Dzień Dobry Misiaki

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
291
To nie jest istotne że vejder ma 0 pokonanych, 0 jest odpowiednikiem jego umiejętności więc w tym temacie bym nie polemizował.
Natomiast że obrońca niema żadnych pokonanych przeciwników i byli w jednym plemieniu przez jakiś czas to świadczy już o łamaniu regulaminu i rychłej banicja bez ochrony.
Pogus cwelu ssij pęto chcesz to zgłaszaj żadnego bana nie będzie.
bTW bo znowu wrzucę Twoje foty na FO i będzie każdy drżeć łacha z Twojej mordy
 

Bezbek

Miecznik
Wynik reakcji
110
Cieszę się,że Vejder gra z nami na tym serwerze. Jego styl wypowiedzi jest bardzo oryginalny. Za tymi zwięzłymi komunikatami musi się kryć piękny umysł. A do tego jak sprawie umie podbić pustą wieś. Vejder nie ugnij się przed hejterami i nigdy się nie zmieniaj.
 

Bezbek

Miecznik
Wynik reakcji
110
Chciałbym jeszcze zwrócić się do Vejdera. Kolego nie uważasz,że posiadając tak wyraźną przewagę intelektualną nad resztą użytkowników, nie powinieneś używać tej przewagi by niszczyć ludzi nieludzko merytorycznymi ripostami? To naprawdę jest nie fair. Parafrazując słowa wujka Bena "z wielką inteligencją wiążę się wielka odpowiedzialność" a u Ciebie Vejderze tej odpowiedzialności nie widać. Zastanów się nad tym i zacznij wykorzystywać swoją moc w słusznej sprawie.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Pogus cwelu ssij pęto chcesz to zgłaszaj żadnego bana nie będzie.
bTW bo znowu wrzucę Twoje foty na FO i będzie każdy drżeć łacha z Twojej mordy
Czy jak już zaczniecie przegrywać to nie uciekniesz do innego plemienia i nie skosujesz swoich? Czy dalej twoje zaproszenie jest aktualnie bo pisałeś do mnie na starcie i po rozpadzie, po czym jakiegoś lamusa wysyłasz na mnie co dostaję katapulty na kuźnie i go wywalasz z plemienia - czemu go tak na lodzie zostawiłeś? :(

Pozdrawiam, mam nadzieję że nikt twoich zdjęć nie wrzuci na FO, bo trochę nie wypada, mieszać reala z grą :)
 

DeletedUser209423

Guest
SOS


Ja Black 1 proszę o pomoc, leci na mnie atak za atakiem.
Co ja biedny teraz poczne jak mnie zburzą.
Pewnie to co na każdym świecie, zacznę od nowa he he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
291
Czy jak już zaczniecie przegrywać to nie uciekniesz do innego plemienia i nie skosujesz swoich? Czy dalej twoje zaproszenie jest aktualnie bo pisałeś do mnie na starcie i po rozpadzie, po czym jakiegoś lamusa wysyłasz na mnie co dostaję katapulty na kuźnie i go wywalasz z plemienia - czemu go tak na lodzie zostawiłeś? :(

Pozdrawiam, mam nadzieję że nikt twoich zdjęć nie wrzuci na FO, bo trochę nie wypada, mieszać reala z grą :)
Gdzie tak było?Bo nie przypominam sobie żebym gdzieś kogoś skosowal ..
Twoja propaganda nic w sumie nie daje nawet na graczy z rekrutacji więc....
Miałeś szansę dojść ale za długo się zastanawiałeś .
Wyleciał nie za to że dostał po kuźni tylko za to że nie pisał nic o atakach na niego.
To jest różnica .
Cóż gdyby było aktualne to tak jak Twoi koledzy pisali do mnie odpuścił bym Ci ale nie.Idz defa zasysać dalej od NIC jak większość z Was.
A jak tam Polak i jego wojska?:)
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Gdzie tak było?Bo nie przypominam sobie żebym gdzieś kogoś skosowal ..
Twoja propaganda nic w sumie nie daje nawet na graczy z rekrutacji więc....
Miałeś szansę dojść ale za długo się zastanawiałeś .
Wyleciał nie za to że dostał po kuźni tylko za to że nie pisał nic o atakach na niego.
To jest różnica .
Cóż gdyby było aktualne to tak jak Twoi koledzy pisali do mnie odpuścił bym Ci ale nie.Idz defa zasysać dalej od NIC jak większość z Was.
A jak tam Polak i jego wojska?:)
Po pierwsze, chuj mnie aktualnie Polak interesuje , stracił wojsko i jest dalej u nas - twój kumpel z plemienia stracił wojsko i jest bez plemienia, to chyba o czymś świadczy, po drugie nigdy się nad tym nie zastanawiałem bo zawsze byłeś dla mnie śmieciem i nie pierdol teraz głupot że nie skosowałeś nikogo bo grałem na 178 u Pacika i dla niego skosowałeś łbieXD, Ludzie którzy do ciebie pisali o zapke dla mnie (Oczywiście jeżeli myślałeś że bym grał dla ciebie to ładnie nawiny jesteś xD) do ob, to mądrzy ludzie bo grali że mną i wiedzą że jestem aktywny i klikam to co mam klikać, skasowałem twojego jednego zioma i zaraz całą reszte skasuje aż dojdę do ciebie, a to że chciałeś skosować CHAOS to też tylko chęci? xD
 
Do góry