Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
2.603
znalazłem na tej samej co ja dograłem na 3, że ty dograłeś na 13
Wioska to gdzie klinowałeś 392|453, dajemy raporty, ładnie sie przyznasz czy nie?
A bardzo przyjemnie, z grzybka też czasem gram, z twojego tez pograc?
Nie pamiętam dokładnie ale kojarzę, że klina wrzuciłem na tej wsi. Tylko, że mając wioski obok + cofka mam wiele prób a nie jak Wy że za każdym razem.

Zresztą widzę, że dyskusja nie ma sensu bo i tak każdy widzi jak jest. Support niestety nic z tym nie robi tak samo jak z ciągnięciem połowy plemienia na VPNie i dogrywanie ataków z kilku kont.

@husqa*strongmaman miał dużo racji w tym co tu pisał
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie pamiętam dokładnie ale kojarzę, że klina wrzuciłem na tej wsi. Tylko, że mając wioski obok + cofka mam wiele prób a nie jak Wy że za każdym razem.

Zresztą widzę, że dyskusja nie ma sensu bo i tak każdy widzi jak jest. Support niestety nic z tym nie robi tak samo jak z ciągnięciem połowy plemienia na VPNie i dogrywanie ataków z kilku kont.

@husqa*strongmaman miał dużo racji w tym co tu pisał
no tak, a dogrywki ataków na te pare/parenaście ms to fakt, co 100 próbę Ci tak wychodzi xD
Dyskusja nie ma sensu, bo już parokrotnie pokazywałeś, że masz własne zdanie i wytłumaczenie na swoje zachowanie, a nasze to te najgorsze.
Także dyskusja zakończona.
A zdanie psa nic nas nie interesuje xD
 

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
Niestety prawda jest taka, że kins Ty ciągle odbijasz na 5-10ms a to jest nie możliwe żeby trafić każdym atakiem na takie ms.
Klin z cofki albo z kratki obok gdzie masz x prób a atak gdzie masz tylko jeden możliwy ruch to różnica.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
368
Jaką wioskę? Bo jestem aż ciekawy. Jak dogrywasz Ty czy Szapri to z reguły wklejam to na chat Key bo to porażka jest.
Gdybym sam tak dogrywał i to "zazwyczaj" to raczej nie miałbym problemu ze sklinowaniem tego?
No ale nic. Wiem, że i tak support nic z tym nie zrobi, więc pozostaje mi nic innego jak przyłożyć się żebyście jak najszybciej opuścili ten świat.
A pomijając boty to ciekawi mnie jak to ciekawie się gra na tylu kontach na VPN.

View attachment 49754
View attachment 49755
Wygrywacie w wioskach i jeszcze płaczecie jak małe dzieci. Mogliście grać fair od początku, więc teraz morda w kubeł.
 

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
Akurat to jest kurewskie zachowanie.
Pisanie do kogoś w nocy? Chyba od tego jest chat, żeby pisać do ludzi, co?
Według was tak samo kurewskie zachowanie to atakowanie w nocy, bo ktoś śpi i nie może bronić? XD
Weźcie pizdy, bo już z was nie mogę, nie musicie odczytywać wiadomości, jeśli nie chcecie się sprzedać, że jesteście. Albo możecie odczytać tak, żeby się nie wyświetliło jako odczytane, ale do tego potrzeba trochę sprytu i mózgu, a w magach to towar deficytowy xD


ps. Napisałem do takiej mamby w nocy i poprosiła mnie bym jej nie atakował tylko wybrał inny cel, bo jest na imprezie, uszanowałem to i dałem jej spokój. Dwie godziny później z tej samej "imprezy" odbijała mi wioskę i napierdalała offami. To jest kurweskie zachowanie xD
Na szczęście po tym mnie zablokowała, bo chyba głupio się poczuła :/
Ave P!
 
Wynik reakcji
2.603
CO ZA BITWA... CHINKA1234 W SZALEŃCZYM NATARCIU POD OSŁONĄ NOCY... PONIOSŁA KLĘSKĘ!
View attachment 49781
View attachment 49782
v4-460px-Kill-Household-Bugs-Step-6-Version-2.jpg
Zrzut ekranu 2023-06-19 o 18.58.45.png
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Jesteś żałosnym stworzeniem, Ochroniarzu Wioski... Nie zasługujesz nawet na honorową śmierć. Zostaw Tron Mrozu i nigdy tu nie wracaj...
Jeśli zaryzykujesz, będę tu na ciebie czekać...
złomowanie hinki.png
 

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
Pisanie do kogoś w nocy? Chyba od tego jest chat, żeby pisać do ludzi, co?
Według was tak samo kurewskie zachowanie to atakowanie w nocy, bo ktoś śpi i nie może bronić? XD
Weźcie pizdy, bo już z was nie mogę, nie musicie odczytywać wiadomości, jeśli nie chcecie się sprzedać, że jesteście. Albo możecie odczytać tak, żeby się nie wyświetliło jako odczytane, ale do tego potrzeba trochę sprytu i mózgu, a w magach to towar deficytowy xD


ps. Napisałem do takiej mamby w nocy i poprosiła mnie bym jej nie atakował tylko wybrał inny cel, bo jest na imprezie, uszanowałem to i dałem jej spokój. Dwie godziny później z tej samej "imprezy" odbijała mi wioskę i napierdalała offami. To jest kurweskie zachowanie xD
Na szczęście po tym mnie zablokowała, bo chyba głupio się poczuła :/
Ave P!
Czyli twoim zdaniem wypisywanie do ludzi w nocy zeby sprawdzić czy są aktywni jest okej ? Atakowanie w nocy a pisanie do ludzi i sprawdzanie ich aktywności to dwie różne rzeczy xd szanujmy się trochę bo to tylko gra
 
Do góry