Klasztor

  • Rozpoczynający wątek Michael z Orzegowa
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł???

  • Świetny!!!

    Głosy: 91 38,7%
  • Tak, ale trzeba dopracowac.

    Głosy: 40 17,0%
  • Nie wiem ale może byc.

    Głosy: 15 6,4%
  • Nie, zdecydowanie nie.

    Głosy: 89 37,9%

  • W sumie głosujących
    235
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gram na świecie bez kościoła i dobrze mi z tym, więc tym bardziej nie potrzebuję klasztoru:)
 

DeletedUser91622

Guest
srednio mi sie jakos to podoba.
moze jeszcze ten mnich zna czary ?
albo ma smoka na lancuchu ?
 

DeletedUser

Guest
Nie, no, niech będzie jakiś symbol wiary w tej grze. Jeden już jest. Drugi nic nie wniesie.
 

DeletedUser109506

Guest
*****

zróbmy jeszcze papieży (dopiero jak jeden umrze można wyprodukować drugiego), biskupów, arcybiskupów, kleryków, księży, służących, Rydzyka który zbijałby poparcie 100-120. Popieram przedmówcę - już kościół (wg. mnie) jest delikatnie ujmując "niewypałem".

Jedyne co mi się w tym temacie podoba, to przedstawienie graficzne, które jest w propozycjach rzadkością. Za to należą się brawa, bo graficznie wygląda całkiem nieźle (choć specem od grafiki nie jestem).

jestem na nie
kościół uważam że też jest zbędny
 

DeletedUser

Guest
Tak i nie

Mi się z jednej strony podoba, a z drugiej nie. Bo na 27 i 28 świecie to ja nie wiem gdzie ty upchniesz ten klasztor?
Może zamiast schowka?;p
Albo można by mieć w jednej wiosce albo kościół albo klasztor, dwóch by nie dało rady, no nie?:>
 

DeletedUser4390

Guest
Dno, wodorosty i 5m mułu... Kolejny bonus dla obrońcy, ale idea udoskonalania już wprowadzonych pomysłów o.k.
 

DeletedUser116163

Guest
Skoro jest kościół czemu nie mógł by być klasztor mój pomysł jest taki.
klasztor będzie to drugi pozioma kościoła a czym wyższy poziom klasztoru to więcej zakonników do wytworzenia, zajmowali by oni miejsca w klasztorze a podczas ataków nie gineli a czym więcej zakonników na jedną jednostkę wojskową tym ona by lepiej walczyła. a wyglądało by to tak:
e836dd113a.jpeg

Jeśli zakonnicy by nie gineli to oznacza wielką przeszkodę dla agresorów regularnie farmiących :] Za duży plus obrońcom, a za duży minus agresorom po za tym gdzie ten klasztor miałby się mieścić bo w przeglądzie graficznym przez kościół jest gigantyczna ciasnota, należałoby znowu modyfikować grę, i tak kościół nie umilił nam-graczom sprawy to jeszcze klasztor chciałbyś wprowadzić :p

Pomysłowi mówię stanowcze NIE!
 
Wynik reakcji
119
Ciekawy pomysł ale moim zdaniem nie ma na niego miejsca na plemionach, kościół w zupełności starczy... nie ma sensu bardziej się zagłębiać w szczegóły :)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie kościół jest niepotrzebny i poprostu zbędny a Klasztor to już przesada
 

DeletedUser113796

Guest
Najlepszy pomysł

To jest najlepszy pomysł.
Nie widziałem nigdy takiego
 

DeletedUser117993

Guest
Jak koledzy wyżej:
Dla mnie kościół jest zbędnym dodatkiem, a co dopiero klasztor.
Na NIE
 

DeletedUser71953

Guest
żadko cos pisze na forum , przez takie tematy jak ten ^^
większość ludzi pisze ,,normalnie,, ( czyli jest przeciwna klasztorowi ) , ale dobra żeby nie było offtopu przejde do rzeczy ..
o ile przeczytałem cały temat to wyjaśnie 2 sprawy ..
klasztor to drugi poziom kościoła ( czyli kościół zmieniał by sie w klasztor ) więc nie trzeba miejsca na nowy budynek ..
i to by był bonus i dla agresora i dla obrońcy ..

ee a teraz mówie że jestem na NIE , chociaż może tak napisałem post że pomyślicie że jestem za :p ( nigdy jeszcze nie grałem na świecie z kościołem - i grał nie będę )
 

DeletedUser

Guest
Skoro jest kościół czemu nie mógł by być klasztor mój pomysł jest taki.
klasztor będzie to drugi pozioma kościoła a czym wyższy poziom klasztoru to więcej zakonników do wytworzenia, zajmowali by oni miejsca w klasztorze a podczas ataków nie gineli a czym więcej zakonników na jedną jednostkę wojskową tym ona by lepiej walczyła. a wyglądało by to tak:
e836dd113a.jpeg

Heh, fotkę dodał poprzez naszą-klasę :D:rolleyes:

Po pierwsze rozwiń, po drugie nie rozwijaj bo i tak się nie przyjmie.


EDIT//
A, ty wojtoterra użyj opcji "edytuj" bo naprawdę, ktoś w końcu ci bana da. A, i polecam przeczytać lekturkę pt. "netykieta".
 

DeletedUser

Guest
Nie ja mam nadzieję, że nowe światy nie będą miały kościoła a tu jeszcze ma dojść klasztor i co jeszcze jestem na NIE
 

DeletedUser83000

Guest
Może zamiast kościoła, byłby ten klasztor, co? Nie byłoby zasięgu, tylko sama wiara. A zakonnicy mogliby być wysyłani na ataki i to by zwiększało wiarę i mniej by się traciło wojsk.
 

DeletedUser

Guest
Może zamiast kościoła, byłby ten klasztor, co? Nie byłoby zasięgu, tylko sama wiara. A zakonnicy mogliby być wysyłani na ataki i to by zwiększało wiarę i mniej by się traciło wojsk.

Zakonnicy na ataki? xD Jesteś pewien logiki takiejże opreacji? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry