Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
962
Podobno w obozie wYG poruszenie, bo w Speed są boty które wysyłają nawet po 50 atakow na wioski. Ktos cos wie wiecej na ten temat? Chyba kroi się material na sledztwo
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Patrząc na obecną sytuację wydaje się, że morale Witam będzie ciężko dźwignąć.
Może się okazać, że miałem rację podczas gdy wszyscy mnie wyśmiewali jak pisałem, że akcje w aPK to bezsens i trzeba zamurować licząc się ze stratami.

Niestety (albo stety) w związku z tym co się dzieje w ciemnej dupie jest również SPEED, o czym też już pisałem. SPEED pozostaje bierne wobec tego co się dzieje w koalicji południowej.
A ich jedynym interesem powinno być utrzymanie Witam w grze.
@Keymil LoveOrHate popełnia błąd stawiając na aPK a tym jest bierność wobec wojny na zachodzie.
Współpraca randomów z Ares i aPK, które przejmie nad nimi kontrolę daje im potężny obszar z niezliczonymi pokładami deffa. Jeśli Witam padnie, to bez problemu aPK może się porozumieć z WYGAMI i zjeść SPEED.
Nie ma też opcji, by Snuffy walczył z Briką biorąc pod uwagę ich relacje.
Każdy scenariusz oznacza jedno - potężne problemy SPEED.

Co powinno zrobić SPEED?
Jeśli wojna z WYGAMI idzie ok, rozpocząć drugi front z aPK.
Jeśli nie ok, zawiesić wojnę i również uderzyć w aPK.
Zepchnięcie aPK dałoby SPEEDOM 70% terenu na północy i ustawiło w komfortowej sytuacji bez względu na dalszą dyplomację świata.

Czekam z wypiekami kto najszybciej się zorientuje jak szyty jest SPEEDOM garnitur
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.876
Patrząc na obecną sytuację wydaje się, że morale Witam będzie ciężko dźwignąć.
Może się okazać, że miałem rację podczas gdy wszyscy mnie wyśmiewali jak pisałem, że akcje w aPK to bezsens i trzeba zamurować licząc się ze stratami.

Niestety (albo stety) w związku z tym co się dzieje w ciemnej dupie jest również SPEED, o czym też już pisałem. SPEED pozostaje bierne wobec tego co się dzieje w koalicji południowej.
A ich jedynym interesem powinno być utrzymanie Witam w grze.
@Keymil LoveOrHate popełnia błąd stawiając na aPK a tym jest bierność wobec wojny na zachodzie.
Współpraca randomów z Ares i aPK, które przejmie nad nimi kontrolę daje im potężny obszar z niezliczonymi pokładami deffa. Jeśli Witam padnie, to bez problemu aPK może się porozumieć z WYGAMI i zjeść SPEED.
Nie ma też opcji, by Snuffy walczył z Briką biorąc pod uwagę ich relacje.
Każdy scenariusz oznacza jedno - potężne problemy SPEED.

Co powinno zrobić SPEED?
Jeśli wojna z WYGAMI idzie ok, rozpocząć drugi front z aPK.
Jeśli nie ok, zawiesić wojnę i również uderzyć w aPK.
Zepchnięcie aPK dałoby SPEEDOM 70% terenu na północy i ustawiło w komfortowej sytuacji bez względu na dalszą dyplomację świata.

Czekam z wypiekami kto najszybciej się zorientuje jak szyty jest SPEEDOM garnitur
Przecież ja tutaj decyduje kto co robi... Prezes jest jeden pamiętaj
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Znamienne dla historii gierki będzie, jeżeli (w opinii wielu) obecnie najlepsza ekipa na Polskich serwerach, odpadnie z hucznego jubileuszu jako jedna z pierwszych.

Nie żebym dla witamów był jakospecjalnie życzliwy, ale zrób ktoś fikołka w tym dyplo -____-

To może być świat dla fanów polityki miłości.
Jeśli padnie Witam, niedługo później padnie SPEED.
A Brika podpisze się na 3/4 terenu
 
Do góry