Dyskusja o sytuacji na świecie 190

analizaaa

Chłop
Wynik reakcji
3
a kolega jest kim? bo nick inny niż w grze, a bardzo dużo mówisz jak na anonimowego :) darm można się nawpierdalać i nic z tego nie mieć, albo można nawpierdalać się darm i być top 2 RW (na koniec lipca byłem top 2 albo top 3), więc nie pierdol głupot, że "nie potrafię przejąć" nic na froncie, bo stefany nie mieli żadnej wojny i cały ich def stał u nas, kolejny co pierdoli kocopoły i nawet nie wie o czym mówi
I czym się chwalisz?
Że nie dość że zjadasz darmy to jeszcze muszą w ciebie deffa pakować a ty nadal nie potrafisz nic przejąć? XD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ej cieniasy z Rohan i TRD
Idę po was.
Zbliża się wasz koniec, jesteście obłudnymi i i załganymi tworami, dlatego żadne z was nie wygra świata 190
Obiecuję
Black Snow
 

Deleted User - 849153659

Guest
Przypomnijmy
Radni TRD po 105 dniach świata, zorientowali się, że mają w składzie ludzi, którzy nie nadążają.

Przy tej bystrości umysłu i byciu na czasie, prawdopodobnie w jutrzejszy sobotni wieczór będą obchodzić sylwestra 2023.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Ej cieniasy z Rohan i TRD
Idę po was.
Zbliża się wasz koniec, jesteście obłudnymi i i załganymi tworami, dlatego żadne z was nie wygra świata 190
Obiecuję
Black Snow
Jeżeli ani Rohan ani TRD nie wygra to kogo typujesz?
Zostały tylko Stefany, Elita i Klasyk.

Stefany wiadomo, że coś odjebią i sami sobie wsadzą kose albo klikną kasacje, a Elita z Klasykiem nawet jak się znowu połączą to mają ledwo 15% świata.

Zawsze jest szansa, że mój szanowny przyjaciel @Morfus stworzy swoje plemie i zrekrutuje po prostu całą topke, a z resztą graczy podpisze pona. On lubi wygrywać światy bez walki, a w razie czego to wrzuci screena, że 7 lat temu miał wioski na froncie ;)
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jeżeli ani Rohan ani TRD nie wygra to kogo typujesz?
Zostały tylko Stefany, Elita i Klasyk.

Stefany wiadomo, że coś odjebią i sami sobie wsadzą kose albo klikną kasacje, a Elita z Klasykiem nawet jak się znowu połączą to mają ledwo 15% świata.

Zawsze jest szansa, że mój szanowny przyjaciel @Morfus stworzy swoje plemie i zrekrutuje po prostu całą topke, a z resztą graczy podpisze pona. On lubi wygrywać światy bez walki, a w razie czego to wrzuci screena, że 7 lat temu miał wioski na froncie ;)

Mam pomysł i wizję jak to powinno wyglądać, ale nie wiem czy powinienem pisać, biorąc pod uwagę, że zależy mi na upadku i TRD i Rohanu
 

Deleted User - 849153659

Guest
@Morfus

Przywołuje Cię do porządku.
Proszę wywalić na zbity łeb niekompetentnych amatorów, którym dałeś prawa, proszę przeprosić gracza, którego rozbiórkę zarządziliście i przeprosić świat plemion za arogancję tych obwiesi i nieuczciwą grę.

To jedyny sposób na uratowanie swojego dobrego imienia.
Później będzie za późno.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
No naprawdę. Trochę kultury.
Gdybyś jeszcze nazwał tak biznesmena @Choriel czy @Kanarinios. to luz, dostałbyś brawa, świat plemion zna tych pajaców.
Ale rozmawia z Tobą osoba kulturalnie a Ty nie możesz powstrzymać się od wyzwisk.
To Twoja merytoryka?
Mówiłem Ci już atencyjna kurwo żebyś mnie nie oznaczał nigdzie. Odpierdol się smietniku
 

Deleted User - 849153659

Guest
@Choriel

To nie jest grzeczna prośba, więc nie zostanie wysłuchana.
Proponuję byś skopiował i napisał tak:

'Szanowny Blacku!
Doskonale rozumiem jakim jestem głąbem w porównaniu do Ciebie, ale mimo to odważę się prosić, byś przestał się do mnie zwracać. Przepraszam, że oszukałem, że znieważałem Cię na wszelkie możliwe sposoby czy też, że Ci groziłem wybiciem zębów.
Mam dość, proszę daj już spokój'

No, dalej @Choriel
Miej trochę przyzwoitości
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
@Choriel

To nie jest grzeczna prośba, więc nie zostanie wysłuchana.
Proponuję byś skopiował i napisał tak:

'Szanowny Blacku!
Doskonale rozumiem jakim jestem głąbem w porównaniu do Ciebie, ale mimo to odważę się prosić, byś przestał się do mnie zwracać. Przepraszam, że oszukałem, że znieważałem Cię na wszelkie możliwe sposoby czy też, że Ci groziłem wybiciem zębów.
Mam dość, proszę daj już spokój'

No, dalej @Choriel
Miej trochę przyzwoitości
Chcialbys kurwiszonie.

Nigdy bym tak do Ciebie nie napisal.
 
Do góry