Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Po pierwsze, nie znam Cię, po drugie nie graliśmy nigdzie razem ani przeciwko ponieważ ostatni świat jaki grałem bardziej poważnie to 172, a jeszcze wcześniej to 145 jak dobrze pamiętam. Więc nie wiem po co się wypowiadasz ambeoo

Ty gdziekolwiek w ogóle grałeś? Ty to nazywasz grą miernoto? Najpierw darma darma a potem paliles wrota

--

No i proszę
Zaproponowałem challenge a @markopolo19 narobił w pampersa.
Nadal będzie wciskał ciemnotę, że ma pewny i zaufany skład
 

DeletedUser209423

Guest
To jak nie przejdzie 60 osób to usuwasz konto na FO, deal?

No i po challenge
Tchórz

--

Szanowni Państwo
Ponieważ dziś jest mnie mniej, jutro również, gdyby ktoś się nudził, to na zimny ciemny wieczór polecam spektakl, w roli głównej @Blejkoo
Czegoś takiego dawno nie grano na forum plemion, nie zawiedziecie się.
2 pierwsze strony nudniejsze, potem ogień

https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-o-sytuacji-na-świecie-182.129641/page-590
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.721
No i po challenge
Tchórz

--

Szanowni Państwo
Ponieważ dziś jest mnie mniej, jutro również, gdyby ktoś się nudził, to na zimny ciemny wieczór polecam spektakl, w roli głównej @Blejkoo
Czegoś takiego dawno nie grano na forum plemion, nie zawiedziecie się.
2 pierwsze strony nudniejsze, potem ogień

https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-o-sytuacji-na-świecie-182.129641/page-590



Nuda
Black się skończył chyba za dużo tych mielonych
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Przecież on nigdy sam nie przejmuje. Vejder jest tak chujowy, że zakłada plemię zawsze, w którym rządzi. Nigdy w tym plemieniu nie ma nikogo dobrego. I on ma tam swoją ekipa która myśli że Vejder ma skilla xDDD A potem wykorzystuje tą szarą masę do swoich zachcianek. 0 pokonanych, ale to jemu należy się wioska bo jest szefem. Czyli zasłużył.
PS
Zresztą sama nazwa mielone... Masa mięsa, porobiona w kulki która pierwsza znika z talerza podczas obiadu.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
To był ten świat gdzie sabaty i jazda przegrały ? Jak tak to fakt byłem w night do czasu kiedy ban nie wleciał. Potem przerwa i chwilę siedziałem w sabatach u daronono, ale to dosłownie chwilkę.
No to o ten świat mi chodzi,że prules dupe tak jak tutaj a skończyłeś jak zwykle z podkulonym ogonem, tak samo
Jak z overzjebem grales na 158 ta sama sytuacja i tez na papę dostałeś to co mi piszesz,że nie gralem nigdzie tam gdzie ty. Właśnie zawsze cię kojarzę ze szczekania na FO a za tym
Szczekaniem nic nie idzie oprócz obskoczenia szybkiego wpierdolu przez ciebie, jesteś klasycznym przykładem forumowego szczekacza.
 

Bart Simpson x Fopa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.479
Przecież on nigdy sam nie przejmuje. Vejder jest tak chujowy, że zakłada plemię zawsze, w którym rządzi. Nigdy w tym plemieniu nie ma nikogo dobrego. I on ma tam swoją ekipa która myśli że Vejder ma skilla xDDD A potem wykorzystuje tą szarą masę do swoich zachcianek. 0 pokonanych, ale to jemu należy się wioska bo jest szefem. Czyli zasłużył.
PS
Zresztą sama nazwa mielone... Masa mięsa, porobiona w kulki która pierwsza znika z talerza podczas obiadu.

Ja mięsko zostawiam na sam koniec jak coś
 
Wynik reakcji
69
Przecież on nigdy sam nie przejmuje. Vejder jest tak chujowy, że zakłada plemię zawsze, w którym rządzi. Nigdy w tym plemieniu nie ma nikogo dobrego. I on ma tam swoją ekipa która myśli że Vejder ma skilla xDDD A potem wykorzystuje tą szarą masę do swoich zachcianek. 0 pokonanych, ale to jemu należy się wioska bo jest szefem. Czyli zasłużył.
PS
Zresztą sama nazwa mielone... Masa mięsa, porobiona w kulki która pierwsza znika z talerza podczas obiadu.


To nie jest istotne że vejder ma 0 pokonanych, 0 jest odpowiednikiem jego umiejętności więc w tym temacie bym nie polemizował.
Natomiast że obrońca niema żadnych pokonanych przeciwników i byli w jednym plemieniu przez jakiś czas to świadczy już o łamaniu regulaminu i rychłej banicja bez ochrony.
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
No to o ten świat mi chodzi,że prules dupe tak jak tutaj a skończyłeś jak zwykle z podkulonym ogonem, tak samo
Jak z overzjebem grales na 158 ta sama sytuacja i tez na papę dostałeś to co mi piszesz,że nie gralem nigdzie tam gdzie ty. Właśnie zawsze cię kojarzę ze szczekania na FO a za tym
Szczekaniem nic nie idzie oprócz obskoczenia szybkiego wpierdolu przez ciebie, jesteś klasycznym przykładem forumowego szczekacza.
158 sw to tam gdzie grałem a nie grałem :D Toc wyżej napisałem, że jeśli chodzi o jakikolwiek front gdzie faktycznie chciałem być i gdzie faktycznie grałem na nim to 172 i 145. Był też 100 świat np ale nie ma co gadać o przeszłości. Teraz jest 186 i tu gram na 100 procent swoich możliwości to ci mogę zapewnić. Ze szczekaniem na fo to aktualnie się nie zgodzę, bo nie prowokuje nikogo prócz Blacka i tyle :D to ty mnie zaczepiłeś i się przyczepiłeś jak pies kociego ogona, ale podchodzę do tego na lajcie i w chuju mam twoje zdanie :D zwykła gierka bez spinki to jest
 
Do góry