Dyskusja o sytuacji na świecie 190

ItsZaczi

Miecznik
Wynik reakcji
111
Zebysmy zaraz z Toba nie pojechali miernoto i nie wywiezli Cie na zlom.
Podlotu nie masz, wiec siedz tam na utkanej.
Kim Ty w ogole jestes? Kolejnym pacholkiem, ktory wypisuje bzdury nie majac pojecia o grze?
Dwubiegunowa Ci sie znowu załaczyla, że piszesz w liczbie mnogiej? Xd
Nie mam podlotu a nie linijkę niżej pytasz kim jestem xd

Jestem twoim pogromcą
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
Zacznijmy od tego malutki cipkeziku, że nie bawię się w zbieranie 'swojej ekipy'. Przeważnie startuję kilka dni po starcie z Forgivenem i jak nas wyrzuci obok siebie, to zakładamy plemię składające się wyłącznie z łapanki.
Różnica między nami jest taka, że ja zakładam plemiona, w których skład wchodzą randomy i tymi plemionami wygrywam światy, a ty zbierasz ciągle tych samych chłopaczków do bicia i każdy świat kończy się dla was w identyczny sposób.

Po stokroć wolę stworzyć plemię od nowa, poznać świetnych ludzi, których zapamiętam na zawsze i którzy chętnie wróciliby grać u mojego boku, niż nieustannie siedzieć w tym samym gównie, w którym od lat siedzisz ty

przecież Wy zakładacie te plemiona z Forgivenem żeby podstępem rozbierać swoich graczy i się pompowaźć darmami xD tak jak to było tutaj
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.243
Zacznijmy od tego malutki cipkeziku, że nie bawię się w zbieranie 'swojej ekipy'. Przeważnie startuję kilka dni po starcie z Forgivenem i jak nas wyrzuci obok siebie, to zakładamy plemię składające się wyłącznie z łapanki.
Różnica między nami jest taka, że ja zakładam plemiona, w których skład wchodzą randomy i tymi plemionami wygrywam światy, a ty zbierasz ciągle tych samych chłopaczków do bicia i każdy świat kończy się dla was w identyczny sposób.

Po stokroć wolę stworzyć plemię od nowa, poznać świetnych ludzi, których zapamiętam na zawsze i którzy chętnie wróciliby grać u mojego boku, niż nieustannie siedzieć w tym samym gównie, w którym od lat siedzisz ty


No w sumie dzięki twojemu plemieniu, takie śmietniki jak Moxi są wyłapywane przez społeczność i tracą miejsce na granie w normalnych ekipach, tylko takie śmietniska zostają im. Dzięki za twoje zasługi w tej kwestii!
 

ItsZaczi

Miecznik
Wynik reakcji
111
przecież Wy zakładacie te plemiona z Forgivenem żeby podstępem rozbierać swoich graczy i się pompowaźć darmami xD tak jak to było tutaj
To sie nazywa szkoła xxx filipa xxx, król niszczycieli przez lata wyhodowal sobie dziesiątki minionow które co swiat rozwijają dla niego wioski, plus masowe rekru po kilka członów. Wszystko po to aby móc sie nażreć wiosek jak swinia i spierdolic do innego plemienia.
Morfus z Forgivenem biorą korki gry od filipka, boga darm, jednak mimo wszystko sa jeszcze daleko w tyle.
 
Ostatnia edycja:

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
Tak jak pedalsy ostatnio klękają na kazdym świecie od s170? Xd

A nie czekaj zapomniałem ze jak przegrywacie to mówicie ze p tu nie gralo xd
Na 170 to wpierdol dostales dzbanie
P poki co 2 swiaty przegralo i 5 wygralo.
Jakby Twoje smieszne plemie gralo na 80% swiata jak my na 182 swiecie to Ty bys juz sie na klamce powiesil miernoto
 

ItsZaczi

Miecznik
Wynik reakcji
111
Na 170 to wpierdol dostales dzbanie
P poki co 2 swiaty przegralo i 5 wygralo.
Jakby Twoje smieszne plemie gralo na 80% swiata jak my na 182 swiecie to Ty bys juz sie na klamce powiesil miernoto
A tam czasami nie porzuciliście dawno lejc i snuffy jest namaszczony, bo wy to nawet między sobą sie zagryziecie xddd
 
Wynik reakcji
542
A boomer to obraźliwe ?
Czyli rozumiem że xd na końcu to znaczy że żartujesz i nie brać Twoich postów na poważnie - olewać. A jak nie ma xd to można się odnosić i prowadzić dyskusję?
Pytanie co lepsze, pokolenie boomerow którzy wolą dyskutować na argumenty poparte faktami, czy pokolenie ameb z którymi ciężko toczyć dyskusję bo zawsze mają rację i sądzą że wyzwiskami zyskują przewagę ?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
czego nie rozumiesz to Ci pomoge, bo nie od dziś wiadomo że jesteś ograniczony xd
O co chodzi z tym, ze snuffy jest namaszczony?
Namascili to Ciebie, ale niestety tylko pol plemnika sie przebilo i niefortunnie wyszedles dupa na swiat.

Czemu mamy sie zagryzc? Ja nic nie mam do snuffiacza
 

ItsZaczi

Miecznik
Wynik reakcji
111
A boomer to obraźliwe ?
Czyli rozumiem że xd na końcu to znaczy że żartujesz i nie brać Twoich postów na poważnie - olewać. A jak nie ma xd to można się odnosić i prowadzić dyskusję?
Pytanie co lepsze, pokolenie boomerow którzy wolą dyskutować na argumenty poparte faktami, czy pokolenie ameb z którymi ciężko toczyć dyskusję bo zawsze mają rację i sądzą że wyzwiskami zyskują przewagę ?
To nie obraźliwe, chyba że tak to odbierasz

Chłopie tu jest FOnt, tu się nie dyskutuje na poważnie ani nie pisze długich wiadomości xd No i w zasadzie o czym chciałbyś ze mną dyskutowac, adwokatem kanarka jesteś? xd
 
Do góry