Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Deleted User - 849188349

Guest
Speed wygrało 100 i wygra 200. Wielcy gracze i ekipy grają na okrągłych światach (100, 200) i je wygrywają (ja)

Jeśli Witam padnie dostaniecie mele. To oczywiste.
Także nie bądź taki pewien.
Oczywiście do upadku Witam bardzo daleka droga, ale sytuacja sprzed 2 dni pokazała, że wszystko się może w każdej chwili posypać
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
14.135
No chyba nie, bo odkąd kilka banów poszło w Witam i SPEED, poczuliście się strasznie pewnie.
Do tej pory właziliście SPEEDOM w dupsko, a teraz wyzwiska coraz częściej, prowokacje... obłudnicy
a ty do tej pory, zakładałeś osobne tematy na fo, przeglądałeś każde przejęcie speed w twstats, wypisywałeś pw do plemion obok nich że są pod ich kontrolą, wyzywałeś ich od oszustów i bociarzy pisałeś że powinni się wszyscy skasować, a jak się okazało że podpisali pakt z witam to zacząłeś im włazić w dupsko, napisałem se dla jaj komentarz że mirek się przejedzie po speed(wiadomo że nie) a ty wysnuwasz jakieś teorie że zaczynamy na speed najeżdżać XD
 

Deleted User - 849188349

Guest
a ty do tej pory, zakładałeś osobne tematy na fo, przeglądałeś każde przejęcie speed w twstats, wypisywałeś pw do plemion obok nich że są pod ich kontrolą, wyzywałeś ich od oszustów i bociarzy pisałeś że powinni się wszyscy skasować, a jak się okazało że podpisali pakt z witam to zacząłeś im włazić w dupsko

Nie jest to prawdą. Przestałem ich krytykować, bo zaczęli grać uczciwie.
A teraz support jeszcze wyciął im kolejnych, którzy się ukrywali ze swoimi praktykami.

Żadne plemię od dawna nie dostało tyle ode mnie, co SPEED na tym świecie. Sam to przecież wymieniłeś teraz w swoim wpisie.
Więc o co stękasz?
Liczę, że wyciągnęli lekcję, dlatego zaprzestałem swoich działań.

Teraz skupiam się wyłącznie na oszustach z aPK
 
Do góry