Dyskusja

Deker99

Chłop
Wynik reakcji
4
Panie i panowie a w szczególności plemię AKA.

Rozczarowujące jest to w jaki sposób gracie. Wiecie co wam powiem ?
Nie ma za co was winić iż w śród panów i panien z waszej rady a także niektórych graczy można się spotkać z tak wypaczonym zachowaniem.
Nie winie was za to ponieważ wielu ludzi a w szczególności starzy gracze stracili resztki człowieczeństwa w tej grze.
Nie piszę tego by was oceniać bo nie mam zamiaru zniżać się do takiego poziomu.
Natomiast pragnę zadać jedno pytanie.

Czy takie zwycięstwo was zadowala >?
Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

Mnie osobiście nie a co więcej było by to moją porażką. Nie cenie sobie w tej grze znaczka/ikonki/pikseli czy jak wy to nazywacie odznaczenia zwycięscy świata. Dla mnie osobiście budowanie fajnych znajomości i dobra zabawa w plemionach to droga do sukcesu i uważam iż walka o kilka pikseli to strata czasu.


Może coś o mnie, z grzeczności się przedstawie...
Grałem w tą grę na jej początkach i nie spotkałem się z takim poziomem nie lojalności wobec siebie. Może dlatego że nasze plemię w tamtych czasach było jak rodzina grająca zawsze razem i potrafiąca zawsze skoczyć w ogień za swoim bratem.

Obecnie nie można liczyć na swoje plemię i chyba ta rutyna weszła wam w krew.
Nie zasługujecie w mojej opinii na miano jak to się sami uważacie najlepszego plemienia w Polsce z uwagi że nie wiecie nic o grze fair play.

Co do waszych raportów też mógłbym kilka wrzucić osobiście. Lecz wystarczy wejść w ranking graczy i przejść do zakładki pokonani przeciwnicy aby się przekonać o moich umiejętnościach.

Dla tych którym jeszcze mało zapraszam po kolejną porcje lania. Tylko najpierw weźcie ze sobą dużą zmiotkę i szufelkę bo po waszych akcjach zalega mi wasz gruz pod murami. A wam wracają czerwone znaczki na raportach.
Ile byście gruzu nie wysłali i tak pozostanie on gruzem.

I tym miłym akcentem tu zakończę.
Pozdrawiam,
Deker99
Główny Strateg Wojenny Koalicji
Rada Plemienna Jabol
 
Wynik reakcji
498
@Deker99 a przepraszam jaki jest nasz rozczarowujący styl gry? To że zrobiliście akcje w ten sam dzień co my (szczyt kreatywności) i my byliśmy 18 wiosek na plus a Wy 3?
Poza tym tak gwoli ścisłości uważamy się za najlepsze plemię na arkadii, a nie w plemionach bo jakby nie patrzeć na światach na których startowaliśmy (A6/A<cfaniak> nikt nas nie pokonał a żadne plemię w historii polskich Arkadii nie grało same przeciwko całemu światu i nie wygrywało dwukrotnie jak my. Każdy zawsze mówi na wygrywające plemię że oszuści itp ale to typowe gadanie przegrywów i bez konkretnych dowodów raczej nie ma co wchodzić w taką dyskusje.
Też gram od początku plemion (około 2006 roku zacząłem), wygrywałem też normalne światy (poprzednie konto. Obecne to powrót do gry po latach) i powiem Ci że robienie wielkiej koalicji z całego świata nigdy nie jest drogą do wygranej. Dopóki będziecie brali sojusze z jakimiś warzywami co tylko Was blokują zamiast rozrastać się dzięki im wioskom to zawsze będziecie tymi przegrywami. Gracie bez pomysłu i komplikujecie proste i oczywiste rzeczy rzucając sobie kłody pod nogi to nie dziw się że macie jak macie.
Zawsze szanuje swoich przeciwników i nie mam czasu na jakieś pierdoły intrygi i kretowanie bo też najmłodszy już nie jestem, żona dziecko praca i staram się szanować swój czas. Reszta rady AKA tak samo. Moim zdaniem w tej grze trzeba grać mało a mądrze, a niestety patrząc na Wasze działania mam wrażenie że robicie wszystko na odwrót. Na przykładzie naszej gry z A6 mogę Ci powiedzieć że jak wiesz co robisz to nawet z ekipy totalnych randomów (bo taką właśnie byliśmy) udało nam się coś zbudować. A skoro my to zrobiliśmy to każdy może. Tylko trzeba myśleć a nie oskarżać wszystkich wokół o swoją porażkę. To dopiero początek świata. My mamy konkretny plan na ten świat i będziemy go konsekwentnie realizować. Mam nadzieję że i Wy wymyślicie coś sensownego :p
 

Deker99

Chłop
Wynik reakcji
4
Panie / Pani PsieŚcięgnoAchillesa,

Odnośnie twojej wypowiedzi. W pełni ją popieram z pewnymi wyjątkiem.

Mianowicie wykorzystywanie tego iż poprzednio urzędująca rada plemienia jabol była nie lojalna wobec plemienia i upubliczniła dane stronie przeciwnej które nie powinny ujrzeć światła dziennego, jest w mojej opinii zachowaniem poniżej godności ludzi aspirujących do miana najlepszego plemienia na światach jakiego kol-wiek typu.

Również nie mogę się pogodzić iż plemię z takimi zacnymi osiągnięciami jak wygranie na dwóch poprzednich światach typu arkadia posuwa się do tak nieczystych zagrań jakim jest destabilizacja wrogich na mapie plemion w stosunku do państwa. Jeśli tak wyglądały poprzednie światy w państwa wykonaniu to defa-kto nie osiągnęliście niczego. Nie jest sztuką zdestabilizować wrogie plemię od środka i wyżynać ludzi w pień.
Wina tutaj jak najbardziej leży po naszej stronie za co z całego serca chcę przeprosić w imieniu nowego zarządu plemienia jabol.
Były zarząd jak i założyciel plemienia ponoszą odpowiedzialność za sytuacje w której znajduje się obecnie plemię oraz plemiona sojusznicze.

Jeszcze raz pragnę za to przeprosić naszych graczy.

W mojej ocenie założyciel jest odpowiedzialny za osoby które wpuszcza do rady. Chodź nie jest winny tego co się wydarzyło gdyż to nie on upublicznił te dane oraz spowodował destabilizacje plemienia. To należy przyznać iż zawinił jedną jedyną rzeczą która w śród graczy starej daty już jest zapominania.
Mianowicie zawinił pokładanym zaufaniem do swojej rady plemiennej z której pewna osoba okazała się być przysłowiowym Brutusem wbijając nóż w plecy osobie która pokładała w niej swoje nadzieje i zaufanie.

Nie mniej jednak każdy z nas popełnia błędy czy to w życiu codziennym czy też w grze.
Jest to naturą ludzką.

Obecnie jako plemię dążymy do naprawy sytuacji wewnętrznej w nim oraz koalicji co osobiście nadzoruje jak i wiele innych spraw.
Liczę iż będziemy walczyli uczciwie i stoczymy jeszcze nie jeden pojedynek z którego obie strony będą się śmiały lub wyciągały wnioski.

Spotkajmy się w przyszłości na polu bitwy i niech wygra lepszy.
Pozdrawiam,
Deker99
Główny Strateg Wojenny Koalicji
Rada Plemienna Jabol
 
Wynik reakcji
498
Wasza sytuacja wewnętrzna to nie nasz interes. To że Miki wysłał nam Wasze stany wojsk to już Wasza sprawa. Myślał że będziemy dziękować mu na kolanach ale nas to mało co obchodzi i nawet za bardzo się w to nie zaglębialiśmy bo takich sprzedawczyków to do nas pisze z samych jaboli spokojnie ze dwudziestu xd gdybym chciał Was zdestabilizować to gwarantuje Ci że jedna trzecia Waszego tworu z którą się znamy przeszła by do nas i byśmy wygrali to bez walki.. a co dopiero inni którzy by zobaczyli jak odchodzą ich sąsiedzi + ludzie którzy już mają dość i nie traktują Was poważnie.. ja tam mogę sobie pisać i nikt nie musi tego traktować poważnie. Całkiem mi z tego powodu wszystko jedno ale statystyki mówią same za siebie i nawet wyrzucanie graczy co tracą wioski tego nie zamaskuje :p A przypominam że w Waszej koalicji gra ponad 2,5 razy więcej graczy :)
 
Wynik reakcji
5
deker swietnie opisał jak wygląda plemię stworzone przez mikiego XD. Najpierw sprzedał stany wojsk innemu plemieniu teraz wyrzuca losowych ludzi i boostuje rozwój swoim przydupasom rezerwując im wioski pod przejęcie :D

Co do AKA i ich graczy to pamiętajcie że tylko jeden człon może wygrać świat, i pewnie 80% graczy po blachę już jest wybranych a reszta pójdzie na przepał, myślcie głową a nie dupą.
 
Ostatnia edycja:

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
424
O nareszcie jakaś dyskusja na tym świecie dla starych dziadów.

@Deker99 wiesz co nawet mądrze napisałeś. Nie licząc kilku fikołków logicznych.

Sporo wspominasz o tym fair play. Rozumiem, że boli Cię iż rada sprzedawała info o wojskach i innych poufnych informacjach, ale gracze widzą jakim tworem bez przyszłości jest na ten moment Twoje plemię. Graczy wartych uwagi można naliczyć na palcach jednej ręki. Wszystkie grajki, którzy potrafią klikać są na ten moment w AKA, nic na to nie poradzisz. Codziennie będziesz miał styczność z chrągiewkami, którzy będą sprzedawać info. Co możesz zrobić? Weź się skup na rekrutacji świeżych osób. Ten świat będzie trwał ponad 2 lata, masz mnóstwo czasu, żeby podrasować skład i podjąć walkę!

Nie rozumiem, co próbujesz wytknąć radnym z AKA? Że odczytują wiadomości, gdy te chorągiewki, którym pali się dupa do nich wypisują i podają to całe info? Skoro wiesz już kto to był, to zrób roszady, wyjeb ich i ciśnij dalej. Myślę, że takie osoby są na straceniu, bo kto chce w składzie taką sprzedajną kurwekę?

Wszyscy jesteśmy tutaj dla zabawy. Arkadia ma vibe starych światów, kiedy było po xxx kontynentów. Jakie znaczenie ma piksel za wygranie świata? XD
Za kilka lat w tę gierkę nikt nie będzie już grał... Dlatego zaciśnij rękaw, podejmij walkę, łap perełki, które będą respić się na obrzeżach i bawimy się. Jeśli nie wyjdzie to trudno, ale jedyne co tutaj przyjacielu się liczy to zabawa.
 
Wynik reakcji
498
W ogóle panuje jakieś dziwne przeświadczenie że na starych światach nie było kos, zdrad itp... ja nie wiem może graliśmy w jakieś inne plemiona ale już na drugim świecie było cwaniactwo niesamowite i znam wiele przypadków że ktoś kogoś prosił o wsparcie bo ktoś rzekomo atakował i ta rzekomo atakowana osoba puszczała sobie karetę o 3 w nocy na wspierającego.. właśnie wtedy były gorsze przypadki bo ludzie nie grali zespołowo jak teraz się gra tylko takie przypadki działy się w obrębie jednego plemienia. Sam zostałem tak wyruchany na plemionach w 2007 roku jakoś xd te takie wasze pierdolenie to jak u mojej babci która zawsze mówiła "przed wojną żyło się lepiej" a potem opowiadała że zęby się ziemniakami tarło bo nikt nie wiedział co to szczoteczka a buty zakładało się tylko w niedzielę do kościoła bo taka była bieda xd Niech jej ziemia lekką będzie [*]
W każdym konflikcie zbrojnym czy to współczesnym czy w dawniejszych stosowało się i stosuje różne fortele by przeciągnąć szale zwycięstwa na swoją stronę. Mordowano skrytobójczo dowódców, szantażowano, podsyłano szpiegów czy inne konie trojańskie a tu nagle ktoś przegrywa i mówi że to na pewno dlatego że nie gra honorowo. No a dlaczego ma tak grać? To jest grą przeglądarkowa i nikt tu nie traktuje tego zbyt poważnie. Na arkadiach praktycznie każdy każdego zna bo od lat na arkadiach grają Ci sami ludzie, więc to normalne że info lata w dwie strony. Przecież na radzie jaboli i na forum też pisano ledwo po ogłoszeniu przeze mnie terminu akcji. Wklejano moją wiadomość o akcji, udostępniano jej termin i potem ludzie z takiego plemienia mają czelność publicznie pisać o honorowej i uczciwej grze xDD oczywiście jak zwykle mogę wstawić screeny i wszystko udowodnić. A kto udowodni oszustwa AKA? Czekam z niecierpliwością bo wiele słów pada, a jak zwykle bez podparcia dowodami :p

Pozdrawiam
Psieścięgnoachillesa
~ nikt
 

Pemol1212

Miecznik
Wynik reakcji
38
Krety to nieodzowna czesc plemion.
Jak na moje krety mogą być- ale jezeli jakis zostanie przyłapany to powinien byc na czarnej liscie w kazdym plemieniu na kazdym swiecei xd
 

Deker99

Chłop
Wynik reakcji
4
Drodzy Gracze,
Jako rada koalicja plemion świata Arkadia 10, pragniemy dziś ogłosić iż wstrzymujemy się od planowania akcji wojennych wobec wrogich plemion na okres świąteczny z uwagi na poszanowanie naszych graczy jak i graczy wrogich plemion.

Informujemy iż w dniach 24.12.2023r godzina 00:00 do 01.01.2024r godzina 23:59, nie zostanie z naszej strony przeprowadzona żadna akcja wojenna wymierzona w naszych przeciwników. Oczywiście zachęcamy drugą stronę konfliktu do podjęcia podobnych działań w trosce o ducha zdrowej rywalizacji i uszanowanie swoich graczy i ich rodzin.
W przypadku wrogich ataków nasza koalicja podejmie ich obronę ale nie będzie stroną atakującą.

Pod owym ogłoszeniem podpisują się plemiona:
[Jabol]
[??]
[~A~]
[KARA]
[Kaci]
[*AR*]
[BOSMAN]

Pragniemy również złożyć życzenia wobec wszystkich graczy grającym na tym świecie gry, nie zależnie od strony konfliktu.
Życzymy wam wszystkim smacznego karpia, zdrowych i wesołych świąt spędzonych w gronie rodzinnym a także dalszej miłej gry w plemiona po zakończeniu okresu świątecznego, oraz wielu sukcesów na polach bitwy.


KOALICJA 5.gif

Pozdrawiamy,
Rada Koalicji
 
Wynik reakcji
498
Czegoś nie rozumiem.
Skoro gra daje nam możliwość by zrobić akcje w wigilię to dlaczego nie ma w tym ducha zdrowej rywalizacji? To może żeby rywalizacja była zdrowa i uczciwa to zredukujcie ilość graczy do takiej samej jak my mamy bo jak narazie to macie ponad 700 graczy i boicie się akcji od 230 graczy co zmusza was do płaczu w wiadomości grupowej na całe AKA xDD ciekawy jest ten fragment o tym że wstrzymujecie wszelkie planowane akcje na okres świąteczny bo patrząc na Wasze działanie to zacząłem wątpić żebyście umieli cokolwiek zaplanować.
Swoją drogą to ciekawe że jabole na A9 robią normalnie akcje a na A10 nagle szanujecie czyiś czas. Jakbyście szanowali czas graczy to byście wrzucili kasację bo z taką grą marnujecie tylko czas i pieniądze.
Pozdrawiam
Członek AKA
 
Do góry