Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
U mnie lipa wyszła bo zapomniałem wgl, i jak wbiłem to patrzę, że tylko 2 min spóźnienia, piszę odpowiedź i prąd padł na całej ulicy..
I zanim się z telefonu zalogowałem i wpisałem to minęło kolejne kilka minut :D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.405
szkoda back,liczylismy na Ciebie.Ale mamy spore szanse jeszcze wygrac.Gratki nocny,tyle samo pp co z repki gracz.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser147486

Guest
Jeny, dla was to szkoda marnować czasu i jakieś konkursy organizować. Człowiek marnuje czas, stara się, a tu spina o jakąś literówkę, która nie miała żadnego znaczenia, bo przecież napisać "19" zamiast "10", a napisać "megaron" zamiast "negaron" to chyba jednak spora różnica? :p

Adeq, nocny, uważałem że jesteście dojrzałymi osobami, ale cóż... albo się myliłem, albo w necie wielu osobą włącza się tryb "to ja tu jestem najfajniejszy, niech wszyscy wiedzą" ;>

Ogarnijcie się ludzie, plemiona to taka stara klasyczna gierka, większość osób powinna z uśmiechem wspominać swoje "przygody" z tą grą przy piwku, a wy tu walczycie jakby ktoś wam chciał życie odebrać... ;)
Jaka żenada, no cóż, czego się tu spodziewać po "polaczkach" :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.405
Blad jest bledem i koniec.Jestes z repki jezdziec i nie faworyzuj jej.
Nocny specjalnie napisal,na sprawdzenie was,19,i10,cyferki sa kolo siebie.Wiec mogl spokojnie napisac,ze myslal poprawnie,a nie umyslnie nacisnal obok klawisz.Jesli uznana byla odp Megaron,nie ma takiej osoby w teamie.Jest Negaron,extra osoba z teamu,ktora opracowala program komputerowy zwany"Na Dywaniku".Gdzie wiekszosc graczy ,pisala Na Dywanik chodz etc...

Kiedys to byly plemiona,a juz nie.Juz sie koncza.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser182378

Guest
Tak, żeby wymyślić faworyzowanie repki trzeba mieć bujną fantazję ;)
adeq, postaraj się wygrać innymi sposobami niż znajdując sobie kozła ofiarnego. I satysfakcje będziesz miał większą, i mniej niedojrzałości pokażesz. Bo to nawet nie jest gimnazjalny poziom w tej chwili, a to już źle.
I ten zabawny ciąg myślowy, błąd jest błędem-uznali błąd-plemiona się kończą. Genialne, ja bym w życiu na taką głupotę nie wpadła :)
I tak, uznaliśmy literówkę, tłumaczyliśmy już czemu. Jeśli jesteście tak zawistni, by doszukiwać się w tym czegokolwiek więcej - cóż, to Wasz problem, Wasz zmarnowany czas na spinę.
Spróbujcie wygrać własnymi siłami, bez "eliminowania" każdego kto Wam się nie podoba.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.405
Na wygranej mi nie zalezy i gram fair.Bujna fantazje masz tylko ty i te teorie o spiskach,kombinowaniu.

Ciekaw jestem MainSin jestem,czy to prawda jest co gracze pisza,ze bylas na ts repki.Wiec nie pisz tu o fantazji,bo z tego co innego wynika.Z Toba zamiaru nie mam dyskutowac.Od dawna team jest niewiarygodny.

--------------------------------------------------------------

A i nie pisz o spinach,bo od wczoraj nie bylo spin i nie pisalismy nic na temat megaron,bysmy nie dostali nagrod i wyleciec z konkursu.
 

DeletedUser182378

Guest
Dla ścisłości, repka siedzi na moim TSie ;) Co nie zmienia faktu że ostatni raz ze mną rozmawiali daaawno temu, koło mistrzostw. Ale widzę że kolejna teoria spiskowa się tworzy.
Cieszę się, że nie masz zamiaru dyskutować, może wreszcie skończy się ten cyrk który tu organizujesz :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.405
Obojetnie ,gdzie siedzisz,fakt,ze taki pogloski chodza.Cyrk zrobiliscie wy tylko i nie obwiniaj mnie za to i nie snuj teorii spiskowych na moj temat,ze ja to organizowalem.Nie ja zaczalem temat megaron.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser182378

Guest
Najdłużej go ciągniesz zdecydowanie ;)
Pogłoski ZAWSZE chodziły wokół teamu. Nic nowego. Nie wnikam kto je wymyśla, ale musi mieć bardzo smutne życie ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.405
A widzisz,bo jakbys czytala dokladnie,to bys widziala moj post z wczorajsza.
Jesli do mnie to plujesz,to sie mylisz.Ja akurat zycie mam wspaniale,nie na rzekam na nic,prace mam,do tego swoja firme "Skup aut.'' ,rodzine i na co mialbym na rzekac.Moze jedynie na zdrowie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24817

Guest
Każda plotka ma ziarenko prawdy. Czym więcej tych ziarenek tym.bujniejsza plotka... A skoro nawet support już słyszy część tych plotek musi być ich co niemiara...;d.
A wracając do tematu. Wnioskuje o prowadzenie konkursu według wstępnie ustalonych zasad bez naginania ich dla potrzeb jednostki. Co za tym idzie ODP nieprawidłowa powinna pozostać odpowiedzią nieprawidłową niezależnie od tego czy chłopak źle przepisał zasłyszane na tsie/skype słowo czy też walnal ortograficzny błąd.
Odpowiedź błędna pozostaje odpowiedzią błędna niezależnie od przyczyn jego powstania. Naginanie zasad dla jednostki podchodzi pod nepotyzm a tego chcemy uniknąć prawda? Więc jeśli następnym razem grupa osób popełni błąd ortograficzny a ilość punktów które mogą zyskać dzięki temu nie wpłynie bardzo na obraz konkursu możemy naginac te zasady. Dla jednostki jednak, zwłaszcza w sytuacji gdy zmienia to obraz "gry", a sama geneza błędu może mieć kilka wiarygodnych przyczyn(najbardziej przychylam się przy błędzie ortograficznym lub tym bardziej błędzie fonetycznym. Nie naszą wina jest że źle kolegę/koleżankę usłyszał).

Reasumując. Wnioskuje o uznanie tej odpowiedzi za błędna ponieważ jest to faworyzowanie jednostki że szkoda dla grupy. Ten konkurs jest stworzony dla graczy czy dla gracza? Bleda odpowiedź wpływająca znacząco na ostateczny wynik całego konkursu z korzyścią dla jednej osoby jest niezgodna z zasadami. Nie fawozyrujmy jednostki. Błędna odpowiedź pozostaje błędna odpowiedzą. Bo intencją każdego uczestnika jest dobra odpowiedź na zadane pytanie. Więc dlaczego intencje jednostki są warte więcej niż intencje reszty grupy? Oni też dali błędna odpowiedź. Ale chcieli napisać dobrze. Skoro zaliczamy to zaliczamy innym. Jeśli nie. Nie zaliczamy błędnej ODP nikomu. Czy mogę liczyć na obiektywizm osób decyzyjnych w tej kwestii?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Jednak nie warto ryzykować, ja bym tam uznał swoją odpowiedź bo wiedziałem o jaką miejscowość chodzi dla kmica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry