Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
wcale bot do atakow nie latal po waszym dc, wcale nie widać po twoich dogrywkach ze klikasz ręcznie i wcale nie kretowałeś na 186
Ale chociaz przyznajesz sie do kosowania xD
wcale boty nie tylko do ataków ale do wszystkiego nie latają po waszych grupkach na fb i discordach, wcale nie widać po takich śmieciach jak sZPARI że lecą na bocikach na dogrywki, wcale właśnie się nie przyznałeś do tego że dostawałeś screeny z ich discorda

śmiecie i hipokryci, jesteście ostatni do wypominania komukolowiek, czegokolwiek w tej grze
 

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
gdzie zniknąłem? XD nie pamiętam takiej sytuacji XD

no żebyś się nie zesrał XD jak tam dzisiaj zassane było pod fejeczki? bałeś się że potężny AoS znowu ci w wioskach wyląduje? jhajahahahha
Jakie zassane typie cały deff poszedł do kumpli mało co fejki mnie nie podbijały bo deffik bronił innych xd
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
wcale boty nie tylko do ataków ale do wszystkiego nie latają po waszych grupkach na fb i discordach, wcale nie widać po takich śmieciach jak sZPARI że lecą na bocikach na dogrywki, wcale właśnie się nie przyznałeś do tego że dostawałeś screeny z ich discorda

śmiecie i hipokryci, jesteście ostatni do wypominania komukolowiek, czegokolwiek w tej grze
jeszcze sie psie nie skasowałeś choc obiecałeś, śmierdzi hipokryzją xD
Rozumiem, w końcu masz tak nudne życie, ze fo jest twoim jedynym życiem xD
 

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
łaMAGI juz -600 na wojnie, ale sztywno trzymają się tego, że mają super nastroje hehe
A ja na pw cyk cyk już się dogaduje o darmóweczki z tymi co mnie nie poblokowali hihi
Dziurawe to plemię jak durszlak

Kins pakuj wroty na arkadię, bo do prowadzenia plemienia to Ty się z arcwelanem nie nadajesz
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
łaMAGI juz -600 na wojnie, ale sztywno trzymają się tego, że mają super nastroje hehe
A ja na pw cyk cyk już się dogaduje o darmóweczki z tymi co mnie nie poblokowali hihi
Dziurawe to plemię jak durszlak

Kins pakuj wroty na arkadię, bo do prowadzenia plemienia to Ty się z arcwelanem nie nadajesz
kto pytał
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
łaMAGI juz -600 na wojnie, ale sztywno trzymają się tego, że mają super nastroje hehe
A ja na pw cyk cyk już się dogaduje o darmóweczki z tymi co mnie nie poblokowali hihi
Dziurawe to plemię jak durszlak

Kins pakuj wroty na arkadię, bo do prowadzenia plemienia to Ty się z arcwelanem nie nadajesz
kto pytał? v2
 
Do góry