Najnowsze treści autorstwa Time Traveler

  1. Dyskusja

    @ExPuSSS kiedy monety bijesz to ci jakieś surowce wyśle żebyś mógł opór jakis postawić xxDDD
  2. Dyskusja

    szkoda że Shaliz zmienił profil, myślałem że ze mną "pojedzie" bo taki miał rozkład jazdy, ale coś nie poszło xd
  3. Ja też nie mam xd

    Ja też nie mam xd
  4. poszukuje skryptu który mi pozwoli zabrać koordy wiosek gracza ?

    https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/lista-dopuszczonych-skrypt%C3%B3w-do-paska.125293/ znajdź Wyciąganie koordynatów danego gracza - Aby wyciągnąć wszystkie koordynaty wiosek danego gracza trzeba wejść na jego profil a następnie uruchomić skrypt z paska, koordy pojawią się na białym...
  5. poszukuje skryptu który mi pozwoli zabrać koordy wiosek gracza ?

    Przecież jest legalny skrypt do pobierania kordów wiosek z profilu
  6. Dyskusja

    Tam jedynie lucyfer i dekamarek graja
  7. stif już pewnie za kratkami, prawnicy Agnieszki go dopadli, i dostał za swoje kłamstwa i oszczerstwa

    stif już pewnie za kratkami, prawnicy Agnieszki go dopadli, i dostał za swoje kłamstwa i oszczerstwa
  8. Dyskusja

    Tam nie ma poziomu u przeciwników chociaż mają więcej wiosek
  9. stif pewnie na przesłuchaniu jest przed adwokatów Agnieszki Radwańskiej

    stif pewnie na przesłuchaniu jest przed adwokatów Agnieszki Radwańskiej
  10. @stif32 moje dowody są u adminów I żegnasz się z kontem na tym forum

    @stif32 moje dowody są u adminów I żegnasz się z kontem na tym forum
  11. Kolorowy nick

    Witam na 20 urodziny plemion można było otworzyć "przedmiot" taki zwój, z kolorami kto przegapił chyba juz nie może
  12. Dokładnie, podszywanie się pod kogoś jest karalne, i będziesz miał problemy, i mówiłem tobie...

    Dokładnie, podszywanie się pod kogoś jest karalne, i będziesz miał problemy, i mówiłem tobie grzeczniej bo do kolegów nie mówisz @stif32
  13. Ale mówiłem ci @stif32 grzecznej bo do kolegów nie mówisz

    Ale mówiłem ci @stif32 grzecznej bo do kolegów nie mówisz
  14. Ale grzeczniej @stif32 bo do kolegów nie mówisz, twoje podszywanie się zostało zgłoszone do...

    Ale grzeczniej @stif32 bo do kolegów nie mówisz, twoje podszywanie się zostało zgłoszone do kancelarii adwokackiej Agnieszki Radwańskiej i będziesz miał problemy
Do góry