Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
No mój tata czeka w kolejce na niego, wiec sklej pizdę śmieciu jebany :)
Jak juz takie rzeczy są dozwolnę na tym forum to spierdalam stąd i się bawcie między sobą masakra.. :)

I pisz sobie zmyślone historie jebany randomie dalej.
Ale od rodziny to się odpierdol śmieciu jebany. Ty i black to nie ma huja że parą jesteście jeden drugiemu połyka i potem wam się biorą historie z dupy.


Trzymajcie się tutaj ciepło w gronie pomawiaczy i idiotów :)!
masz jakies zaburzenia psychiczne stary i na tej wiadomosci juz naprawde koncze, chyba ze znowu mnie wkurwisz.

wiadomosc wyzej przepraszasz blacka, a potem kurwa na niego najezdzasz odklejencu xD

w przypadku twojego ojca;
jesli to prawda to bardzo mi przykro i mam nadzieje, ze wyzdrowieje.

chociaz pewnie to i tak kolejny twoj zwykly farmazon. gdybys nie byl mitomanem i nie zyl w zaklamanej rzeczywistosci to jeszcze bym ci w to uwierzyl, ale takiemu klamcy sie nie da juz wierzyc w nic.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
i znowu kurwa lzesz juz w 1 zdaniu xD bezczelny jestes chlopie. nikt mnie nigdy w zyciu nie wyjebal z plemienia i nie rozebral. po chuj wgl klamiesz jak istnieje cos takiego jak twstats i mozna latwo sprawdzic ze klamiesz xD
gralem w schabach, potem przeskoczylem gdzies indziej, a ostatecznie wyladowalem w plemieniu z tej calej koalicji, ktora wygrala swiat, wiec wiem co sie dzialo i ja tez sobie moge dopisac, ze go wygralem xD

to ty jestes wiekszym zjebem, bo scamowales swoich podopiecznych z plemienia na hajs bedac liderem i potem zgrywasz niewinnego jak tutaj. nawet specjalnie dla ciebie pajacu zalozylem konto na fo, zeby sie z ciebie posmiac szczylu, bo wiekszego dzbana w tej grze nie widzialem.

bo ja wtedy nie mialem niczego innego do roboty tylko robienie teczki z dowodami na ciebie i wytaczanie jej po 6 latach xD chociaz, gdybym wiedzial wczesniej ze jestes takim zjebkiem to moze bym ja robil.
piszesz, ze wbiles na coopa, to czemu nie odbierales telefonu od osoby, ktora chciala odzyskac swoja kase? spierdoliles z hajsem i tyle ;)


CHUJ W TE 100ZŁ, FLOTY NAZBIERAŁO SIĘ WIECEJ I CHODZI TYLKO O SAM FAKT, ŻE BYŁY UDZIELANE CI POŻYCZKI, KTÓRYCH NIE SPŁACIŁEŚ, TYLKO SPIERDOLIŁEŚ JAK OSTATNIA PIZDA. DO TEGO WSZYSTKIEGO ZGRYWASZ NIEWINNEGO I WIELKIEGO KOZAKA. - o to mi tylko chodzi, zrozum to.

mitoman i farmazon? wczesniej tez mnie tak nazywales, ale tylko do czasu, poki nie miales dowodu przelewu od kogos innego :) tutaj maly dowodzik, dla innych zawodnikow z forum, ktorych ta sprawa zaciekawila;
pokazales rowniez swoj poziom piszac to do innego uzytkownika tego forum; 'Byłem zajęty ruchaniem twojej żony modelki i specjalistki od mielonych , blogerkii , sportmenki.'
Blejkoo, a pamietasz jak podawales sie za kulturyste? :D zwykly neudacznik jestes i zrozum to, chociaz przyjmij to z pokora i nie fikaj na forum oszuscie, bo nawet tutaj maja z ciebie beke xD

starczy juz, szkoda mi na ciebie czasu

masz jakies zaburzenia psychiczne stary i na tej wiadomosci juz naprawde koncze, chyba ze znowu mnie wkurwisz.

wiadomosc wyzej przepraszasz blacka, a potem kurwa na niego najezdzasz odklejencu xD

w przypadku twojego ojca;
jesli to prawda to bardzo mi przykro i mam nadzieje, ze wyzdrowieje.

chociaz pewnie to i tak kolejny twoj zwykly farmazon. gdybys nie byl mitomanem i nie zyl w zaklamanej rzeczywistosci to jeszcze bym ci w to uwierzyl, ale takiemu klamcy sie nie da juz wierzyc w nic.


Ty się naucz odróżniać ironiczne wypowiedzi od prawdziwych bo bierzesz wszystko jakbym pisał serio. - Np o blacku czy ruchaniu żony bo trzeba poznać koncept o co chodzi , a wtedy możesz się udzielać.

I tak robisz ze wszystkim co tutaj przytaczasz, nic nie wiesz nie odróżniasz ale się wypowiadasz.

No to jezeli nie było rozbiórki ( Ola boga nie pamiętam co było 8 lat temu) to było coś że spierdoliłeś z plemienia i dostałeś wpierdol jak najbardziej można to sprawdzić w tw- stats, ale po co się o to wykłócać mam to totalnie w dupie czy ty miałeś 15 wiosek czy wygrałeś świat nie interesuje mnie to ani trochę.

Ale pomawiać to ty mnie nie będziesz że masz jakieś kurwa informacje że komuś kase wiszę czy coś, sytuacja była jedna z tym gosciem o którym kompletnie zapomniałem - mógł się odezwać do mnie przecież nie trudno mnie znaleźć . - Wrzucaj dowody kmiocie. Zresztą gość taki sam śmietnik jak ty, zamiast się odezwać do mnie wolał dać randomowi innemu moje prywatne dane XD

W huju mam typie czy ty mi w coś wierzysz czy nie XD

https://pl.twstats.com/pl111/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=699374371 - no faktycznie grałeś do końca na 111 świecie, tak jak myślałem dostałeś wpierdol szybki i mi się będziesz tu pluł że ty grałeś do końca i że ty wiesz co się działo na świecie, a jeszcze wbiłeś nam kose spierdalając do harvestów XD Śmietnik auuu :)!

Bajo jajo :)!
Eh obiecuje że już wypierdalam z tego gówna jakim jest FO :)

BLACK SNOW PRZEPRASZAM
 
Ostatnia edycja:

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ty się naucz odróżniać ironiczne wypowiedzi od prawdziwych bo bierzesz wszystko jakbym pisał serio. - Np o blacku czy ruchaniu żony bo trzeba poznać koncept o co chodzi , a wtedy możesz się udzielać.

I tak robisz ze wszystkim co tutaj przytaczasz, nic nie wiesz nie odróżniasz ale się wypowiadasz.

No to jezeli nie było rozbiórki ( Ola boga nie pamiętam co było 8 lat temu) to było coś że spierdoliłeś z plemienia i dostałeś wpierdol jak najbardziej można to sprawdzić w tw- stats, ale po co się o to wykłócać mam to totalnie w dupie czy ty miałeś 15 wiosek czy wygrałeś świat nie interesuje mnie to ani trochę.

Ale pomawiać to ty mnie nie będziesz że masz jakieś kurwa informacje że komuś kase wiszę czy coś, sytuacja była jedna z tym gosciem o którym kompletnie zapomniałem - mógł się odezwać do mnie przecież nie trudno mnie znaleźć . - Wrzucaj dowody kmiocie.

W huju mam typie czy ty mi w coś wierzysz czy nie XD

https://pl.twstats.com/pl111/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=699374371 - no faktycznie grałeś do końca na 111 świecie, tak jak myślałem dostałeś wpierdol szybki i mi się będziesz tu pluł że ty grałeś do końca i że ty wiesz co się działo na świecie, a jeszcze wbiłeś nam kose spierdalając do harvestów XD Śmietnik auuu :)!

Bajo jajo :)!
Eh obiecuje że już wypierdalam z tego gówna jakim jest FO :)

BLACK SNOW PRZEPRASZAM
po czym ty sugerujesz, ze dostalem wpierdol? oddalem konto, bo skonczylem gre, to chyba logiczne, ze inni wzieli sobie moje wioski. nie dostalem wpierdolu ty narkomanie, to byl jeden z moich pierwszych swiatow na froncie i szlo mi calkiem wporzo co widac po historii przejec :). nudzilo mnie siedzenie na tylach i dosylanie deffa xD poza tym granie przez 10 miesiecy na jednym swiecie to chyba nie jest szybki wpierdol xD

czyli jak ktos najedzie na twoja rodzine to jest zle, a jak ty najezdzasz na kogos rodzine to jest dobrze xD

lepiej wbic koske liderowi zjebkowi niz wlasnemu plemieniu jak zrobiles to Ty - zostawiles plemie na pastwe losu i jeszcze sie szczycisz, ze poszedles na copa grac. podobno byles liderem wygranego plemienia do samego konca :)

jesli chodzi o zmiany plemion to po prostu byles nieudacznikiem jako lider, dlatego spierdolilem ze schab ;p

nie chce mi sie juz nawet tobie tlumaczyc, idz juz do tej roboty, bo tylko wkurwiasz ludzi prymitywie. kazdy kto mial z toba do czynienia wie ze jestes zwykly zjebek.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
po czym ty sugerujesz, ze dostalem wpierdol? oddalem konto, bo skonczylem gre, to chyba logiczne, ze inni wzieli sobie moje wioski. nie dostalem wpierdolu ty narkomanie, to byl jeden z moich pierwszych swiatow na froncie i szlo mi calkiem wporzo co widac po historii przejec :). nudzilo mnie siedzenie na tylach i dosylanie deffa xD poza tym granie przez 10 miesiecy na jednym swiecie to chyba nie jest szybki wpierdol xD

czyli jak ktos najedzie na twoja rodzine to jest zle, a jak ty najezdzasz na kogos rodzine to jest dobrze xD

lepiej wbic koske liderowi zjebkowi niz wlasnemu plemieniu jak zrobiles to Ty - zostawiles plemie na pastwe losu i jeszcze sie szczycisz, ze poszedles na copa grac. podobno byles liderem wygranego plemienia do samego konca :)

jesli chodzi o zmiany plemion to po prostu byles nieudacznikiem jako lider, dlatego spierdolilem ze schab ;p

nie chce mi sie juz nawet tobie tlumaczyc, idz juz do tej roboty, bo tylko wkurwiasz ludzi prymitywie. kazdy kto mial z toba do czynienia wie ze jestes zwykly zjebek.

SCHAB w całości przeszło do beretów więc przestań pierdolić już na prawdę XD
Poczytaj sobie archiwum 111 świata dzięki komu front z NIGHT został rozjebany - tak dzięki gracza SCHAB.
No ale grałeś do końca przecież tam, wszystko wiesz.
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
SCHAB w całości przeszło do beretów więc przestań pierdolić już na prawdę XD
Poczytaj sobie archiwum 111 świata dzięki komu front z NIGHT został rozjebany - tak dzięki gracza SCHAB.
No ale grałeś do końca przecież tam, wszystko wiesz.
nie przeszlo w calosci ale juz chuj xddd dobra odpierdol sie juz

nie mam sily na ciebie
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Ale to ty zacząłeś mnie oznaczać i pomawiać śmieciu .
Się zdecyduj czy w całości nieprzeszlo, czy część czy każdego oszukałem czy nie.
nie pomawiac, tylko pisac prawde synek. w sumie black juz wyzej wyjasnil jakim jestes farmazonem szczycac sie nieprawda w tej gierce, a ja tylko dorzucilem pare rzeczy :)

wziales ze soba kilku przydupasow, najs.

juz raz sie uspokoiles jak wytoczylem najciezsze dziala i nie zmuszaj mnie, zebym zrobil to kolejny raz. za dobry mood mam dzis, wiec na tym skonczmy :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
nie pomawiac, tylko pisac prawde synek. w sumie black juz wyzej wyjasnil jakim jestes farmazonem szczycac sie nieprawda w tej gierce, a ja tylko dorzucilem pare rzeczy :)

wziales ze soba kilku przydupasow, najs.

juz raz sie uspokoiles jak wytoczylem najciezsze dziala i nie zmuszaj mnie, zebym zrobil to kolejny raz. za dobry mood mam dzis, wiec na tym skonczmy :)

Czekam na te dowody :)
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Czekam na te dowody :)
ty czytasz co ja pisze? albo po prostu tego nie rozumiesz, bo jestes zbyt glupi xD
w 2017 roku jak gralismy na 111 nie zbieralem zadnych dowodow, bo nie mialem po co :) gdybym wiedzial, ze takie gowno z toba wyjdzie to bym zbieral te skrinki xD - napisalem to 3 posty wyzej.

w sprawie tego hajsu co splaciles tez zgrywales takiego kozaka przy wszystkich, ze nic nie wiesz. potem bylo tylko 'looooooool :O jestem w szoku' - dostales dowod po czym udales, ze sie zesrales i o niczym nie wiedziales ;) zanosi sie, ze jeszcze troche pogram w najblizszym czasie w ta gierke i jak uda mi sie dotrzec do kolejnych osob to sie do ciebie odezwe, tak jak to bylo 2 miesiace temu. nie boj zaby :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
ty czytasz co ja pisze? albo po prostu tego nie rozumiesz, bo jestes zbyt glupi xD
w 2017 roku jak gralismy na 111 nie zbieralem zadnych dowodow, bo nie mialem po co :) gdybym wiedzial, ze takie gowno z toba wyjdzie to bym zbieral te skrinki xD - napisalem to 3 posty wyzej.

w sprawie tego hajsu co splaciles tez zgrywales takiego kozaka przy wszystkich, ze nic nie wiesz. potem bylo tylko 'looooooool :O jestem w szoku' - dostales dowod po czym udales, ze sie zesrales i o niczym nie wiedziales ;) zanosi sie, ze jeszcze troche pogram w najblizszym czasie w ta gierke i jak uda mi sie dotrzec do kolejnych osob to sie do ciebie odezwe, tak jak to bylo 2 miesiace temu. nie boj zaby :)

No czekam na dowody czekam.
Masz ciężkie działa na mnie to czekam czekam , i się kurwa nie doczekam .
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
No czekam na dowody czekam.
Masz ciężkie działa na mnie to czekam czekam , i się kurwa nie doczekam .
jesli chodzi o 'ciezkie dziala' to nie chodzilo mi o zadne dowody, tylko o twoj placz na 182 xDD szybko zapomniales widocznie, ale widze, ze czesto ci sie to zdarza. lekow moze zapomniales wziac xd

zgrywales wielkiego cwaniaka, a pamietaj, ze na kazdego cwaniaka trafi sie jeszcze wiekszy cwaniak
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
jesli chodzi o 'ciezkie dziala' to nie chodzilo mi o zadne dowody, tylko o twoj placz na 182 xDD szybko zapomniales widocznie, ale widze, ze czesto ci sie to zdarza. lekow moze zapomniales wziac xd

zgrywales wielkiego cwaniaka, a pamietaj, ze na kazdego cwaniaka trafi sie jeszcze wiekszy cwaniak

Gdzie zgrywałem cwaniaka tutaj :D?
Wiem jakie jest moje położenie na świecie 182 i wiem co tutaj możemy zrobić jako MB1 więc nie wiem co ci się tam znów ubzdurało :)
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Gdzie zgrywałem cwaniaka tutaj :D?
Wiem jakie jest moje położenie na świecie 182 i wiem co tutaj możemy zrobić jako MB1 więc nie wiem co ci się tam znów ubzdurało :)
szkoda kurde, ze juz nie gram na 182 i nie mam dostepu do starych wiadomosci xd ladnie tam sie splakales w grupowce twojego plemienia jak sie okazalo, ze jestes zakala rodziny. i ze L*** to nie ty:(


edit: odwazny byles, ze sciagales przelewy ludzi na dane ojca xD
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Kumplu bić to dopiero zaczniemy. To, że kiedyś dawałeś sobie radę na jakieś kartony, wariat czy innych niszczycieli nieznaczny, że coś potrafisz xd


Nie mogę się doczekać bo zacząłem się rozkręcać a Wam coś impet uderzenia spada, licznik już poniżej 300 a wcześniej z 400 nie schodziło
:(
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
Ale się zrobiła stypa odkąd @Bl-ack Sno-w uznał za priorytet s186, aż taka że do głosu dochodzą jakieś krisy czy mchamery. Dyskusja spada na dno.

Dziś będzie znów beka z mb1 że się rozjebaliśmy :D
Dzień jak co dzień dzień po dniu :D

Teraz akcje sami na Siebie musimy zrobić bo tyle siłowek jest iks de :D

Najgorsze że BLACK tam znów kumpluje się z Jutro :D
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Dziś będzie znów beka z mb1 że się rozjebaliśmy :D
Dzień jak co dzień dzień po dniu :D

Teraz akcje sami na Siebie musimy zrobić bo tyle siłowek jest iks de :D

Najgorsze że BLACK tam znów kumpluje się z Jutro :D
@Bl-ack Sno-w wie co robi, skoro uznał, że można odpuścić jUTRZAkOm na jakiś czas to napewno jest to przemyślana decyzja i coś chce tym osiągnąć.
On jest zawsze 3 kroki przed nimi.
 
Do góry