Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
2.680
typie dzień wcześniej sklinowałeś na 5 i 10 ms to o czym ty mówisz
xD
Hipokryzja niezła widzę, komuś coś wypominać, jak samemu tak dogrywasz XDDD

Nie mówiać, że sam zazwyczaj dogrywasz do 10 ms, myślisz, ze tego nie widzimy xD?
Jaką wioskę? Bo jestem aż ciekawy. Jak dogrywasz Ty czy Szapri to z reguły wklejam to na chat Key bo to porażka jest.
Gdybym sam tak dogrywał i to "zazwyczaj" to raczej nie miałbym problemu ze sklinowaniem tego?
No ale nic. Wiem, że i tak support nic z tym nie zrobi, więc pozostaje mi nic innego jak przyłożyć się żebyście jak najszybciej opuścili ten świat.
A pomijając boty to ciekawi mnie jak to ciekawie się gra na tylu kontach na VPN.

Zrzut ekranu 2023-06-17 o 13.50.09-min.png
Zrzut ekranu 2023-06-17 o 13.53.07-min.png
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Jaką wioskę? Bo jestem aż ciekawy. Jak dogrywasz Ty czy Szapri to z reguły wklejam to na chat Key bo to porażka jest.
Gdybym sam tak dogrywał i to "zazwyczaj" to raczej nie miałbym problemu ze sklinowaniem tego?
No ale nic. Wiem, że i tak support nic z tym nie zrobi, więc pozostaje mi nic innego jak przyłożyć się żebyście jak najszybciej opuścili ten świat.
A pomijając boty to ciekawi mnie jak to ciekawie się gra na tylu kontach na VPN.

View attachment 49754
View attachment 49755
znalazłem na tej samej co ja dograłem na 3, że ty dograłeś na 13
Wioska to gdzie klinowałeś 392|453, dajemy raporty, ładnie sie przyznasz czy nie?
A bardzo przyjemnie, z grzybka też czasem gram, z twojego tez pograc?
 
Do góry