Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
to była literówka, która nie zmieniała odpowiedzi, choćby z tego względu że nie ma takiej osoby jak "megaron". Tak samo jakbyśmy spytali o najwolniejszą jednostkę w grze i ktoś odpowiedziałby "szlahcic" to też byśmy uznali, mimo błędu ortograficznego (czyli de facto połknięcia litery), bo wciąż otrzymana odpowiedź nie pozostawia złudzeń co do intencji jej autora
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
to nie jest literowka,to bledna odpowiedz jest.

Megaron - produkcją mieszanek mineralnych typu gładzie i kleje gipsowe do wewnętrznych prac wykończeniowych w budownictwie.

Megaron (stgr. μέγαρον - "duża izba") – charakterystyczny typ budowli w starożytnej kulturze egejskiej, składowa, reprezentacyjna część pałaców mykeńskich
Juz sie nie osmieszajcie.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
aj tam :p jedynie kto powinien walczyć oto żeby coty nie dostał punktów jestem ja bo mi to najbardziej zmienia a ja jakoś nie chcę :(

Pierwszy raz w życiu nie cieszę się że miałem rację ;/
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
nie koniecznie,po tym pytaniu gracz spada i juz minimalne szanse ma.A wcale sie nie dziwie,ze chcesz ,zeby mial,bo on jest od was z repki.Zmienia duzo nocny wskakuje juz na top3 i tak dalej....
 

DeletedUser172390

Guest
Wydaje mi się że support robi nam LASKĘ organizując w ogóle taki konkurs. Panowie chyba zrozumiecie ich - mała literówka nic nie zmienia.


Ojj.. przepraszam. Miało być; "ŁASKĘ"
 

DeletedUser186679

Guest
e70966a8990fd.gif


--------------------------------------------------------------

MainSin - nie wydaje mi się ,żeby twoja osoba banując danego gracza za losowe przewinienie zastanawia się nad INTENCJĄ gracza .

--------------------------------------------------------------

Swoją decyzją , oraz postawą w tym konkursie pokazujecie jak bardzo zwykłych graczy macie w d..... pupie.
 

DeletedUser182378

Guest
Drodzy Gracze,

w jakimś stopniu jestem w stanie zrozumieć Wasze rozgoryczenie.
Co do uznania poprawnej odpowiedzi - w Teamie mamy 32 osoby. Tak, dokładnie 32. Jeśliby odpowiedź gracza pozostawiła najmniejszą wątpliwość co do tego, czy zna odpowiedź, zapewne byśmy ją odrzucili. Niesprawiedliwe byłoby jednak odrzucenie jej z powodu wciśnięcia złego klawisza (komu się to nigdy nie zdarzyło?).

Co do regulaminu - dziękujemy za Wasze uwagi, są one bardzo pomocne i pomogą nam na przyszłość uniknąć dwuznaczności.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Nie sadze byscie odrzucili .Wielokrotnie mialem takie przypadki,zle wcisniecie klawisza co zadecydowalo o przegranej,albo nie zakwalifikowanie sie.Nigdzie literowka w konkursach nie jest brana pod uwage,oznacz to blad.
 

DeletedUser172390

Guest
1hw8yi.jpg

Zapewne temu panu również zaliczycie odpowiedź. Po przeanalizowaniu tej odpowiedzi ze znajomymi, stwierdziliśmy, że jest ona prawidłowa. Ten oto gracz spiesząc się z udzieleniem odpowiedzi przypadkowo kliknął "9" zamiast "1", więc można mu tą odpowiedź zaliczyć. Jakie jest wasze zdanie Szanowna Administracjo?
 

DeletedUser186679

Guest
Drodzy Gracze,

w jakimś stopniu jestem w stanie zrozumieć Wasze rozgoryczenie.
Co do uznania poprawnej odpowiedzi - w Teamie mamy 32 osoby. Tak, dokładnie 32. Jeśliby odpowiedź gracza pozostawiła najmniejszą wątpliwość co do tego, czy zna odpowiedź, zapewne byśmy ją odrzucili. Niesprawiedliwe byłoby jednak odrzucenie jej z powodu wciśnięcia złego klawisza (komu się to nigdy nie zdarzyło?).

Co do regulaminu - dziękujemy za Wasze uwagi, są one bardzo pomocne i pomogą nam na przyszłość uniknąć dwuznaczności.



Ale ja tutaj czegoś nie rozumiem , ta odpowiedź nie pozostawiała żadnej wątpliwości co do tego czy zna ..
Jakby znał odpowiedź to odpowiedziałby poprawnie , lecz odpowiedział nie poprawnie .

Niesprawiedliwe byłoby odrzucenie ?
Skoro gracz się pomylił w odpowiedzi to jego strata .. mógł wolniej a poprawnie odpowiedzieć.


W tej chwili to ten konkurs zamienił się w : kto pierwszy ten lepszy..

Po co się trudnić i zadawać pytania?
Napiszcie ,żeby byle co gracze pisali i też oceniajcie wedle tego kto szybciej coś napisał..


A teraz zrobię małą listę graczy ,których perfidnie oszukaliście oraz podam liczbę punktów na ile zostali oszukani ...

yusssuff - 20 punktów (tak wiem , mu to nie przeszkadza bo razem odpowiadają komunikując się przez jakiś program)
Saint-Pierre - 20 punktów
DawidLion - 20 punktów
Meisters - 10 punktów
farmer6 - 10 punktów
rassok - 10 punktów


Wszystko po to aby jakiś wasz pupilek ,który może źle odpowiadać mógł dostać kolejne 100 punktów.


WSTYD I HAŃBA !
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
czuje się pokrzywdzony ;/

inaczej awek by to było gdyby nie miał nakładki repki pod nickiem ;)
 

DeletedUser172390

Guest
10 punktów jestem stratny, a co dopiero mają powiedzieć Ci co tracą 20..
 

DeletedUser179721

Guest
Repka nie ma żadnych układów, proszę bez oskarżeń, my nie FIFA :D

no i jak dla mnie jest to nie fair, gdybym był za nim również bym się zdenerwował, poprawna odpowiedź to dokładnie poprawna odpowiedź, a nie to ze "mógł" on zrobić literówke :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ale nie zaprzeczysz,ze informujecie sie na komunikatorze podajac sobie odp,dotyczy to graczy z repki.


MasterinniPL masz plusa u graczy za ta odp,ze to bylo nie fair.

Klasyfikacja tymczasowa po 2 rundach byla by taka
1 MasterinniPL 200
2 yusssuff 200
3 n0cnySpieL 160
4 Saint-Pierre 160
5 sexiawek 100
6 PolP69 100
7 backtothegame 90
8 BrikusBrakus 90
9 5254lw 80
10 DEM0NICA 80
11 kotuchna 80
12 Sir Vaiper 80
13 surprise x3 80
14 adeq123 70
15 -kirito.? 60
16 awek. 60
17 DawidLion 60
18 Lord NeQro 60
19 Sunka Wakan 60
20 Kymq 50
 
Ostatnia edycja:

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
ja myśle że teraz już bardziej chodzi o to że głupio jest im się przyznać do własnego błędu, ale tak to jest jak regulamin pisze sie z 5min praktycznie go nie przemyślając

i tym samym domagam się Ex aequo top3 z NocnySpiel
 

DeletedUser

Guest
ale wiadomo przecież, że po znajomosci wszystko się załatwi, taki kraj, taka mentalność, co zrobisz nic nie zrobisz :)
 

DeletedUser178225

Guest
1hw8yi.jpg

Zapewne temu panu również zaliczycie odpowiedź. Po przeanalizowaniu tej odpowiedzi ze znajomymi, stwierdziliśmy, że jest ona prawidłowa. Ten oto gracz spiesząc się z udzieleniem odpowiedzi przypadkowo kliknął "9" zamiast "1", więc można mu tą odpowiedź zaliczyć. Jakie jest wasze zdanie Szanowna Administracjo?
a gdzie masz 9 a 1? obok siebie? to daj mi zdjecie tej klawiatury ...
 

DeletedUser186679

Guest
naprawde nigdy wam sie nie dało rady pomylić?

pomyliło Ci się ok , trudno ..
dzisiaj spróbuj zdobyć punkty nie myląc się , nim coś napiszesz przeczytaj to 2 razy .
Punkty ,które otrzymałeś powinny zostać cofnięte i przyznane innym graczom.

Ale jak wiemy , support zawsze ma racje , nawet jak jej nie ma i znając życie nie przyznają się do błędu .
 
Status
Zamknięty.
Do góry