Dyskusja o sytuacji na świecie 190

ItsZaczi

Miecznik
Wynik reakcji
111
O co chodzi z tym, ze snuffy jest namaszczony?
Namascili to Ciebie, ale niestety tylko pol plemnika sie przebilo i niefortunnie wyszedles dupa na swiat.

Czemu mamy sie zagryzc? Ja nic nie mam do snuffiacza
Pedals pedalsowi pedalsem, a snuffy chyba nim nie jest xd

"wśród takich przyjaciół psy zająca zjadły"
 
Wynik reakcji
542
Jeśli nie obrazliwe to okej, nie znam się na slangach dzisiejszej młodzieży stąd pytanie.
Adwokatem kanara nie jestem, ciężka robota by to była.
Co do tego FOntu właśnie przez pokolenie ameb które zalało internety nie da się normalnie podyskutować. Pisze trochę ogólnikowo, nie bije tylko do Ciebie.
Wracam do urlopowania bo przestało padać, miłego dnia i mniej jadu życzę wszystkim.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Sam sobie przeczysz?xD no mysle, ze o wiele blizej mu do APK.

Już z dwojga złego chyba lepiej jak chłop sam sobie przeczy, niż wypisywać pierdy jak Ty XD

Pietrek wysłał mu zapke do Witam a tu okazało się, że Pietrek już nie grał.
Iks de, jaki oszust XD XD XD XD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.603
Już z dwojga złego chyba lepiej jak chłop sam sobie przeczy, niż wypisywać pierdy jak Ty XD

Pietrek wysłał mu zapke do Witam a tu okazało się, że Pietrek już nie grał.
Iks de, jaki oszust XD XD XD XD
Ja widze, ze pietrek nadal gra i co teraz klaunie?
Juz argumentow nie masz, bo Cie dzis przeczolgalem hue hue
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
Przedstawiam państwu największego wojownika świata plemion!

Przed państwem @Lord Rajmund z Tuluzy

Ten panicz ma w swoim posiadaniu 109 wiosek

Z czego:
55 wiosek barbarzyńskich
53 darmy

Myślicie, jak on przetrwał ten darmozjad tyle czasu?
Proszę nie obrażać Rajmunda.
Nic z tych rzeczy
Ten pan przejął od wroga aż....1 wioskę!!!

Fanfary. Owacja.
W pełni zapracował na swą pozycję w plemieniu
 

Deleted User - 849153659

Guest
Pozwolę sobie sparafrazować pewne zdanie z dzisiejszej płomiennej przemowy szefa Rohan @Mickez, który się bije w kisielu z Morfusem.

To, że Tornado pozwala Ci na takie akcje świadczy tylko i wyłącznie o Tornadzie.

W tym przypadku należałoby sparafrazować to tak:
'To, że Mickez pozwala Rajmundowi robić takie rzeczy, świadczy tylko i wyłącznie o Mickezie'
 
Wynik reakcji
1
Jeżeli pomiędzy Rohanem, a TRD jest pakt, który dzieli wioski takie jak moje pomiędzy te dwa plemiona to proszę dograć te granicę, bo dostaję ataki z obu stron, a jestem zwyczajnym chłopem i to dla mnie za dużo atencji jak na mój poziom.

Dziękuję.
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
Zacznijmy od tego malutki cipkeziku, że nie bawię się w zbieranie 'swojej ekipy'. Przeważnie startuję kilka dni po starcie z Forgivenem i jak nas wyrzuci obok siebie, to zakładamy plemię składające się wyłącznie z łapanki.
Różnica między nami jest taka, że ja zakładam plemiona, w których skład wchodzą randomy i tymi plemionami wygrywam światy, a ty zbierasz ciągle tych samych chłopaczków do bicia i każdy świat kończy się dla was w identyczny sposób.

szczególnie to wygrywanie światów xD rekrutując 50% i podpisujac się z drugim kolosem mającym 40
 
Do góry