Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Regulamin zabrania wrzucania rozmów prywatnych, szkoda bo byś się zdziwił ilu Waszych graczy na PW ma odmienne zdanie od Twojego xD
Ale żyj sobie dalej w nieświadomości, do poniedziałku offy się w miarę odrobią, tak więc nie zapomnijcie się zbunkrować ^^
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Regulamin zabrania wrzucania rozmów prywatnych, szkoda bo byś się zdziwił ilu Waszych graczy na PW ma odmienne zdanie od Twojego xD
Ale żyj sobie dalej w nieświadomości, do poniedziałku offy się w miarę odrobią, tak więc nie zapomnijcie się zbunkrować ^^
Nikt cię nie sprzeda, zresztą moderacja tutaj nie zagląda, dawaj wrzucaj
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
Regulamin zabrania wrzucania rozmów prywatnych, szkoda bo byś się zdziwił ilu Waszych graczy na PW ma odmienne zdanie od Twojego xD
Ale żyj sobie dalej w nieświadomości, do poniedziałku offy się w miarę odrobią, tak więc nie zapomnijcie się zbunkrować ^^
dawaj wrzucaj, typy od razu siłową dostaną za gadanie głupot
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Ze 20 na - straciłem rachubę xD
Dlaczego nie dochodzą kolejne karety od kiedy wiecie że nie śpię ?
wielcy magowie co z Wami ?


136 ubitych grubych i blaszka, nie najgorzej jak na różnice potencjałów między plemionami, półtora tygodnia burzenia i braku snu.
Absolutnie nic nie mam sobie do zarzucenia xD
xDDDDD

Ty ale wiesz że wcześniej to był tylko fejkomat, a nie jakieś zorganizowane burzenie? XDDD

Nikt od ciebie nie wypadł gorzej w obronie, 27 wiosek na jednej akcji stracić to trzeba się postarać, w tym część przejęta karetami co szły ponad 30h xDDD Tym bardziej że to dopiero pierwsza akcja i powinieneś mieć pełne zagrody mobila i offa, to żadna sztuka taką akcję obronić, wystarczy użyć mózgu, a chłop stracił blisko 30 wiosek i jeszcze nie wstydzi się pokazywać publicznie xDDD U żadnej innej osoby z kat nie widziałem takiej liczby ubitych zagród mobila i offów w obronie xD

Najlepszą przysługę swojemu plemieniu byś zrobił oddając frontowe tym co przynajmniej się bronili
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Ja szanuje zasady i prywatność innych osób ;)

Szacunek za szacunek wiesz co to znaczy ? Zasady, swoje czy rywalizacji.
A nie sorry głupie pytanie xD


ach te fejki po 20k+ jednostek xD w niecały tydzień to top 100 obrońców (na fejkach) xD
 
Ostatnia edycja:

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Ty się gościu zdecyduj dlaczego nie wstawiasz, czy dlatego, że na FO jest zakazane, czy dlatego, że masz swoje zasady. Szybko zmieniasz powody dlaczego nie wstawisz. Dla neutrala na tym św jak np. Ja, to znak, że gówno masz a nie gratulację na PW. Ale dobrej zabawy życzę.
 
Ostatnia edycja:

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Ja szanuje zasady i prywatność innych osób ;)

Szacunek za szacunek wiesz co to znaczy ? Zasady, swoje czy rywalizacji.
A nie sorry głupie pytanie xD


ach te fejki po 20k+ jednostek xD w niecały tydzień to top 100 obrońców (na fejkach) xD

Taki frontowiec jak ty powinien odbić akcje, a ty spłynąłeś praktycznie na strzała. Nie wstyd ci chłopie? Mag to cie w najbliższych dniach pewnie zrucha okrutnie jak dałeś sobie tyle mobila poubijac.

Wierny fan, pozdrawiam.
 
Wynik reakcji
3.001
Ten świat pokazuje jaką mocną psychikę mają ekipy które przegrywają- Stefany czy Wojseny co świat przekopa, ale zawsze wracają a takie pe raz wpierdol i psycha siada na butle od vanisha i koniec projektu XD
Identyczna sytuacja z chorielem. Kosuje na każdym świecie, na każdym się z niego śmieją i przegrywa a i tak dzielnie próbuje na kolejnym
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.327
Ten swiat pokazal 2 rzeczy:

1. Kompletny brak naplywu nowych graczy do tej pseudo giereczki. Obecnie nawet zbieraniny z obrzezy moga stworzyc plemiona ktore sie beda liczyc w walce gdyz maja graczy ktorzy potrafia grac. Co zmusza do rekrutacji i budowania masy. Jak nie zrobisz tego ty zrobi to twoj sasiad i cie zjedzie - proste. Tu blad playersow.
2, Debilizm ustawien z blokowaniem skladow. Drugi swiat na ktorym to jest i drugi raz nie zdaje to w jakikolwiek sposob egzaminu. Widze tu plemiona po 2-3-4 czlony , plemiona po fuzjach , jakies odklejone dogadanki na 50/50.
Ludzie nie wzieli sobie do serca startowego ,,wygrywa tylko jedno plemie'' i zagrali ten swiat tak jakby zagrali inne , ustawienia spelnily swoja funkcje - wkurzyly graczy jak co swiat xD (brawo administracjo!)
P popelnio tu mase bledow, fakt jest taki ze powinni przegrac juz 170 ale tam trafili na Bellum ktore bylo tak zalosne slabse ze mozna bylo to ugrac , tutaj pomimo tego ze uwazam ze sa lepsi niz Magowie czy Key (stefanow nie wymienie obok ze wzgledu na szacunek do tych 2 plemion) to nie przeskoczysz ustawien , ani tego ze grasz w te gre jakby byl swiat 130.
Nie wiem gdzie zmierza ta gra ale ostatnie swiaty ktore w jakikolwiek sposob obserwuje to bicie sie 3vs1 i walenie konia na fo do wynikow wojny , porypane 6 czlonowe plemiona , czy zbieraniny ludzi ktorzy nigdy nie powinni sie nawet bic o wygrana na swiatach wygrywajace swiaty. (tak patrze na ciebie 178 ). Przewiduje dalszy exodus plemiona na gielde gdzie mimo pay2win gra sie duzo przyjemniej , i nie jestes zjechany na starcie rng i glupimi ustawieniami.
 
Wynik reakcji
3.001
Regulamin zabrania wrzucania rozmów prywatnych, szkoda bo byś się zdziwił ilu Waszych graczy na PW ma odmienne zdanie od Twojego xD
Ale żyj sobie dalej w nieświadomości, do poniedziałku offy się w miarę odrobią, tak więc nie zapomnijcie się zbunkrować ^^
kiedyś tak było. jakies pol roku temu jak jeszcze ktokolwiek moderował to forum XD
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Ten swiat pokazal 2 rzeczy:

2, Debilizm ustawien z blokowaniem skladow. Drugi swiat na ktorym to jest i drugi raz nie zdaje to w jakikolwiek sposob egzaminu. Widze tu plemiona po 2-3-4 czlony , plemiona po fuzjach , jakies odklejone dogadanki na 50/50.
Ludzie nie wzieli sobie do serca startowego ,,wygrywa tylko jedno plemie'' i zagrali ten swiat tak jakby zagrali inne , ustawienia spelnily swoja funkcje - wkurzyly graczy jak co swiat xD (brawo administracjo!)
A ja uważam, że to jednak jest spoko. Inaczej byś miał sytuacje, gdzie w obecnej sytuacji Playersi by poniesli kogoś na plecach, oddali z 15-20 blaszek i dopisali w nazwie w końcowym. Jedyną przeszkodą jest brak możliwości wywalenia kogoś po blokadzie składów. Blokada powinna być imo tylko na rekrutację
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.327
A ja uważam, że to jednak jest spoko. Inaczej byś miał sytuacje, gdzie w obecnej sytuacji Playersi by poniesli kogoś na plecach, oddali z 15-20 blaszek i dopisali w nazwie w końcowym. Jedyną przeszkodą jest brak możliwości wywalenia kogoś po blokadzie składów. Blokada powinna być imo tylko na rekrutację

Nie wiem , ale moze jestem staromodny albo lekko pokrecony (why not both) ale lubie swiaty gdzie mimo wszystko wygrywa najlepsze plemienie (nie twierdze ze tutaj by to bylo p) a nie to ktore narekrutowalo najwiecej przed 60 dniem swiata i upchnelo najwieksze konta do jednego czlonu. Bo patrzac na te plemiona tutaj tak to wlasnie wyglada.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ten świat pokazuje jaką mocną psychikę mają ekipy które przegrywają- Stefany czy Wojseny co świat przekopa, ale zawsze wracają a takie pe raz wpierdol i psycha siada na butle od vanisha i koniec projektu XD
BOHU GDZIEŚ TY GRAL PO 150 ZE TAK ZGLUPIALES W TEN CZAS ?XD
 
Do góry