Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
374
No wy gracie, przeciez wy jestescie w glebokiej deffensywie juz od jakiegos czasu.

Jakie czlony na plecach? Bo ja widze, ze mamy tylko 1 zwycieski
A to wegeta to jest co jak nie człon darm na plecach wroga ? Nie ośmieszaj się bo gdyby każde inne plemię zrobiło coś takiego to byłoby że wciągają farmy itp a u was to jest sojusznik oddaje nam dobrowolnie wsie żebyśmy ustawili linie <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <cisza>
 

Br0neek

Chłop
Wynik reakcji
24
A to wegeta to jest co jak nie człon darm na plecach wroga ? Nie ośmieszaj się bo gdyby każde inne plemię zrobiło coś takiego to byłoby że wciągają farmy itp a u was to jest sojusznik oddaje nam dobrowolnie wsie żebyśmy ustawili linie <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <cisza>

Bo tak jest? Co mamy wam to 100 razy napisać, żeby wbić wam to do tych łbów? Bo widzę, że ładnie napisane do was chyba nie trafia. Kilka razy już o tym mówiliśmy otwarcie, a wy dalej swoje.

Albo zainwestujcie w kursy czytania ze zrozumieniem, albo nie odpisujcie mając czyste fakty i zdania ze środka wyłożone jak na tacy.

"<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <cisza>"
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.953
@Br0neek widze jestes glosem calego Vege xD
Pomijasz widze placz innych graczy o to ze marionetka rządzi i musieli wsie oddac xD (Nie dziwie sie skoro ty nie musiales)

Niezly sojusznik na swiecie z zablokowanymi składami <shrug> typowe ofiary. Oczywiscie gratuluje P ze tak sobie potrafili owinac plemie, bo gdyby nie to mieli by ciezko. Bulwiaszczuk cos w to dyplo umi
 
Wynik reakcji
331
Nie no Lemioniada, odklejone te Twoje zdanie co do nas cholernie. Nie wiem czemu ludzie dostając od nas konkretne odpowiedzi dalej budują tu tak głupią i mijającą się z prawdą narracje.

Macie na prawdę wielki ból o to, że wolimy wesprzeć wioskami sojusznika, niż przeciwnika. Wioskami, które prędzej czy później znalazłyby się w rękach Key, bo nie ma co ukrywać, że osoby, które dajemy pod rozbiórki Playersom są nieaktywne i oddały nam wioski i konta pod dalszą opiekę, a my w porozumieniu z P po prostu powoli im je oddajemy usuwając się na bok i przy okazji bijąc Mniam, na tyle ile możemy. Nas została garstka i nie możliwym byłoby utrzymanie tych wiosek.

Tak, ja wspominałem, że wskakuje w ogień za sojusznikiem i tak robię. Nie po to się nim zostaje, żeby potem dawać ciała i im utrudniać życie, ale zapewne masz racje nie będąc w środku - oddajemy to za miejsce w składzie na następnych światach :) Widzę, że pojęcie sojusznika jest u Ciebie trochę inne, niż zakłada interpretacja tego słowa.

No tak, tylko te wioski przechylają szale w innej wojnie :D Nie oceniam tutaj bezpośrednio tego, że oddajecie wioski sojusznikowi tylko okoliczności które to spowodowały :D Absolutny brak sprytu podczas rozwijania plemienia który w obliczu problemów sprawia, że poddajecie się 10x szybciej niż MNIAM co oznacza że ich charakter>wasz charakter

Z uwagi na te wsie które w sposób nieplanowany spadają Playersom z nieba wojna P-MNIAM przechyla się nagle na stronę Playersow w sposób diametralny. Wojna żeby mnie nikt nie zrozumiał dalej jest rozgrywana czysto, aczkolwiek jakby ktoś nagle dostał kody do gierki bo nie wywalczona przewaga spada jednej stronie z nieba. Pieśni o tym nie napiszą i z grzeczności wypadałoby napisać, że wojna będzie wygrana dzięki sprzyjającym okolicznościom aniżeli dzięki deklasacji skilla czy zaangażowania :D

Cała moja wiadomość to przecież jedno wielkie prowo aby trochę ciekawych wypowiedzi posłuchać także traktujcie z dystansem xD Bo większość tutaj ból dupy to ma z braku własnego dystansu i zimnej głowy, żeby coś rzeczowo naprostować :D Jeżeli bym coś poprawił w swojej wypowiedzi to fakt, że P>Jutro w kontekście zjadania wsi sojusznika pod warunkiem, że Ci którzy nie chcą tych wsi oddawać nie mają siłowych :D Tutaj by się sami gracze VEG musieli wypowiedzieć czy jest to zawsze doborowolne ^^

Koniec końców P ma większe szanse na życie dzięki słabej Vegecie :D A Mniam zostało pokonane nie przez siłę P tylko przez słabość Vegety haha

Kurwa już się nie mogę doczekać aż P zacznie pisać, że jestem odklejeńcem a oni top sami wywalczyli obrzeża ^^
 

Br0neek

Chłop
Wynik reakcji
24
@Br0neek widze jestes glosem calego Vege xD
Pomijasz widze placz innych graczy o to ze marionetka rządzi i musieli wsie oddac xD (Nie dziwie sie skoro ty nie musiales)

Niezly sojusznik na swiecie z zablokowanymi składami <shrug> typowe ofiary. Oczywiscie gratuluje P ze tak sobie potrafili owinac plemie, bo gdyby nie to mieli by ciezko. Bulwiaszczuk cos w to dyplo umi
Jak inni chcą to śmiało mogą pisać. Dadzą taką samą odpowiedź. Już tu byli i pisali podobne rzeczy, nie moja sprawa, że ktoś tego nie rozumie.
Jestem też ciekaw tych płaczów o których mówisz, bo żadne do nas nie docierały - chyba, że nieaktywne konta nagle zaczynają płakać. Ja? Oczywiście, że nie oddałem, bo nie musiałem i tego nie zrobiłem. Jestem jednym z tych, którzy są aktywni i zaproponowali pomoc w inny sposób.
Uczepiliście się tego i widzę, że na prawdę was to boli. Za cholerę nie rozumiem, jak nie możecie pojąć tego typu rzeczy, kiedy nawet piszę do was prostym językiem i przedstawiam fakty. Wam na prawdę ciężko to zrozumieć, że nawet na takim świecie plemiona mogą ze sobą coś podpisać i w jakiś sposób(w tym wypadku taki) ze sobą współpracować.

Ciekawi mnie też fakt czy gdyby osoby odpowiedzialne wtedy za dyplomacje poczyniłyby krok w kierunku podpisania się z wami, a nie P i teraz byłaby odwrotna sytuacja to co wtedy byście pisali wchodząc za nasze nieaktywne wioski, żeby ustawiać front pod P. Ot taka mała dygresja.

No tak, tylko te wioski przechylają szale w innej wojnie :D Nie oceniam tutaj bezpośrednio tego, że oddajecie wioski sojusznikowi tylko okoliczności które to spowodowały :D Absolutny brak sprytu podczas rozwijania plemienia który w obliczu problemów sprawia, że poddajecie się 10x szybciej niż MNIAM co oznacza że ich charakter>wasz charakter

Z uwagi na te wsie które w sposób nieplanowany spadają Playersom z nieba wojna P-MNIAM przechyla się nagle na stronę Playersow w sposób diametralny. Wojna żeby mnie nikt nie zrozumiał dalej jest rozgrywana czysto, aczkolwiek jakby ktoś nagle dostał kody do gierki bo nie wywalczona przewaga spada jednej stronie z nieba. Pieśni o tym nie napiszą i z grzeczności wypadałoby napisać, że wojna będzie wygrana dzięki sprzyjającym okolicznościom aniżeli dzięki deklasacji skilla czy zaangażowania :D

Cała moja wiadomość to przecież jedno wielkie prowo aby trochę ciekawych wypowiedzi posłuchać także traktujcie z dystansem xD Bo większość tutaj ból dupy to ma z braku własnego dystansu i zimnej głowy, żeby coś rzeczowo naprostować :D Jeżeli bym coś poprawił w swojej wypowiedzi to fakt, że P>Jutro w kontekście zjadania wsi sojusznika pod warunkiem, że Ci którzy nie chcą tych wsi oddawać nie mają siłowych :D Tutaj by się sami gracze VEG musieli wypowiedzieć czy jest to zawsze doborowolne ^^

Koniec końców P ma większe szanse na życie dzięki słabej Vegecie :D A Mniam zostało pokonane nie przez siłę P tylko przez słabość Vegety haha

Kurwa już się nie mogę doczekać aż P zacznie pisać, że jestem odklejeńcem a oni top sami wywalczyli obrzeża ^^

Przechylają, bo takie miało być ich założenie, kiedy oddawaliśmy je dla Playersów. Oczywiście. Pisałem to wyżej - góra nie dociągnęła do tego, jaki potencjał tu miała i taka jest prawda, nikt tego nie ukrywał. Było kilka osób od nas i każda to napisała, ale nie możesz też pisać na podstawie osób które rzuciły kontami o charakterze i porównywać go do Mniam. Nadal jest nas grupka, która gra i jakoś sobie radzimy. Niech Mniam wypowie się o charakterze takich osób, jak na przykład Jomal od nas. Charakteru mu nie brakuje i nadal są tutaj takie osoby, jak on, ale teraz jest to luźny zlepek, który próbujemy sami między sobą ogarnąć, aby mieć dalej fajną zabawę.

Jeżeli chcesz możesz śmiało pisać do graczy, którzy te wioski oddają i ich zapytać o zdanie. Problemem może być tylko to, że Ci gracze już na ten świat nie wchodzą. Dalej chyba nie możecie wyobrazić sobie, jak zdziesiątkowani jesteśmy przez odpuszczenie gry przez ludzi. Nas tu została na prawdę garstka i nie możliwym byłoby ogarnięcie tych wiosek we własnym zakresie.

Co do słów w kierunku P nie będę się wypowiadał, bo to już nie moja brożka i nie moje pole :) Moje zdanie masz, zawsze możesz też napisać PW. Jestem i śmiało odpisuje. Prowo czy nie, ja piszę normalnie i nie szukam tutaj zaczepek, tylko naprostowania niektórych słów, bo też są trochę nie fair względem rzeczywistości.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.736
Nwm nie widzialem zeby tam jakies zasty byly potrzebne to spodziewam sie jakie to akcje ^^
W sumie ty dalej jestes odklejony, nie da sie z toba pisac normalnie bo uczepisz sie jednej sprawy i nic wiecej dla Cb sie nie liczy.
Miesiac temu zaczepiłem cie o diode, to ciagle w sytuacji jak ci nie idzie piszesz ze sie brandzlowalem do wbijania diód <shrug> .
Najpierw wypisujesz jakies wysrywy, a jak cie zgasze argumentami to dopiero potrafisz normalnie odpowiedziec.

Moim zdaniem różni sie wchodzenie na zasty żeby nie stracic wsi, a żeby zabrać wsie ^^
Nie? A to nie Ty pisales, ze u idazniwa Mk odpalaliscie z jakims szablonikiem dobrym? XD i on sam napisal tez, ze byl u niego zast przez jakis czas.


Uczepiam sie jednej sprawy, bo to akurat o nia chodzi tylko i wylacznie, a ze nie rozumiesz to juz nie moj problem.
Z czym mi nie idzie bo nie kumam?
Mialem Cie tez zaczepic jak na Mniam 2 dni temu wbilismy 10 diod, czy jak?
Przeciez Ty zadnych argumentow nie podajesz i sam siebie gasisz ciagle xD

Ah, to jednak sa te zasty?
My nie siedzimy w Vege na zastach zeby dawali nam wsie, sami to robia bez tego.


@Frezee a jakim sojusznikiem jest Mniam przy zablokowanych skladach? Nie jest ofiara obecnie?
Vege to chociaz jeszcze ma mozliwosc rozwoju, moze bic i zjadac wsie Mniam i obrzeza.
A Mniam juz tylko czeka powolna czasowa agonia.
Bo watpie zebyscie im oddali wsie na obrzezach na waszym terenie.
No, ale musicie im przyklaskiwac zeby dalej tak grali bo to daje wam czas i wiekszy komforcik.

Tez na + dla Mniam, ze P! Zjada to Vege, bo tak by wiecej szlachty lecialo w Mniam i by szybciej poszlo :p
 
Ostatnia edycja:

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Kurwa już się nie mogę doczekać aż P zacznie pisać, że jestem odklejeńcem a oni top sami wywalczyli obrzeża ^^
no kurwa a ja zawsze czekam na ekspertyzy tzw. "obserwatorów" czyli gości którzy nie grają i pojęcia o gierce nie mają

ty nawet nie wiesz co to jest branie frontu na terenie bez zaplecza, na jakichś rozrzuconych i porozbijanych kontach gdzie jest to przemieszane z wioskami graczy innych plemion (ustawienia uniemożliwiają przesył defa + w każdej chwili możesz mieć diody). naprzeciw siebie masz plemię top1 i jesteś ich jedynym frontem.

mówisz o jakichś wsiach spadających z nieba, kodach do gierki i sprzyjających okolicznościach jakby to była sielanka. pojęcia nie masz o czym piszesz. weź może spróbuj sobie kiedyś zagrać w tą grę i wziąć na siebie organizację nawet dużo prostszych rzeczy niż to o czym tutaj mowa, to przestaniesz bredzić.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.953
Wbij diode Key i sie smiej xD
Nie jest sojusznikiem z tego co wiem to jest pon, pomagamy im bo walczą z naszym wrogiem i wykazują chęci współpracy.
Walczą bo chcą nie namawiałem nikogo. Nie czaje o co ci chodzi z tymi przytykami o zasty przecież nikt nie ukrywa, że pomagamy jak chlopaki chca isc na browara albo odpocząć. Chyba ze ukrywamy no to tak nie jest ;)
 

Saszka 18

Chłop
Wynik reakcji
31
Nie? A to nie Ty pisales, ze u idazniwa Mk odpalaliscie z jakims szablonikiem dobrym? XD i on sam napisal tez, ze byl u niego zast przez jakis czas.


Uczepiam sie jednej sprawy, bo to akurat o nia chodzi tylko i wylacznie, a ze nie rozumiesz to juz nie moj problem.
Z czym mi nie idzie bo nie kumam?
Mialem Cie tez zaczepic jak na Mniam 2 dni temu wbilismy 10 diod, czy jak?
Przeciez Ty zadnych argumentow nie podajesz i sam siebie gasisz ciagle xD

Ah, to jednak sa te zasty?
My nie siedzimy w Vege na zastach zeby dawali nam wsie, sami to robia bez tego.


@Frezee a jakim sojusznikiem jest Mniam przy zablokowanych skladach? Nie jest ofiara obecnie?
Vege to chociaz jeszcze ma mozliwosc rozwoju, moze bic i zjadac wsie Mniam i obrzeza.
A Mniam juz tylko czeka powolna czasowa agonia.
Bo watpie zebyscie im oddali wsie na obrzezach na waszym terenie.
No, ale musicie im przyklaskiwac zeby dalej tak grali bo to daje wam czas i wiekszy komforcik.

Tez na + dla Mniam, ze P! Zjada to Vege, bo tak by wiecej szlachty lecialo w Mniam i by szybciej poszlo :p

Pewność siebie na bardzo dużym poziomie masz. :)

Może i dostajemy po głowie, ale będąc w takiej samej sytuacji jak VEGETA dalej walczymy. Tez sporo osób u Nas rzuciło kontami.. Nie tylko w VEGECIE były takie przypadki, ale jakos sobie z tym radzimy. :)

Co do Naszej agoni to poczekaj jeszcze chwilkę, jeszcze nie konamy. :) Obrzeża mamy swoje, nie potrzebujemy skakać na kogokolwiek plecy.

Myślisz że offów nie mamy ? Nic się nie bój bo i w offensywie działamy. :)
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
No to widzisz jesteśmy super sojusznikiem i przetrzymujemy was ile się ;p bo przecież tak postępuje dobry sojusznik prawda ?
no a ja rozumiem że gdybyście jednak nie przetrzymali i pół frontu rzuciłoby wam kontami, to KEY nie wzięłoby żadnych wsi od was ani nikt od was nie wrzuciłby KEY zasta bo to są przecież obrzydliwe zagrywki i wstyd tak grać, co nie? :D

takie można odnieść wrażenie jak się was tutaj poczyta
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.736
Pewność siebie na bardzo dużym poziomie masz. :)

Może i dostajemy po głowie, ale będąc w takiej samej sytuacji jak VEGETA dalej walczymy. Tez sporo osób u Nas rzuciło kontami.. Nie tylko w VEGECIE były takie przypadki, ale jakos sobie z tym radzimy. :)

Co do Naszej agoni to poczekaj jeszcze chwilkę, jeszcze nie konamy. :) Obrzeża mamy swoje, nie potrzebujemy skakać na kogokolwiek plecy.

Myślisz że offów nie mamy ? Nic się nie bój bo i w offensywie działamy. :)
Pewnosc siebie z czym? Przedstawilem tylko scenariusz jak to bedzie wygladalo z wami przyszlosciowo z czasem.

Fajnie, ze gracie i sie bronicie, nie ujmuje wam nic przeciez.
Na 170 tez chyba graliscie przeciwko nam?
 

Saszka 18

Chłop
Wynik reakcji
31
Pewnosc siebie z czym? Przedstawilem tylko scenariusz jak to bedzie wygladalo z wami przyszlosciowo z czasem.

Fajnie, ze gracie i sie bronicie, nie ujmuje wam nic przeciez.
Na 170 tez chyba graliscie przeciwko nam?
Przeciwko GGWP i całej ich koalicji. A później BELLKI nam wjechały w plecy. :)

Wy coś tam niby chcieliście Nam pomagać z JUTRZAKAMI chyba, ale nic z tego nie wyszło i odpuściliśmy.

To jest Twój scenariusz.. Nie do końca musi to tak wyglądać. ;)
 
Wynik reakcji
374
no a ja rozumiem że gdybyście jednak nie przetrzymali i pół frontu rzuciłoby wam kontami, to KEY nie wzięłoby żadnych wsi od was ani nikt od was nie wrzuciłby KEY zasta bo to są przecież obrzydliwe zagrywki i wstyd tak grać, co nie? :D

takie można odnieść wrażenie jak się was tutaj poczyta
I tu się mylisz bo jeśli tak by się stało to zazwyczaj taka osoba nie daje znaku że tym kontem rzuci ;p i nie wchodzisz na czysciutkie wioski ;D i to że wam oddają wioski spoko mają do tego prawo , pomoc w ustawieniu frontu a wciąganie masowo darm po nich to różnica nie ?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.736
Przeciwko GGWP i całej ich koalicji. A później BELLKI nam wjechały w plecy. :)

Wy coś tam niby chcieliście Nam pomagać z JUTRZAKAMI chyba, ale nic z tego nie wyszło i odpuściliśmy.

To jest Twój scenariusz.. Nie do końca musi to tak wyglądać. ;)
My ggwp bilismy tam od wschodu.

Pozyjemy zobaczymy, czy sie sprawdzi.
 
Do góry