Dyskusja

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
hahaha o ja pierdole ;]
Nawet Mnie , zaskoczył poziom tej patologi xD

Ale słyszałem ze rozmowy z ludźmi wam przeszkadzały to chyba tylko po to aby pierdolić takie kocopoły.<help>
Pajace,sami ze sobą w gronie przygłupów i nie mieć o czym gadać normalnym to az się o Współczucie prosisz brudasie?
bo tym poziomem każdy inny człowiek poza wami ;D gardzi .


Po za tym u was nawet codziennie zmieniane gacie,mają już Drachy osrańce ze sr-AKA hahaha <hahaha><lol>
Niczego innego od was się już raczej nie oczekuje ;]
 

Athen

Chłop
Wynik reakcji
0
Jaki stan spichlerza jest przenoszony na Arkadie? Przenoszony jest pusty? Pełny? Taki jak był w momencie przejęcia?
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
428
hahaha o ja pierdole ;]
Nawet Mnie , zaskoczył poziom tej patologi xD

Ale słyszałem ze rozmowy z ludźmi wam przeszkadzały to chyba tylko po to aby pierdolić takie kocopoły.<help>
Pajace,sami ze sobą w gronie przygłupów i nie mieć o czym gadać normalnym to az się o Współczucie prosisz brudasie?
bo tym poziomem każdy inny człowiek poza wami ;D gardzi .


Po za tym u was nawet codziennie zmieniane gacie,mają już Drachy osrańce ze sr-AKA hahaha <hahaha><lol>
Niczego innego od was się już raczej nie oczekuje ;]
O! W końcu jakiś zadymiarz here, lecisz dalej bratku, bo lekka stypa na tej arkadii...

To co ile te gacie zmieniasz?
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
498
Nie no kabaret straszny xd nie dość że ludzie z prawami w jabol wysyłają nam stany wojsk to jeszcze robią na nas akcje xDD takich jaj jeszcze nie widziałem
 
Do góry