Mapki i staty by Stuknięty

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Przypomnij :)
Najlepiej ze screenem abym mógł sobie przypomnieć wypowiedź i ją zlokalizować :)


Przyjacielu my od samego początku byliśmy świadomi tego, że będziemy w pewnym momencie grac sami vs reszta świata w znacznej dysproporcji wiosek.
Na obrone jesteśmy przygotowani :D
Oby stalo się to jak najszybciej bo jeśli nie wyjdą Wam 2-3 akcje na nas to sam wiesz jak to może wpłynąć na morale w Waszym plemieniu.
Przypominam Ci też że publiczne tutaj na FO namawiałem do tego abyście bili w nas. To chyba dość jasno pokazuje, że nie boimy się obrony i na nią wręcz liczymy


Nie napisałem, że DALISCIE bić DISCO więc nie wprowadzaj jakiejś pokrętnej logiki. Zwróciłem tylko uwagę, że dziwne są twierdzenia, że oddajecie front Waszemu "gownianemu" sojusznikowi żeby uskutecznić obrone i, że za tym może się kryć drugie dno ;)
Zapewne wiesz o czym mówię, ale oczywiście korzystnie jest udawać, że nie więc w pełni rozumiem :D


No fakt. 28.10 ostatni post. Czyli ani nie 2 tygodnie ani nie 3 dni :)
Oboje się mylilismy ;)

1. Przypomnę jak wrócę do domu i będę miał dłuższą chwile by to poszukać.


2. Gdyby babcia miała wąsy...

3. No jak najbardziej można odebrać to w ten sposób + Napisałem ci wyraźnie że nie uważam PoLa za mocne plemię, co nie ma nic wspólnego z naszym sojusznikiem a ty znów układasz zdanie w taką treść by wychodziło że PoLa jako sojusznik jest gówniane. Także ci powtórzę , uważam że PoLa to plemie bardzooo przeciętne - Lecz zweryfikujemy to pewnie dopiero jak zjemy hipokrytów ,, aka szalee ,, . Jako sojusznik nie mam do nich zastrzeżeń , tak jak się ugadujemy tak się dzieje :)

4. No widzisz, i tym się różnimy ty jesteś spoceńcem jakich na tej grze sporo sprawdzasz i wyliczasz wszystko siedząc przed tym komputerem nawet czy były to dwa tygodnie czy jednak 11 dni XD , czy tworząc posty z różnymi wyliczeniami , screenami , analizami poświęcając nie jedną godzinę na to - A ja napisze sobie 2 tygodnie nie licząc tego bo różnica 2-3 dni co zmienia XD?
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.199
No jak najbardziej można odebrać to w ten sposób + Napisałem ci wyraźnie że nie uważam PoLa za mocne plemię, co nie ma nic wspólnego z naszym sojusznikiem a ty znów układasz zdanie w taką treść by wychodziło że PoLa jako sojusznik jest gówniane. Także ci powtórzę , uważam że PoLa to plemie bardzooo przeciętne - Lecz zweryfikujemy to pewnie dopiero jak zjemy hipokrytów ,, aka szalee ,, . Jako sojusznik nie mam do nich zastrzeżeń , tak jak się ugadujemy tak się dzieje :)
Cały czas mówimy o tym samym. Ja napisałem że pod kątem gry pola, w Waszej ocenie to "gowno" i taki też jest wydźwięk a Ty interpretujesz to pod względem dyplomatycznym a nie taki jest sens tej wypowiedzi xD
Jak czegoś nie rozumiesz to napisz to wytłumaczę Ci jaśniej. To nie wstyd czegoś nie zrozumieć :)

No widzisz, i tym się różnimy ty jesteś spoceńcem jakich na tej grze sporo sprawdzasz i wyliczasz wszystko siedząc przed tym komputerem nawet czy były to dwa tygodnie czy jednak 11 dni XD , czy tworząc posty z różnymi wyliczeniami , screenami , analizami poświęcając nie jedną godzinę na to - A ja napisze sobie 2 tygodnie nie licząc tego bo różnica 2-3 dni co zmienia XD
Ani przez moment nie poczułeś że w Twojej historyjce coś jest nie tak? Gdybym wszystko skrupulatnie liczył to bym od razu napisał że napisałeś post 28.10 a tak rzuciłem sobie terminem 3 dni a jak pojawiła się kolizja zdań to przewinąłem jedna stronę dyskusji o sytuacji na świecie 188 do tyłu i odnalazłem Twój post. Przykro mi ze jestes tak zapracowanym człowiekiem, że nie możesz poświęcić godzinki czy nawet 5 minut na swoje hobby. Może poczytaj o work life balance?
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Cały czas mówimy o tym samym. Ja napisałem że pod kątem gry pola, w Waszej ocenie to "gowno" i taki też jest wydźwięk a Ty interpretujesz to pod względem dyplomatycznym a nie taki jest sens tej wypowiedzi xD
Jak czegoś nie rozumiesz to napisz to wytłumaczę Ci jaśniej. To nie wstyd czegoś nie zrozumieć :)


Ani przez moment nie poczułeś że w Twojej historyjce coś jest nie tak? Gdybym wszystko skrupulatnie liczył to bym od razu napisał że napisałeś post 28.10 a tak rzuciłem sobie terminem 3 dni a jak pojawiła się kolizja zdań to przewinąłem jedna stronę dyskusji o sytuacji na świecie 188 do tyłu i odnalazłem Twój post. Przykro mi ze jestes tak zapracowanym człowiekiem, że nie możesz poświęcić godzinki czy nawet 5 minut na swoje hobby. Może poczytaj o work life balance?

Odniose sie do tego potem.


Ale no jezeli pisanie na FO referatow zliczanie wszystkiego, co kto zrobil żle itd jest twoim hooby to serdecznie współczuję.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.199
Ale no jezeli pisanie na FO referatow zliczanie wszystkiego, co kto zrobil żle itd jest twoim hooby to serdecznie współczuję.
to się nazywa dyskusja. i do tego służy FO. Hobby to gra i to co się z nią wiąże.

Tylko szale takie potężne
potężne to nie ale przynajmniej mamy na tyle oleju w głowie zeby nie robić kupy do własnego gniazda :D
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
kto by sie spodziewal takiego traktowania xD

W polityce nie ma przyjaźni i wrogów na śmierć i życie, są tylko gry interesów i kwestia zaufania do współplemieńca / sojusznika.
Z Polą w przeciwieństwie do badge da się rozmawiać bo jesteśmy w stanie pomimo różnych zdań wypracować kompromis, a nie ciągle dostosowywać się do warunków jednej strony. Zostały wypracowane konkretne ustalenia co do wizji zakończenia świata i możemy sobie o sobie myśleć i mówić co chcemy, a założenia i tak będą zrealizowane bo podstawą w tym układzie jest zaufanie i chęć gry fair play pomimo, że jesteśmy wszyscy "ZBIERANINĄ", a wojna z Badge to "pociągnie nas w dół" xD

Póki co oceniam ruch, który wykonaliśmy jako bardzo dobry. BADGE zakładało, że do końca listopada "nie spadną z rowerka" (tekst z wypowiedzenia wojny), a w ciągu 14 dni od pierwszej akcji są już 466 wiosek do tyłu.
Zrzut ekranu 2023-11-06 103623.png
Z całym szacunkiem do BADGE oczywiście bo na pierwszych dwóch akcjach bardzo ładnie szły im odbitki jak jeszcze był deff i gdyby nie to, że konta były bronione to wynik byłby dwa razy wyższy.
W każdym razie...
Szale robią co tydzień akcje na kilkanaście tysięcy krzyżyków, a w wyniku zmiany dyplomacji i zysków na akcji jedynie po 40-50 wiosek są już ponad 3700 wiosek do tyłu, a ratio strat względem zysków na wojnie z BADGE wskazuje, że do ostatecznej rozgrywki SZALE vs KOALICJA, szale przystąpią z ok. 6 tysiącami wiosek straty. I fajnie. I będziemy wtedy dopiero oceniać słuszność tego ruchu, na który zdecydowały się Grzyby i Wichura. :)

Póki co pozostaje wam próba wetknięcia kija w mrowisko Poli, Grzybów i Wichury, ale mamy tego świadomość i zapewniamy was, że wam się to nie uda.
Już niejedna "kozak ekipa" dostawała baty od "zbieranin" <szampan>
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.199
szale przystąpią z ok. 6 tysiącami wiosek straty.
może wtedy szanse będzie można ocenić jako wyrównane :D
Póki co pozostaje wam próba wetknięcia kija w mrowisko Poli, Grzybów i Wichury, ale mamy tego świadomość i zapewniamy was, że wam się to nie uda.
zasadniczo to nie wiem y zostać wetknw jaki sposób owy kij miałbięty. Karty zostały już rozdane a my nie mamy zamiaru podpisywać się z PoLa tak więc nawet jak ze sobą się pokłócicie to dyplomacja się nie zmieni :)
Mój wpis miał na celu odniesienie się do Waszych wypowiedzi i potwierdzenie tego w jaki sposób usiłujecie rozegrać świat dyplomacją i jakie macie podejście do sojuszników od których jednak zależy Wasze istnienie na świecie.

owe 6k wiosek o których wspominasz miałoby znaczenie gdyby na świecie był wolny przesył defa. Na Wasze nieszczęście na tym świecie go nie ma tak więc w kogo byśmy nie bili i tak będziemy mieć przewagę.
W tych swoich rozważaniach dotyczących akcji na 40-50 wiosek zapominasz uwzględnić tego, że po każdej naszej akcji jeden lub większa ilość graczy rzuca kontem i trafia do rozbiórki.
Niemniej jednak oczywistym jest, że naturalnie możecie gra się toczy i wszystko może się wydarzyć <szampan>
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
może wtedy szanse będzie można ocenić jako wyrównane :D

zasadniczo to nie wiem y zostać wetknw jaki sposób owy kij miałbięty. Karty zostały już rozdane a my nie mamy zamiaru podpisywać się z PoLa tak więc nawet jak ze sobą się pokłócicie to dyplomacja się nie zmieni :)
Mój wpis miał na celu odniesienie się do Waszych wypowiedzi i potwierdzenie tego w jaki sposób usiłujecie rozegrać świat dyplomacją i jakie macie podejście do sojuszników od których jednak zależy Wasze istnienie na świecie.

owe 6k wiosek o których wspominasz miałoby znaczenie gdyby na świecie był wolny przesył defa. Na Wasze nieszczęście na tym świecie go nie ma tak więc w kogo byśmy nie bili i tak będziemy mieć przewagę.
W tych swoich rozważaniach dotyczących akcji na 40-50 wiosek zapominasz uwzględnić tego, że po każdej naszej akcji jeden lub większa ilość graczy rzuca kontem i trafia do rozbiórki.
Niemniej jednak oczywistym jest, że naturalnie możecie gra się toczy i wszystko może się wydarzyć <szampan>

Naprostuje - te konta które straciły wioski od dawna nie grały ^^
Nikt sam z Siebie u nas kontem nie rzucił, nie rzuca.

Ostatnie warzywko wypleniliście i zobaczymy jak teraz pójdzie
 
Do góry