Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
Tylko 10 wsi kiedy waliliscie akcje za akcją z 2 razy większym potencjałem? Słabe coś te Pe. Chyba dlatego, że Ciebie tam mają.
w znaczeniu wsie cały czas wpadają, a i nie zazdroszczę nadchodzących nocy i nawrotki kolegom z key
a potencjał key jest o wiele wiele większy od naszego, a nawet was jeszcze w tym nie licze
 

DeletedUser209423

Guest
Oho chwilę człowieka nie ma i już wykorzystują moment. Zaraz was usadzę po kolei.
Od kogo zaczynamy?
Od wisienki na torcie, czyli mądrości Husqi.

Widzicie państwo, tak idzie im dobrze na froncie, że po 3 akcjach na Key, wysyłają płatnego propagandzistę.
Ależ upokorzenie, już się kajają przed Key. Wiedzą co ich czeka jak dołączy Mag.
Wyjaśnię Ci osiołku dlaczego dla Key ta wojna jest korzystna. Głównie dlatego, że Magi nie wypięły się na nich a dołączają do frontu.
Jeśli Key podpisze coś z Pee, to będą musieli bić się ze Stefanami. Czyli otworzą sobie dużo trudniejszy front. A wtedy Stefany będą musiały zawrzeć pokój z Chaos/Klasyk.
I automatycznie świat dzieli się na proporcje 60/40 na korzyść Mag i Stefanów.
Luks układ dla Key heh, skoro w chwili obecnej mogą was z Magami pojechać jak burą sukę.
A kluczową sprawą jest to, że jeśli Key wyprze Pee, mają wręcz niewyobrażalnie dobrą pozycję na mapie do wygrania świata

--

Przechodzimy do Danonka.
Ja jestem wariatem, psycholem itd.
Chociaż nie ja produkowałem pro społeczne pierdy, które wszyscy wyśmiali.
I to nie ja latam jak piesek za swoim panem. Ten chłop od roku pisze posty WYŁĄCZNIE związane ze mną. Zobaczcie sobie. To psychiczny człowiek. Ileż krzywdy mu wyrządziłem wyjaśniając go tu kiedyś...przepraszam
Iks de xD

--

Dalej zordon
6 postów, 3 razy o mnie
Brawo
Nieźle musiało go zaboleć gdy go dziś ściąłem.
No ale co poradzę...produkuj się dalej, dalej będę Cię zlewał, co mi tam.
Jak chcesz założę Jutro jeszcze raz i zapraszam, ale musisz zrobić to samo co zrobiłeś dołączając do Pee. He he


--

@Overakcik
Świetny gość. Stęka do mnie któryś już raz. Lubię weryfikować takich geniuszy. Zastanawiało mnie czemu tak włazi w dupsko zordonowi.
I co?
I już wiem. To kumple po fachu. I jeden i drugi żre barby jak szalony.
Z tym, że @Overakcik dokłada do tego tonę darm Key.
99% wiosek to darmy, przy czym dostał 2x w łeb od Peee.
Ale przegryw, o szok

--

I na koniec mój ulubieniec @Szeryf z Nottingham
Co Ty tam o tych darmach? Uśpić czujność? Patrzcie go, anestezjolog się znalazł.
I co uśpiłeś?
Ty nieudaczniku.
Masz rację, lepiej nie walić w świeżą diodę na niskim murku, gdzie deff dopiero leci. Lepiej pozwolić sobie jak miernota wbić diody i walić w zamurowaną, na full murze, tracąc tyle offów co wy dzisiaj.
RA jest miażdżące dla was. Tłukliście pustymi łbami w ścianę.
Te 6 diod nie było warte tyłu straconych wojsk.
Kolejny plus i sukces Key.
No ale masz rację, baw się dalej w anestezjologa. Jesteś już psychiatrą to i kolejny fach nie zaszkodzi.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
no jak to co? profesor black snow pisał przecież że każde ma walić w P!

a że z 3 poważnych plemion co zostały oprócz P! to tylko mAG się to opłaca to inna sprawa :D
tak naprawdę wojna KEY - P! nie opłaca się ani nam, ani KEY, ale taka jest dyplomacja - brutalna, szkoda że jedyni co zyskują na takim czymś to mAG
Dobrze gadasz. Czekamy, aż się zajedziecie i wtedy rozjedziemy Walcem Pe, a Key wciagniemy nosem. Izi świat.
 

DeletedUser209423

Guest
Zabawne jak pe zaczęło dzisiaj spamować ale nie ma co się dziwić, +11 na akcji gdzie za 4 dni otwiera im się nowy front, widać że grunt im się pali pod nogami i zaczyna się panika

I już dopuszczają myśl jednak proozumienia z Key, bo niekorzystne dla nich xD
Paczka gwoździ, że BulwaŻenady na kolanach będzie szedł do Key xD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Zabawne jak pe zaczęło dzisiaj spamować ale nie ma co się dziwić, +11 na akcji gdzie za 4 dni otwiera im się nowy front, widać że grunt im się pali pod nogami i zaczyna się panika
zamknij jape i nie zuzywaj surowcow w wioskach zebym z pelnym spichlerzem mogl je brac :)
 
Wynik reakcji
325
Widzę @Bl-ack Sno-w, że mocno Ci się odkleja. Nie stękam do Ciebie, nie zaczepiam Cię i zazwyczaj nie reaguję na to co piszesz, ale stałeś się nudny i zardzewiały.

Jedno wychodzi Ci całkiem dobrze, ma Cię dość KEY, pE, MAG i inni... swoim pierdzieleniem sprawiasz, że nikt Cie nie traktuje poważnie.

Co do statystyk to widzę, że z matematyką chyba nie miałeś wiele wspólnego przy 58 wsiach, 99% to 57,42 wiosek darmowych. Tymczasem, na wstępie miałem już swoją wioskę, a kilka przejąłem od 1337 czy SSL, więc już coś Twoje śmieszne informacje zawodzą :)

Nie włażę Zordonowi w dupe, ale lubię go jako wroga, a to że wpierdziela darmy to co z tego? Dużo ludzi je zżera, zwłaszcza na takich światach.

Człowieku Ciebie nawet nikt już nie traktuje poważnie, nawet Twoje statystyki są odklejone, jak bardzo trzeba być już mówiąc brzydko "popierdolonym" żeby się tak zachowywać i to kurde "dorosły facet", co niby ma żonę.

Ze swojej strony nie mam zamiaru Ci więcej odpowiadać, @Szeryf z Nottingham zmienił taktykę i zaczął z Ciebie cisnąć bekę, ja z kolei mam totalnie wywalone na Ciebie, ale czasem nie da się przejść obojętnie koło takiego bełkotu.

Taki mój widok Twojej osoby:
1672427567041.png
 

DeletedUser209423

Guest
Ta bezradność Pee i rzucanie się jak ryba w sieci jest bezapelacyjnie hitowe.

2 tyg temu Husqa na zlecenie wypisywał, że jak będą dostawać w łeb, to zamurują front z Magami i oddadzą za darmo wiochy Key

Dziś pisze, że wojna korzystna dla Magów ale zupełnie nie dla Key.
Wyjaśniłem wyżej dlaczego jest zupełnie odwrotnie.

Ale ten ich strach przed klęska? Miód
 

DeletedUser209423

Guest
Widzę @Bl-ack Sno-w, że mocno Ci się odkleja. Nie stękam do Ciebie, nie zaczepiam Cię i zazwyczaj nie reaguję na to co piszesz, ale stałeś się nudny i zardzewiały.

Jedno wychodzi Ci całkiem dobrze, ma Cię dość KEY, pE, MAG i inni... swoim pierdzieleniem sprawiasz, że nikt Cie nie traktuje poważnie.

Co do statystyk to widzę, że z matematyką chyba nie miałeś wiele wspólnego przy 58 wsiach, 99% to 57,42 wiosek darmowych. Tymczasem, na wstępie miałem już swoją wioskę, a kilka przejąłem od 1337 czy SSL, więc już coś Twoje śmieszne informacje zawodzą :)

Nie włażę Zordonowi w dupe, ale lubię go jako wroga, a to że wpierdziela darmy to co z tego? Dużo ludzi je zżera, zwłaszcza na takich światach.

Człowieku Ciebie nawet nikt już nie traktuje poważnie, nawet Twoje statystyki są odklejone, jak bardzo trzeba być już mówiąc brzydko "popierdolonym" żeby się tak zachowywać i to kurde "dorosły facet", co niby ma żonę.

Ze swojej strony nie mam zamiaru Ci więcej odpowiadać, @Szeryf z Nottingham zmienił taktykę i zaczął z Ciebie cisnąć bekę, ja z kolei mam totalnie wywalone na Ciebie, ale czasem nie da się przejść obojętnie koło takiego bełkotu.

Taki mój widok Twojej osoby:
View attachment 43626



Czekaj czekaj bo się pogubiłeś. Raz masz mnie dość, chwilę wcześniej pisałeś, że uwielbiasz moje posty bo to świetna rozrywka...hmm

Kłamiesz, zaczepiałeś mnie kolejny raz dziś.

Twoje wywody brzmią mniej więcej tak:
'Nikt Cię nie traktuje poważnie'
2 zdania później
'Czlowieku nikt Cię nie traktuje poważnie'

Otóż mylisz się. Mój przyjaciel @TOCZEKs trafnie zauważył, że mam wielu fanów.
A nawet gdyby nie, to ja mogę pisać sam ze sobą. Luzik
 
Do góry