Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Njet. Pisalem odwolanie do kmica od razu, ale "migniecie pradu" całą moją prace zniszczylo. Ok. 21:40 dostal odwołanie no ale nie przyjął - literowka Pol69 < literówka innych osób

nocny jestes super,twoje umyslne napisanie nic nie dalo i nic nie da,nie jestes z repki.
 
Wynik reakcji
477
nocny jestes super,twoje umyslne napisanie nic nie dalo i nic nie da,nie jestes z repki.

Nie liczyłem na to, jeśli mam być szczery. Wiadome było, że mi 100pkt nie dadzą za literówkę. Wiedziałem też, że organizatorzy będą wtedy w ciężkiej sytuacji. Zgodnie z logiką byłoby albo przyznanie mi pkt, albo nie - ale wtedy również Promilowi należałoby odjąć.

Nie chcę oskarżać nikogo o ustawianie, ani tym bardziej winić Promila za literówkę, ale wnioski z tego są takie, że albo ktoś wygrać nie może - albo ktoś wygrać[albo przynajmniej zająć wysokie miejsce] musi :)

Pozdrawiam graczy mających ten konkurs gdzieś. Jestem z Wami!
 

DeletedUser182378

Guest
Cieszę się niezmiernie, że powoli nasze wypowiedzi zaczynają być czytane ze zrozumieniem. Jeszcze tylko proszę o czytanie ich całościowo, nie wybranymi fragmentami. Mimo wszystko, cieszę się, jedno zdanie to i tak duży postęp :) Zacytuję siebie jeszcze raz (bodajże odpowiedź na PW nocnego), proszę teraz o przeczytanie OBU zdań :)
to była literówka, która nie zmieniała odpowiedzi (jak np. 19 zamiast 10) choćby z tego względu że nie ma takiej osoby jak "megaron". Tak samo jakbyśmy spytali o najwolniejszą jednostkę w grze i ktoś odpowiedziałby "szlahcic" to też byśmy uznali, mimo błędu ortograficznego (czyli de facto połknięcia litery), bo wciąż otrzymana odpowiedź nie pozostawia złudzeń co do intencji jej autora
 
Wynik reakcji
477
MainSin, dlatego też nie oczekiwałem przyznania mi punktu.

Gdybyś dostrzegła, to cała ta sytuacja była jednym, wielkim, nieśmiesznym żartem, pokazującym jaki mam stosunek do tego konkursu, jak bardzo go "zepsuliście", nie tylko tą sytuacją z literówką, ale również dwuznacznym regulaminem.

Szkoda, bo bodajże 2 lata temu podobny konkurs został przeprowadzony bardzo sprawnie i co najważniejsze, nikt nie miał wtedy żadnych problemów. Kwestia organizacji. Następnym razem wpiszecie kwestię literówek do regulaminu - o tym jestem przekonany, bo na ten moment przegraliście na całej linii. Mogę tylko powiedzieć, że kilku osobom moja odpowiedź bardzo się spodobała, myślę, że następne pytanie o "numerki" przyniesie kilka "literówek" :)

Mam nadzieję, że mi kolejne literówki zaliczycie? Gwarantuję, że będą :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Dokladnie nocny,literowki beda nom stop,do konca trwania konkursu.

Najlepiej by bylo od nowa go zaczac i anulowac wszystko:)
 

DeletedUser187039

Guest
Łoooo, ale jestem wysoko w rankingu, tego jeszcze nie było, chyba otrzymam więcej niż 10 punktów :eek:
 

DeletedUser

Guest
Tak z ciekawości, czemu tyle odpowiedzi 69? Tam jest jakoś zmieniony czas drogi szlachcica?
 

DeletedUser189724

Guest
Może ktoś podać o której godzinie napisałem posta z Negeronem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry