Dyskusja

Wynik reakcji
498
Przeciwnik mnie pokonał poprzez zanudzenie, więc chyba podziękuję :p przeciwnicy nie wbijają i nie ma ciekawych przeciwników poza masowkami co nic nie robią poza zbieraniem graczy, więc taka gra to nie gra xd
Dla mnie ostatnia arkadia to A10. Za długo to trwa przy tak żenująco niskiej intensywności gry. Jakby arkadia trwała góra rok i wbijalyby chociaż ze trzy sensowne ekipy przeciwko którym można pograć to ok. Byłoby coś ekscytującego w tej grze, ale takie istnienie przez półtora roku czy dwa i atakowanie przeciwnika co nie chce podjąć walki jest bez sensu xd według mnie ta gra powinna na tym polegać by robić jakieś akcje, trochę podkręcić atmosferę na fo żeby poczuć jakiegos ducha rywalizacji, ale niestety to się raczej nie wydarzy. Wpadnę na A11 po flagi co najwyżej o ile będę jeszcze w ogóle grać w plemiona bo już mi się zwyczajnie nie chce.
Na normala brak czasu bo wiadomo że dzieciak sporo czasu pochłania, a arkadia z kolei za nudna. Nawet wysyłając ataki z kilku kont z zastępstw to po prostu się nudzę xd jakby arkadia miała chociaż trochę większa prędkość.. Na A10 i tak w sumie współczuję przeciwnikom którzy już na tym początkowym etapie gry mają taki oklep że nie da się tego nadrobić choćby cały świat się zgadzał przeciwko AKA i w sumie cała ich gra do maja/czerwca 2025 będzie opierać się tylko na denerwowaniu się że ktoś im defa nie wysyłał lub rzucił kontem i nagle front do nich przeszedł
 

1973aj

Chłop
Wynik reakcji
2
Nawet RA nie ma na kim nabić :/ gracz dekiel99 dostał „delikatne” burzenie, obsrał zbroje i teraz udaje że nie gra
 

1973aj

Chłop
Wynik reakcji
2
Co do waszych raportów też mógłbym kilka wrzucić osobiście. Lecz wystarczy wejść w ranking graczy i przejść do zakładki pokonani przeciwnicy aby się przekonać o moich umiejętnościach.

Dla tych którym jeszcze mało zapraszam po kolejną porcje lania. Tylko najpierw weźcie ze sobą dużą zmiotkę i szufelkę bo po waszych akcjach zalega mi wasz gruz pod murami. A wam wracają czerwone znaczki na raportach.
Ile byście gruzu nie wysłali i tak pozostanie on gruzem.

I tym miłym akcentem tu zakończę.
Pozdrawiam,
Deker99
Główny Strateg Wojenny Koalicji
Rada Plemienna Jabol
Mam Tu wrzucić te „czerwone” rapki ?XD
 

TribalMaster

Chłop
Wynik reakcji
3
mapka.png
żółty - AKA 19 914 wiosek
różowy - JABOLE 6986 wiosek
szary - SĘPY 3337 wiosek
zielony - LEGION
1875 wiosek
niebieski - PEAKY BLINDERS 1316 wiosek
 
Ostatnia edycja:

Dejvvvvv

Chłop
Wynik reakcji
7
proponuje isc grac na zwykly swiat , bo gracze niby doswiadczeni a ja wczoraj juz patrzylem kiedy limity znosza.. zacznijcie wreszcie grac albo defa dosylac bo mam jeszcze pare offow z poczatku gry a co akcje wszystkie lataja , albo przepuszczacie albo z limitu wypadujecie cmon!!
 

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
Pardą szmaciaciarze ze sr-AKA ,bo Nie czytam śmieci i waszych wypocin i jak zwykle coś wtrące ;p
jebać wasze sprzedajne multikonta i waszych przydupasów ... pseudo kumpli.
JEBAĆ sr-AKE CHYŻO W KAKE I znikam hahahahaha Ha TFU ! <hahaha><shrug>
 
Do góry