone w skryptotece, a dyskusje toczą się na forum. Tyle, że tam skryptoteka pęka w szwach, a u nas cicho zdycha. Dlatego uważam, że sam sposób organizacji skryptów u nas, sama skryptoteka, nie są temu winne i problem leży gdzieś indziej. (Przykład z tego wątka: 3 września, kilka postów wyżej napisałem pytanie do teamu, jutro mijają dwa miesiące od zadania pytania, odpowiedzi zero. Rozumiem tydzień, nawet dwa - da się to wytłumaczyć nadmiarem obowiązków wolontariuszy, ale dwa miesiące, to już jawne olewanie).
 

DeletedUser54804

Guest
@Bryfft: Pisałeś sam gdzieś, że nie rozumiesz dlaczego niektórzy ludzie tak ostro krytykują Inno skoro zawsze na pierwszym miejscu jest dobro graczy....

Bo on to pewno pisał 1 kwietnia, a my sie nic na zartach nie znamy i wszystko tak na powaznie zaraz bierzemy :)
 
Do góry