Klasztor

  • Rozpoczynający wątek Michael z Orzegowa
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł???

  • Świetny!!!

    Głosy: 91 38,7%
  • Tak, ale trzeba dopracowac.

    Głosy: 40 17,0%
  • Nie wiem ale może byc.

    Głosy: 15 6,4%
  • Nie, zdecydowanie nie.

    Głosy: 89 37,9%

  • W sumie głosujących
    235
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Skoro jest kościół czemu nie mógł by być klasztor mój pomysł jest taki.
klasztor będzie to drugi pozioma kościoła a czym wyższy poziom klasztoru to więcej zakonników do wytworzenia, zajmowali by oni miejsca w klasztorze a podczas ataków nie gineli a czym więcej zakonników na jedną jednostkę wojskową tym ona by lepiej walczyła. a wyglądało by to tak:
e836dd113a.jpeg
 

DeletedUser93004

Guest
Pomysl jest dobry i cos podobnego pewnie wejdze ale nie w najblizszym czasie i nie zakonnicy bardziej ksieza albo cos w tym stylu.A teraz to nie jest kosciol tylko cmentarz z kapliczka heh:D
 

DeletedUser53551

Guest
zróbmy jeszcze papieży (dopiero jak jeden umrze można wyprodukować drugiego), biskupów, arcybiskupów, kleryków, księży, służących, Rydzyka który zbijałby poparcie 100-120. Popieram przedmówcę - już kościół (wg. mnie) jest delikatnie ujmując "niewypałem".

Jedyne co mi się w tym temacie podoba, to przedstawienie graficzne, które jest w propozycjach rzadkością. Za to należą się brawa, bo graficznie wygląda całkiem nieźle (choć specem od grafiki nie jestem).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kolejny bonus dla obrońcy ludzie nauczcie się grac a nie bonusy wymyślacie...
Oczywiście na NIE.

Co do ankiety

Świetny!!!
Tak, ale trzeba dopracowac.
Nie wiem ale może byc.
Nie, zdecydowanie nie.

A czym się różnią te 2 odpowiedzi xD?
 

DeletedUser96177

Guest
Nawet obrońca nie ma szans na przetrwanie i ten BONUS jest słuszny
 

DeletedUser

Guest
Nawet obrońca nie ma szans na przetrwanie i ten BONUS jest słuszny

Że co o czym ty piszesz z kim nie ma szans?

Zamiast pisac głupoty pomyślcie... To że wy tylko barb lubicie zjadac od początku to już wasza sprawa...

Kto szybciej dojdzie do tego bonusu gracz słaby czy ten który jest wyjadaczem? No proste że ten 2 i jedynie to takim pomoże... a najlepiej że propozycje bonusów które jedynie dla lepszych graczy coś dadzą dają farmy które myślą że to im pomoże xD
 

DeletedUser93004

Guest
Kolejny bonus dla obrońcy ludzie nauczcie się grac a nie bonusy wymyślacie...

Tu chodzi o nowe bonusy tylko o dopracowanie tego co juz jest.Do gry musieli wprowadzic cos nowego w celu jej odswiezenia a ze nie chcialo im sie tego do konca dopracowac to ten lepek ma sensowna propozycje jak to moglo by wygladac bo teraz to mamy bonus z pustego budynku ktory zabiera zagrode bez sensu:/
 

DeletedUser

Guest
Tu chodzi o nowe bonusy tylko o dopracowanie tego co juz jest.Do gry musieli wprowadzic cos nowego w celu jej odswiezenia a ze nie chcialo im sie tego do konca dopracowac to ten lepek ma sensowna propozycje jak to moglo by wygladac bo teraz to mamy bonus z pustego budynku ktory zabiera zagrode bez sensu:/

Moja propozycja przeczytaj do czego służy ten budynek zanim cos powiesz ;)
I przeczytaj co napisał twórca tego tematu to sie dowiesz co za bonus...

Nie ma to jak oddac głos na tak nie wiedząc co jest napisane xD To sie tyczy ciebie ;)
 

DeletedUser93004

Guest
Moja propozycja przeczytaj do czego służy ten budynek zanim cos powiesz ;)
I przeczytaj co napisał twórca tego tematu to sie dowiesz co za bonus...

Nie ma to jak oddac głos na tak nie wiedząc co jest napisane xD To sie tyczy ciebie ;)

Kosciol daje bonus zarowno w ataku jak i w obronie wiec nie wiem czy ty probujesz udawac takiego madrego czy to ja jestem glupi raczej to pierwsze:p Ja oddaje glos jak temat jest warty uwagi i rozumiem go w przeciwenstwie do ciebie:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kosciol daje bonus zarowno w ataku jak i w obronie wiec nie wiem czy ty probujesz udawac takiego madrego czy to ja jestem glupi raczej to pierwsze:p Ja oddaje glos jak temat jest warty uwagi i rozumiem go w przeciwenstwie do ciebie:p

Kościół

Kościół pomaga wierzącym mieszkańcom z pobliskich wiosek. Bez kościoła żołnierze z wioski znajdującej się na obszarze wpływów kościelnych walczą słabiej.

Jeżeli wojska znajdują się w wiosce poza wpływem kościoła atakują słabiej. A twórca tematu chce żeby klasztor powodował że wojska lepiej walczą. Czytanie ze zrozumieniem.
 

DeletedUser106266

Guest
pomoc

ja sie chcialem zapytac bo jak sami wiecie, moze nie , ale pisalo ze czeba 5ratusza, 5zagrody na normalny kosciół na swiecie 30. lecz mam ratusz 10 poziom i zagrode 5 a kosciola do rozbudowania nie ma zaczelem grac do piero ale sie znam bo juz wczesniej gralem, jak ktos wie co sie dzieje prosze o pomoc... dziekuje:)
 

DeletedUser106266

Guest
ja sie chcialem zapytac bo jak sami wiecie, moze nie, ale:D pisalo ze czeba 5ratusza, 5zagrody na normalny kosciół na swiecie 30. lecz mam ratusz 10 poziom i zagrode 5 a kosciola do rozbudowania nie ma zaczelem grac do piero ale sie znam bo juz wczesniej gralem, jak ktos wie co sie dzieje prosze o pomoc... dziekuje:)
 

DeletedUser93004

Guest
Kościół

Kościół pomaga wierzącym mieszkańcom z pobliskich wiosek. Bez kościoła żołnierze z wioski znajdującej się na obszarze wpływów kościelnych walczą słabiej.

Jeżeli wojska znajdują się w wiosce poza wpływem kościoła atakują słabiej. A twórca tematu chce żeby klasztor powodował że wojska lepiej walczą. Czytanie ze zrozumieniem.

Sory zapomnalem napisac ze chodzi mi o atak na wioske i obrone wioski ale takiemu krzykaczowi jak ty ciezko sie domyslic :p
 

DeletedUser106266

Guest
no ja wiem, ale ja chcailem sie zapytac bo psize mi 5ratusza i 5zagrody aby, wybudwac kosciul kiedy to wyudowalem kosciul do wybudowania nie bylo wiecie co moze byc?
 

DeletedUser93004

Guest
ja sie chcialem zapytac bo jak sami wiecie, moze nie , ale pisalo ze czeba 5ratusza, 5zagrody na normalny kosciół na swiecie 30. lecz mam ratusz 10 poziom i zagrode 5 a kosciola do rozbudowania nie ma zaczelem grac do piero ale sie znam bo juz wczesniej gralem, jak ktos wie co sie dzieje prosze o pomoc... dziekuje:)

jak bedziesz mail druga wioche to bedziesz mogl miec drugi cmentarz z trzema pozomami
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie kościół jest zbędny,
ale jeżeli jest kościół, to klasztor
jest dobrym pomysłem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry