Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
No przecież że Black ma racje, to jest to samo rozbijać offy na świeżo podbitej zamurowanej diodzie co zrobić akcję na kilka po miesiącu gdzie czujność przeciwnika jest uśpiona i masz gotowe offy/grube na miejscu
wszyscy tutaj biorą na serio posty tego ciecia ale warto przypomnieć że jego życiówka to jakies 5 wiosek
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.269
no masz rację ale zapominasz że to nie ja udaję tu analityka i mówię plemionom co powiny zrobić
no jak to co? profesor black snow pisał przecież że każde ma walić w P!

a że z 3 poważnych plemion co zostały oprócz P! to tylko mAG się to opłaca to inna sprawa :D
tak naprawdę wojna KEY - P! nie opłaca się ani nam, ani KEY, ale taka jest dyplomacja - brutalna, szkoda że jedyni co zyskują na takim czymś to mAG
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
pierwszy raz widzę typa który swoją brudną łapę nazwał "żonka"
Nie obrażaj jego żony. To piękna kobieta, której jedynymi ambicjami życiowymi jest gotowanie obiadków mężowi i patrzenie 16 godzin na dobę, jak ON traci resztki poczytalności na jakimś FO. A założę się, że po obiadku i po wytarciu klawiry męża po przedpołudniowych harcach w netach, masuje mu brzuszek.
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
no jak to co? profesor black snow pisał przecież że każde ma walić w P!

a że z 3 poważnych plemion co zostały oprócz P! to tylko mAG się to opłaca to inna sprawa :D
tak naprawdę wojna KEY - P! nie opłaca się ani nam, ani KEY, ale taka jest dyplomacja - brutalna, szkoda że jedyni co zyskują na takim czymś to mAG
husqa juz pucowanko wlatuje ahahhaha xD
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
świat 182 a ludzie dalej nie łapią ze black prxypierdoli się do każdego byle tylko mieć o czym pieprzyć, jutrzaki zniknęły z forum nagle znalazł wroga w p xD i tak do usranej w koło a wy mu odpowiadacie
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
świat 182 a ludzie dalej nie łapią ze black prxypierdoli się do każdego byle tylko mieć o czym pieprzyć, jutrzaki zniknęły z forum nagle znalazł wroga w p xD i tak do usranej w koło a wy mu odpowiadacie
O wypraszam sobie, jakiś czas temu popełniłem analizę tej, jak by nie patrzył, dość specyficznej konstrukcji emocjonalnej. Nawet założyłem w niej, że on tylko zakłada maskę wariata i jest trollem z piekła rodem. Ale wyjaśnił mi, że się mylę.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402
Pomyśl co się stanie @Danaan jak plemiona kiedyś zamkną serwery. My wszyscy stąd znikniemy, a mój serdeczny przyjaciel Black będzie musiał sobie jakoś radzić na tym forum samemu.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Pomyśl co się stanie @Danaan jak plemiona kiedyś zamkną serwery. My wszyscy stąd znikniemy, a mój serdeczny przyjaciel Black będzie musiał sobie jakoś radzić na tym forum samemu.
Nie ma tego złego. Jeszcze trochę i chłopina nabawi się depersonalizacji i rozszczepienia osobowości. Będzie rozmawiał sam ze sobą. No ale to żadne zdziwienie, że ON występuje w 3 osobach. A JEST którym JEST.
 
Wynik reakcji
325
Zostawcie zone Blacka w spokoju, tak samo jak matki, psy i innych członków rodziny. Może jest odklejony, ale tacy ludzie potrzebują specjalnego traktowania.
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Zostawcie zone Blacka w spokoju, tak samo jak matki, psy i innych członków rodziny. Może jest odklejony, ale tacy ludzie potrzebują specjalnego traktowania.
A czy ja pisałem, że nie wymaga specjalnego traktowania? A kto kilka postów temu pisał o masowaniu brzuszka?
Mam sobie JEGO żonę za postać zupełnie fikcyjną.
 
Wynik reakcji
325
A czy ja pisałem, że nie wymaga specjalnego traktowania? A kto kilka postów temu pisał o masowaniu brzuszka?
Mam sobie JEGO żonę za postać zupełnie fikcyjną.

A czy ja Ci cokolwiek zarzucam? :D Akurat z Twoją opinią w większości się zgadzam XD

Ja go traktuje jako świetną rozrywkę, naczelny propagandysta kij wie czego XDDDDDDD

Widzę to mniej więcej tak:
1672422483422.png
 
Do góry