Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser179721

Guest
czy ten konkurs będzie przeprowadzony na normalnych zasadach? :D pytania są takie, odp. jest inna, a tu nawet nie połowa konkursu..
 
Wynik reakcji
498
Yussuf, ja nawet napisałem do kmica, że jest błąd!

No ale pytanie było jasne, nie o Tomaszów, a skoro Piotrkowa nikt nie znalazł, to odpowiedź musiała być jedna...
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Nocny ale pytanie jest takie Prosimy o podanie nicków osób

a ty wyjeżdżasz że nie było w takiej miejscowości, a więc twoja odpowiedź jest błędną bo powinno być żaden gracz wtedy nie doszedł
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Reasumując albo zaliczamy odpowiedź każdemu kto dał satynową i yavala i te wasze albo nikomu
 

Kroca

Łucznik
Wynik reakcji
89
Nocny ale pytanie jest takie Prosimy o podanie nicków osób

a ty wyjeżdżasz że nie było w takiej miejscowości, a więc twoja odpowiedź jest błędną bo powinno być żaden gracz wtedy nie doszedł

Czyli do tego masz pkt. 2 ;)
Kmic napisał:
2. Wymieniona lista wszystkich osób, które dołączyły po zlocie w Ustce aż do tej pory (uznając spotkanie w Piotrkowie jako "nieokreślona przyszłość") - choć takiej odpowiedzi nikt nie udzielił.

Co do Tomaszowa - to w pytaniu przecież tego nie było. ;]
Więc jak dla mnie masz tylko ból tyłka. :D
 
Ostatnia edycja:

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Mianowicie jak się odnosiła? Niestety nie ma jeszcze w teamie gracza o nicku nie ma takiej miejscowości...
 

Kroca

Łucznik
Wynik reakcji
89
Mianowicie jak się odnosiła? Niestety nie ma jeszcze w teamie gracza o nicku nie ma takiej miejscowości...

A gdzie w pytaniu widzisz Tomaszów? ^^ Jaka byłaby wtedy odpowiedź?

-Wymień osoby, które dołączyły do teamu od Ustki do Piotrkowa.
-No, osoby, które dołączyły od Ustki do Tomaszowa to....

No nie bardzo ^^
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Co do Tomaszowa - to w pytaniu przecież tego nie było. ;]
Więc jak dla mnie masz tylko ból tyłka. :D

odpowiedź kmica Niestety tym razem wkradł się nam błąd do pytania, intencją pytającego był odbyty w 2013 roku zlot w Tomaszowie Mazowieckim. Niedaleko (około 50km od Piotrkowa), ale jednak...

Moja odpowiedź jest jak najbardziej trafna, nawet w odpowiedzi kmica masz o co mu chodziło.
 

Kroca

Łucznik
Wynik reakcji
89
odpowiedź kmica Niestety tym razem wkradł się nam błąd do pytania, intencją pytającego był odbyty w 2013 roku zlot w Tomaszowie Mazowieckim. Niedaleko (około 50km od Piotrkowa), ale jednak...

Moja odpowiedź jest jak najbardziej trafna, nawet w odpowiedzi kmica masz o co mu chodziło.

Chodziło mi o PYTANIE, a nie odpowiedź kmica.
 

DeletedUser130574

Guest
Chłopaki z repki bezmyślnie piszą to samo :) żenada :) nie spodziewałem się w sumie niczego więcej...

Reasumując albo zaliczamy odpowiedź każdemu kto dał satynową i yavala i te wasze albo nikomu

HAHAHAHAHAHAHA
Jak mistrz mówi tak trzeba zrobić ;) Proponuje w ramach rekompensaty dać wam od razu po 500 pkt za rundę i tyle. Nie musicie juz odpowiadać. Serio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165130

Guest
Hahahaha repka 3x pod rząd takie same odpowiedzi :D i to błędne :) ciśnij ich tam nocny :d
 

DeletedUser178225

Guest
nmo nocny twoja odpwiedz jest dobra skoro nie wymieniałes zadnego nicku gracza który dołaczył.
2. Wymieniona lista wszystkich osób, które dołączyły po zlocie w Ustce aż do tej pory (uznając spotkanie w Piotrkowie jako "nieokreślona przyszłość") - choć takiej odpowiedzi nikt nie udzielił.

pdpowiedział chyba dobrze gracz Meisters wiec odpowiedz nocnego jest błedna i odpowiedz gracz którego wymieniałem powinna byc najwyzej punktowana...

--------------------------------------------------------------

Hah.

Wasza odpowiedź była całkowicie błędna co do pytania. Nasza w znacznej części się do niego odnosiła.
to tak jak moja co do stajni z 18. bo napisałem jaki był a nie napisałem do jakiego spadł wiec jak dla mnie to juz naprawde.
 

DeletedUser130574

Guest
nmo nocny twoja odpwiedz jest dobra skoro nie wymieniałes zadnego nicku gracza który dołaczył.
2. Wymieniona lista wszystkich osób, które dołączyły po zlocie w Ustce aż do tej pory (uznając spotkanie w Piotrkowie jako "nieokreślona przyszłość") - choć takiej odpowiedzi nikt nie udzielił.

pdpowiedział chyba dobrze gracz Meisters wiec odpowiedz nocnego jest błedna i odpowiedz gracz którego wymieniałem powinna byc najwyzej punktowana...

--------------------------------------------------------------


to tak jak moja co do stajni z 18. bo napisałem jaki był a nie napisałem do jakiego spadł wiec jak dla mnie to juz naprawde.

O czym Ty mówisz? Gracz Meisters wymienił 7 nicków, a od sierpnia 2011 do teamu dołączyło wiele więcej osób. Polecam-->https://www.plemiona.pl/team.php

Jak sie nie pomyliłem to 20 + Megaron
 
Wynik reakcji
498
Zacytuję więc P. Kmica :

Błąd odkryty został wprawdzie szybko, ale niestety było już za późno na odkręcenie. Niechcący wyszło nam więc pytanie "podchwytliwe", w wyniku którego prawidłowe są dwie odpowiedzi:
1. Nie było spotkania w Piotrkowie.


Pozdrawiam.
 

DeletedUser178225

Guest
Zacytuję więc P. Kmica :

Błąd odkryty został wprawdzie szybko, ale niestety było już za późno na odkręcenie. Niechcący wyszło nam więc pytanie "podchwytliwe", w wyniku którego prawidłowe są dwie odpowiedzi:
1. Nie było spotkania w Piotrkowie.


Pozdrawiam.

a nie odpowiedziałes na drugą czesc czyli na all nicki ggraczy z supka. A wiec co za ty midzie moja odpowiedz na pytanie o bierzenie stajni też powinna byc uznana bo napisałem stajnia 18 to jest to samo................
 

Kroca

Łucznik
Wynik reakcji
89
a nie odpowiedziałes na drugą czesc czyli na all nicki ggraczy z supka. A wiec co za ty midzie moja odpowiedz na pytanie o bierzenie stajni też powinna byc uznana bo napisałem stajnia 18 to jest to samo................

Promil ._. Ja nie wiem czy to Ty czy Twój brat wypisuje te głupoty ale proszę skończ. Masz wyraźnie napisane "w wyniku którego prawidłowe są dwie odpowiedzi:", czyli może być albo jedna albo druga.
Mam wrażenie, że zależy wam na wygranej bardziej niż na zabawie, dla której właśnie powstał ten konkurs. ;)

Nocny wygraj to, nie daj tym leszczom satysfakcji! :v
 

DeletedUser165130

Guest
a nie odpowiedziałes na drugą czesc czyli na all nicki ggraczy z supka. A wiec co za ty midzie moja odpowiedz na pytanie o bierzenie stajni też powinna byc uznana bo napisałem stajnia 18 to jest to samo................


byly dwie poprawne odpowiedzi, on jedna z nich udzielil, czaisz czy mamy rozrysowac?;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry