Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Po pierwsze, nie znam Cię, po drugie nie graliśmy nigdzie razem ani przeciwko ponieważ ostatni świat jaki grałem bardziej poważnie to 172, a jeszcze wcześniej to 145 jak dobrze pamiętam. Więc nie wiem po co się wypowiadasz ambeoo

Ty gdziekolwiek w ogóle grałeś? Ty to nazywasz grą miernoto? Najpierw darma darma a potem paliles wrota

--

No i proszę
Zaproponowałem challenge a @markopolo19 narobił w pampersa.
Nadal będzie wciskał ciemnotę, że ma pewny i zaufany skład
 

DeletedUser209423

Guest
To jak nie przejdzie 60 osób to usuwasz konto na FO, deal?

No i po challenge
Tchórz

--

Szanowni Państwo
Ponieważ dziś jest mnie mniej, jutro również, gdyby ktoś się nudził, to na zimny ciemny wieczór polecam spektakl, w roli głównej @Blejkoo
Czegoś takiego dawno nie grano na forum plemion, nie zawiedziecie się.
2 pierwsze strony nudniejsze, potem ogień

https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-o-sytuacji-na-świecie-182.129641/page-590
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
No i po challenge
Tchórz

--

Szanowni Państwo
Ponieważ dziś jest mnie mniej, jutro również, gdyby ktoś się nudził, to na zimny ciemny wieczór polecam spektakl, w roli głównej @Blejkoo
Czegoś takiego dawno nie grano na forum plemion, nie zawiedziecie się.
2 pierwsze strony nudniejsze, potem ogień

https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-o-sytuacji-na-świecie-182.129641/page-590



Nuda
Black się skończył chyba za dużo tych mielonych
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.222
Przecież on nigdy sam nie przejmuje. Vejder jest tak chujowy, że zakłada plemię zawsze, w którym rządzi. Nigdy w tym plemieniu nie ma nikogo dobrego. I on ma tam swoją ekipa która myśli że Vejder ma skilla xDDD A potem wykorzystuje tą szarą masę do swoich zachcianek. 0 pokonanych, ale to jemu należy się wioska bo jest szefem. Czyli zasłużył.
PS
Zresztą sama nazwa mielone... Masa mięsa, porobiona w kulki która pierwsza znika z talerza podczas obiadu.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
To był ten świat gdzie sabaty i jazda przegrały ? Jak tak to fakt byłem w night do czasu kiedy ban nie wleciał. Potem przerwa i chwilę siedziałem w sabatach u daronono, ale to dosłownie chwilkę.
No to o ten świat mi chodzi,że prules dupe tak jak tutaj a skończyłeś jak zwykle z podkulonym ogonem, tak samo
Jak z overzjebem grales na 158 ta sama sytuacja i tez na papę dostałeś to co mi piszesz,że nie gralem nigdzie tam gdzie ty. Właśnie zawsze cię kojarzę ze szczekania na FO a za tym
Szczekaniem nic nie idzie oprócz obskoczenia szybkiego wpierdolu przez ciebie, jesteś klasycznym przykładem forumowego szczekacza.
 

Bart Simpson

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.479
Przecież on nigdy sam nie przejmuje. Vejder jest tak chujowy, że zakłada plemię zawsze, w którym rządzi. Nigdy w tym plemieniu nie ma nikogo dobrego. I on ma tam swoją ekipa która myśli że Vejder ma skilla xDDD A potem wykorzystuje tą szarą masę do swoich zachcianek. 0 pokonanych, ale to jemu należy się wioska bo jest szefem. Czyli zasłużył.
PS
Zresztą sama nazwa mielone... Masa mięsa, porobiona w kulki która pierwsza znika z talerza podczas obiadu.

Ja mięsko zostawiam na sam koniec jak coś
 
Wynik reakcji
69
Przecież on nigdy sam nie przejmuje. Vejder jest tak chujowy, że zakłada plemię zawsze, w którym rządzi. Nigdy w tym plemieniu nie ma nikogo dobrego. I on ma tam swoją ekipa która myśli że Vejder ma skilla xDDD A potem wykorzystuje tą szarą masę do swoich zachcianek. 0 pokonanych, ale to jemu należy się wioska bo jest szefem. Czyli zasłużył.
PS
Zresztą sama nazwa mielone... Masa mięsa, porobiona w kulki która pierwsza znika z talerza podczas obiadu.


To nie jest istotne że vejder ma 0 pokonanych, 0 jest odpowiednikiem jego umiejętności więc w tym temacie bym nie polemizował.
Natomiast że obrońca niema żadnych pokonanych przeciwników i byli w jednym plemieniu przez jakiś czas to świadczy już o łamaniu regulaminu i rychłej banicja bez ochrony.
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
No to o ten świat mi chodzi,że prules dupe tak jak tutaj a skończyłeś jak zwykle z podkulonym ogonem, tak samo
Jak z overzjebem grales na 158 ta sama sytuacja i tez na papę dostałeś to co mi piszesz,że nie gralem nigdzie tam gdzie ty. Właśnie zawsze cię kojarzę ze szczekania na FO a za tym
Szczekaniem nic nie idzie oprócz obskoczenia szybkiego wpierdolu przez ciebie, jesteś klasycznym przykładem forumowego szczekacza.
158 sw to tam gdzie grałem a nie grałem :D Toc wyżej napisałem, że jeśli chodzi o jakikolwiek front gdzie faktycznie chciałem być i gdzie faktycznie grałem na nim to 172 i 145. Był też 100 świat np ale nie ma co gadać o przeszłości. Teraz jest 186 i tu gram na 100 procent swoich możliwości to ci mogę zapewnić. Ze szczekaniem na fo to aktualnie się nie zgodzę, bo nie prowokuje nikogo prócz Blacka i tyle :D to ty mnie zaczepiłeś i się przyczepiłeś jak pies kociego ogona, ale podchodzę do tego na lajcie i w chuju mam twoje zdanie :D zwykła gierka bez spinki to jest
 
Do góry