Dyskusja o sytuacji na świecie 200

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.132
Ten dzisiejszy landing na barbach to trochę zlekceważenie rywala, myśląc ze może się udać to utrzymać.
A bronienie barb na niskich murkach mobilem? No coz, chyba głupota
Natomiast te posty w których ludzie spoza ares wrzucają statsy wojny.. po prostu forum ogólne :D
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Aha
Czyli dla Ciebie jak nie było bana, to wszystko zgonie z zasadami.
Ok
Gdyby było niezgodne z zasadami, to support dałby bana, bo za łamanie zasad jest ban.

Ja bym bardzo chciał wiedzieć, jak support rozumie pushing. Bo np. te przejęcia wydają się pushingiem, patrząc czysto po tw stats, ale z racji braku bana, należy wnioskować, że support za pushing ich nie uważa.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Gdyby było niezgodne z zasadami, to support dałby bana, bo za łamanie zasad jest ban.

Ja bym bardzo chciał wiedzieć, jak support rozumie pushing. Bo np. te przejęcia wydają się pushingiem, patrząc czysto po tw stats, ale z racji braku bana, należy wnioskować, że support za pushing ich nie uważa.

Przepraszam, ale to co piszesz pozbawione jest sensu. Przez 100 stron atakowałeś support za to, że nie karają bociarzy. Nawet zrobiłeś protest.
A teraz już twierdzisz, że support jednak postępuje sprawiedliwie i jak bana nie ma, to wszystko git.

Przykro naprawdę się to czyta.... serio
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Przepraszam, ale to co piszesz pozbawione jest sensu. Przez 100 stron atakowałeś support za to, że nie karają bociarzy. Nawet zrobiłeś protest.
A teraz już twierdzisz, że support jednak postępuje sprawiedliwie i jak bana nie ma, to wszystko git.

Przykro naprawdę się to czyta.... serio
Atakowałem support za złagodzenie kar dla bociarzy, nie za niekaranie bociarzy, bo jakąś tam karę - uderzenie po rączkach - dostali.

I ja to przecież ironicznie piszę - ja ani trochę nie wierzę w zdolność supportu do rzetelnego rozpatrywania zgłoszeń. ;) Dodając do tego ukrycie tabeli kar i nie sprecyzowanie za co bana można dostać... No nie można mieć dobrej opinii o supporcie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Atakowałem support za złagodzenie kar dla bociarzy, nie za niekaranie bociarzy, bo jakąś tam karę - uderzenie po rączkach - dostali.

I ja to przecież ironicznie piszę - ja ani trochę nie wierzę w zdolność supportu do rzetelnego rozpatrywania zgłoszeń. ;) Dodając do tego ukrycie tabeli kar i nie sprecyzowanie za co bana można dostać... No nie można mieć dobrej opinii o supporcie.

Nie ok, po prostu ciężko u Ciebie jest sarkazm wyczuć:)
Wiem, że jesteś mądry facet i czasem mnie dziwi co piszesz. Muszę złapać więcej dystansu do Twoich wypowiedzi:)

--

zamiast pisac głupoty to pomógłbyś swojemu plemieniu
bot im sie dzisiaj zaciął i nic nie moga odbic :(

No Ty zawsze swojemu pomagałeś...obrażając się i wbijając kosę XDDDD

Ja oczywiście bym pomógł, ale nie mam problemów swojego plemienia. W moim plemieniu jest jedynie @Afrykański Czarodziej, który problemów żadnych raczej nie ma.
 
Do góry