Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
132
Staram się, jakbym nie zapomniał o konkursie pierwszego dnia było by lepiej :v
A jakbym przedwczoraj jeszcze pomyślał zamiast starać się być pierwszy to wgl by było super xD
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Bo ktoś jest po prostu lepszy i nie możesz się z tym pogodzić?
Troche kultury najpierw.Czy jest lepszy nie wiem,nie wnikam.Ale grac fair play nie potrafi.Zasady to podstawa,chociaz tu sa naginane.Nie poprawna byla odp,to ewidetnie widoczne jest.

Teraz mi wytlumacz - megaron- to nie jest prawidlowa odp. Prawidlowa jest Negaron,znakomity czlonek teamu. Teraz prosze, powiedz mi jak mozna np, tak krzyzowke rozwiazac , wyslac niby podpowiedz do gazety i dostac skuter -np. za wygranie konkursu.
No nie ma takiej mozliwosci, bo tam nie liczy sie co miales na mysli lecz co napisales.Wszedzie tak jest tylko tu nie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser137804

Guest
Adeq błagam używaj znaków interpunkcyjnych bo nie mam pojęcia co Ty piszesz <3
 

DeletedUser188136

Guest
Troche kultury najpierw.Czy jest lepszy nie wiem,nie wnikam.Ale grac fair play nie potrafi.Zasady to podstawa,chociaz tu sa naginane.Nie poprawna byla odp,to ewidetnie widoczne jest.

Teraz mi wytlumacz - megaron- to nie jest prawidlowa odp. Prawidlowa jest Negaron,znakomity czlonek teamu. Teraz prosze, powiedz mi jak mozna np, tak krzyzowke rozwiazac , wyslac niby podpowiedz do gazety i dostac skuter -np. za wygranie konkursu.
No nie ma takiej mozliwosci, bo tam nie liczy sie co miales na mysli lecz co napisales.Wszedzie tak jest tylko tu nie.

To że jest tak wszędzie to nie znaczy, że tu też tak ma być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser172390

Guest
Proszę dodać mi punkty gracza awek. (wyraża on na to zgodę). Dostał bana więc nie bierze już udziału w konkursie.

Przeczytałem regulamin i w nim nie było punktu określającego takie przenoszenie/dodawanie punktów.
Błędną odpowiedź jednego z forumowiczów zaliczyliście, więc nie widzę przeciwwskazań by moja prośba została spełniona.


Jak tylko jakaś nasza decyzja spowoduje pojawienie się owych legendarnych pokrzywdzonych pomyślimy nad tym.
Osobom próbujących wygrać zakrzyczeniem wszystkiego co się da nie mamy czego wynagradzać ;)

Chciałbym przypomnieć, że ja czuję się pokrzywdzony i pisałem o tym wcześniej ale mój post został usunięty (czy coś innego się z nim stało.)
Przez Wasze naciągnięcie regulaminu (chwila - prawie żadnego nie ma) straciłem 10 pkt.

Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
 

DeletedUser178225

Guest
Ale masz 6 pytan? wiec jakim czyli ty bys miał pkt za 12/
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Bardziej jestem za tym aby Ci co dostali bana nie byli brani pod uwagę np. Jeśli ktoś był top2 i dostał bana to ranking się przesuwa :p
 

DeletedUser172390

Guest
Ok. 6 pytań, ale ograniczenia pkt nie ma w regulaminie. Nie jest napisane - max 600 czy ile tam - pkt łącznie do zdobycia.

Tu jeszcze nie chodzi o to pp do wygrania bo mi nie jest potrzebne. Na moją wypowiedź trzeba spojrzeć szerzej.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
A w regulaminie nie ma,ze mozna przekazac punkty ,jestem za.Jesli mozna bledna uznac odp,to czego nie mozna punktow dac komus.
 
Ostatnia edycja:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
yusssuff nie wnikam w to.Wiec teraz gramy wszyscy fair play,na chwile obecna zapominamy co bylo i rywalizujemy.

Powodzenia:)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
spinacie sie jakby do wygrania była jakas pokazna nagroda pieniężna:)

i pierwsze slysze o faworyzowaniu repki jak zrobimy cos zlego od razu jest skarga do kapitana:D juz wiele osob wyleciało z repki za spiny na forum i bany.
 

DeletedUser172390

Guest
spinacie sie jakby do wygrania była jakas pokazna nagroda pieniężna:)

i pierwsze slysze o faworyzowaniu repki jak zrobimy cos zlego od razu jest skarga do kapitana:D juz wiele osob wyleciało z repki za spiny na forum i bany.

Ja do repki nic nie mam, ani do żadnego z ich graczy. Na tych pp też mi nie zależy tak jak pisałem wcześniej.
Po prostu Opiekuni unikają tego tematu. Pani MainSin kasowała posty za offtop (mimo że były na temat - gdyby nie były to banik byłby za 2-3 razem). Konkurs przeprowadzony na .......... i co tu więcej pisać. Głupie tłumaczenia nie mają tu sensu.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Dzieki back,nawet nie myslalem,ze bede pierwszy.

Teraz organizatorzy,mam nadzieje,ze tym razem,niedostana gracze punktow za nie pelna odp.Juz widzialem,brak,stajni,lub poziomu.I tylko prosze nie pisac,ze gracz mial taka intencje do napisania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry