Klasztor

  • Rozpoczynający wątek Michael z Orzegowa
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł???

  • Świetny!!!

    Głosy: 91 38,7%
  • Tak, ale trzeba dopracowac.

    Głosy: 40 17,0%
  • Nie wiem ale może byc.

    Głosy: 15 6,4%
  • Nie, zdecydowanie nie.

    Głosy: 89 37,9%

  • W sumie głosujących
    235
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sory zapomnalem napisac ze chodzi mi o atak na wioske i obrone wioski ale takiemu krzykaczowi jak ty ciezko sie domyslic :p

Naucz się czytac ze zrozumieniem...
Nie ma kościoła atak i obrona się zmniejszają. Jest kościół są takie jak zawsze.
Propozycja twórcy tematu polega na zwiększeniu ich możliwości czyli na zwiększeniu podstawowego ataku i obrony. Proste wystarczy powoli przeczytac...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser106266

Guest
punkty

szybko i dobrze powiem - mam 281 od 3 dni i, buduje buduje buduje, lecz nic teraz jak liczylem na sumie pk na "pomoc" to wyszlo mi ze powinienem miec 310pk czyli 29pk mam za malo nie wiem co sie dzieje, zauwazylem takze, ze na mapie sie scigalismy kto szybciej bendzie mial 500pk ale wszyscy staneli chyba prosze o pomoc dziekuje..;
 

DeletedUser8802

Guest
@up jak prosisz o pomoc to inny dzial:D:D

co do tematu moim zdaniem pomysl ocenil bym na 4/10 bo niepisze dolkadnie co by ten mnich dawal oraz jakie staty mial :D

dorob to bo z tym to troche malo ;/
 

DeletedUser

Guest
Działał by tylko wtedy jak byś go wysłał z wojskiem do ataku.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Tu chodzi o nowe bonusy tylko o dopracowanie tego co juz jest.Do gry musieli wprowadzic cos nowego w celu jej odswiezenia a ze nie chcialo im sie tego do konca dopracowac to ten lepek ma sensowna propozycje jak to moglo by wygladac bo teraz to mamy bonus z pustego budynku ktory zabiera zagrode bez sensu:/
Dlatego napisałem, wyżej, że dla mnie kościół był błędem. Na szczęście są światy bez nich.


rombes przeczytaj najczęściej zadawane pytania graczy oraz całą resztę pomocy, tam znajdziesz na wszystko odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Do jasnej ciasnej

No to ma byc tylko bonus dla agresora xD? Jak to wiele osób pisze nauczcie się grac a nie życ na bonusach :p



do ciężkiej cholery mało kompetentny gościu to nie żaden bonus dla agresora tylko ulepszenie kościoła a jak ci się nie podoba to se go nie rozbudujesz albo nie rekrutujesz zakonników.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Jestem na Nie, już jest kościół i jak dla mnie więcej czegoś takiego nie potrzeba nam.

Nawet kościół jest dla mnie bez sensu....
 

DeletedUser

Guest
Zacznijmy od tego , że obecnie instniejący kościół jest już dużym ukłonem w stosunku do osób wierzących (niezależnie od religii).
Kolejne budynki duchwone byłby nie fair w stosunku do tych , któzy uważają , że nie ma siły wyżyszej. Poza tym niedługo nie będzie miejsca na budynki w wiosce... Zaraz ktoś wyleci z propozycją sklepy spożywczego , centrum handlowego i szkoły ! Pytanie tylko po co?!

Głos na nie.
 

DeletedUser40142

Guest
A może tak - budujesz kościół p. 1, a żeby rozbudować na p. 2 wymagany jest klasztor? A na p. 3 - 3 000 zakonników :D Jak mówicie że kościół jest OP to klasztor byłby dobrym utrudnieniem ^^
 

DeletedUser

Guest
Tak naprawde to dla mnie zbedny juz jest kosciol, wiec nie wiem po co komu jeszcze ten klasztor z niesmiertelnymi zakonnikami, ktorzy w magiczny sposob by dodawali sily obroncym. Zdecydowane NIE, temu pomsylowi
 

DeletedUser101454

Guest
Jeżeli chodzi o klasztor to jestem na nie.

Można by dodać kapłana do kościoła aby błogosławił wojowników i zwiększał morale
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chodzi o klasztor to jestem na nie.

Można by dodać kapłana do kościoła aby błogosławił wojowników i zwiększał morale
Jak to zwiekszal morale :confused:. Czyli jakis gracz moglby atakowac innego, np. dziesiecokrotnie slabszego(punktowo) na full moralach. Bo mialby kaplanow w wiosce
 

DeletedUser108142

Guest
Dobry pomysł

Moim zdaniem klasztor to świetny pomysł! Mógłby wejść w życie ze światem 33 albo 34.:D
 

DeletedUser75617

Guest
Jezus Maria i po co Wam to? Tak, jest kościół, zaraz wejdzie klasztor, to ktos sobie pomyśli 'idźmy dalej' i wysunie propozycję, bazyliki, świątyni i innych meczetów.

Dobrze jest, jak jest.
 

DeletedUser93933

Guest
Plus za to, że jest wersja graficzna, a minus za to, że pomysł jest kiepski.

Pomysł jest słaby - sam kościół już wystarcza.

Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Fajnie czasem wejść. Tutaj i pośmiać się propozycji typu:
"zrupcie Klasztor w kturym bentom straszni mnisi silniejsi od wszytkich jednostek razem wzientych no i jeszcze dodajcie biedronke albo lidla rzeby morzna było robić zakópy dla wojska

xD

Fantazja w narodzie nie ginie. Czego wy chcecie od tej gry ? Mi się podoba taka jaka jest i nie chcę żeby ktokolwiek coś w niej zmieniał. Zresztą wydaje mi się, że ten dział powstał tylko po to aby "odciążyć" skrzynki PW adminów które były zasypywane debilnymi propozycjami. Btw. Z tego co pamiętam to jeszcze żaden pomysł userów nie został wprowadzony do gry. ;)
 

DeletedUser96177

Guest
Pomysł super tyko mógł by wejść w trybie wszystkich światów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry