Posty profilowe Ostatnie aktywności Posty O mnie

  • zobaczymy jak Dzisiaj was Moderacja zbanuje dowody na was 2 Boty Jan Pawulon i Bot a raczej chory Dzieciak i Multi Kont Time Traveler możecie się żegnać z Forum bo dowody na ten Profil poszły do supportu i ten profil został zgłoszony jako Obraźliwy z groźbami i zastraszaniem
    stif32
    stif32
    Ciebie raczej dopadnie ban na Forum za pisanie kłamstw,oszczerstw,pomówień na mój temat razem z botem i multi kontem Jan Pawulon
    Jan Pawulon
    a udało Ci się ściągnąć skórkę? czy nadal zalepiona? ps - nadal nie mam bana, więc coś słabo Ci idzie ;)
    Time Traveler
    Ja też nie mam xd
    @stif32 nie mówi prawdy o tym kim jest , wszystkie dowody wskazują na to, nie ufajcie mu
    • Zły
    Reakcje: stif32
    stif32
    stif32
    nie Ufajcie Graczowi a raczej Botom i Głupim Dzieciakom takim jak ten Głupek Time Traveler i Drugi Bot Jan Pawulon którzy są Multi Kontami z tego samego Komputera i tego samego Łącza internetowego i nigdy nic na Plenionach i w Życiu Prywatnym nie osiągną i uwaga na nich bo jedyne co Potrafią to Obrażać,Prowokować,Wkurzać,Zaczepiać,pisać kłamstwa,pomówienia,chore brednie które są wyssane z Palca
    @stif32 piszę właśnie skargę do kancelarii Agnieszki Radwańskiej, że się podszywasz pod jej męża, wszystkie twoje dane zostały zabezpieczone i zostaną wobec ciebie wyciągnięte odpowiednie wnioski
    • Zły
    Reakcje: stif32
    stif32
    stif32
    Z kontem to ty się zegnasz bo administracja mi wierzy A nie głupim mulciakom które są botami z jednego komputera I łącza internetowego
    Jan Pawulon
    AGNIESZKA RADWANSKA NIE ZYJE!
    stif32
    stif32
    Raczej ty nie żyjesz
    @stif32 nie mówi prawdy o tym kim jest, nie jest prawdą to że jego żona to Agnieszka radwańska, to pomówienia
    • Zły
    Reakcje: stif32
    stif32
    stif32
    i widać dowód na to,że jesteś Botem Jan Pawulon bo robisz kopiuj wklej i lecą dowody do supportu na ciebie i na Time Traveler też
    Jan Pawulon
    użycie słowa bot w całej konwersacji: 17
    wspomnienie o moderacji: 20
    ilość gróźb banem: 8
    pomówienie o kłamstwa: 16

    ilość zafajdanych, OSRANYCH, ZAWALONYCH pampersów stifa32? +/- 11 więc tylko gróźb banem było mniej :((
    stif32
    stif32
    Idźcie się leczyć I ignoruje wasze głupie brednie,klamstwa,pomówienia,A wszystkie obrazy z waszej strony Zgłoszone do Suuprtu plemion I do moderacji z dowodami na was
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry