Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
- jedna skarga starego użytkownika forum (tak, tak, to nie żart)

Stary użytkownik się poskarżył i mnie zbanowala. Ten sam stary użytkownik, który pisze 1 post na miesiąc i płacze, że nic na forum się nie dzieje.

ej to w sumie byłby zajebisty precedens

kmic ma konto starsze 3,5 miesiąca od mojego. ale tak poza tym to chyba nie ma zbyt wiele aktywnych starszych.

piszcie kogo mam zbanować :D
 

DeletedUser209423

Guest
ej to w sumie byłby zajebisty precedens

kmic ma konto starsze 3,5 miesiąca od mojego. ale tak poza tym to chyba nie ma zbyt wiele aktywnych starszych.

piszcie kogo mam zbanować :D

Jeśli to Ty na mnie zakapowałeś, to tak, było to o Tobie heh.
Dosłownie brzmiało to tak, że stary użytkownik napisał, że nie da się nic na forum napisać, bo Black Snow ciągle wali mnóstwo postów.
No to mnie zbanowała Pani Lateralis.

Efekt piorunujący, od razu przybyło piszących odkąd mnie bloka wrzuciła. Tak trzymać. Wodzu prowadź.

W mojej ocenie, było to szukanie kija w dupie, na siłę. Jeśli ktoś banuje, wrzuca takie argumenty, nie chce w ogóle podnieść rękawicy i wyjaśnić...
Albo argument kolejny z prywatnego regulaminu tej Pani - można obrażać i wszczynać kłótnie, jeśli są podstawy. Czyli jeśli ktoś zrobi krzywą akcje, np zdradzi plemię.

Także śmiało, obrażajcie zdrajców. Można
 

DeletedUser209423

Guest
Na równi ze mną został zbanowany kangur.
Ten sam, który wulgarnie obrażał ludzi, ich rodziny, support i kogokolwiek można było.
Co drugie słowo obrzydliwy wulgaryzm, obleśne seksualne wstawki.
I ta sama kara.
Choć ja nazywałem innych po prostu nieudacznikami.
 

DeletedUser209423

Guest
Ale nie ma płaczu. Niech stosują swoje komusze metody, bawimy się w zakładanie kont i banowanie. I dobra.
Wszyscy zadowoleni.

Może to ja mam krzywe spojrzenie i może naprawdę gdzieś zasłużyłem. Diabli wiedzą
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jeśli to Ty na mnie zakapowałeś, to tak, było to o Tobie heh.
nie ja bo ja w zyciu nie pisalem zadnych ticketów na fo, jestem za wolnością słowa

uważam że nawet jak ktoś jest debilem to ma prawo pisać swoje debilizmy i to forum go powinno wyjaśniać a nie jakiś tam nerdzik z prawami do kasowania postów.

no i oczywiście żartowałem bo nikogo nie będe banował nawet gdybym miał taką władzę.
 

DeletedUser209423

Guest
nie ja bo ja w zyciu nie pisalem zadnych ticketów na fo, jestem za wolnością słowa

uważam że nawet jak ktoś jest debilem to ma prawo pisać swoje debilizmy i to forum go powinno wyjaśniać a nie jakiś tam nerdzik z prawami do kasowania postów.

no i oczywiście żartowałem bo nikogo nie będe banował nawet gdybym miał taką władzę.

Szkoda jedynie, że osób z takim podejściem nie dopuszczają do władzy.
Tylko takich, co puchną jak mają odrobinę możliwości w niszowej gierce, w której na forum pojawia się 5 postów dziennie.

Na Lateralis się zawiodłem, bo tak sobie poczytałem jej wypowiedzi i do mnie i na forum, inteligentna osoba, na pewno nie można napisać, że jakaś zakompleksiona.
Ale korba od władzy się przekręciła.
Jakby te forum nie wiem jak czymś ważnym było.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
tylko ludzie z którymi się nie zgadzam, którzy mnie wkurwiają i których wszyscy mają dość nadają sens wchodzeniu na to forum.
czemu więc miałbym być za banowaniem kogokolwiek?
 

DeletedUser209423

Guest
Ej @przemeczi co tam w szkole? Jeśli idzie Ci tam tak jak w plemionach czy w ortografii na tutejszym forum, to za 15 lat nadal będziesz kiblował
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jak widać chętni jacyś nadal są. I podchodzą do tego bardzo ambicjonalnie.
Choć to już niedobitki, bo nabór do supportu chyba zakończył się totalną klapą?
spoko ale pytałem o normalnych, a nie o jakichś gówniarzy którzy chca sie bawić w wolontariaty na rzecz firmy trzepiącej miliony tylko dlatego, że jest to jedyna szansa, by mieć w swoim zyciu iluzję władzy nad czymkolwiek.
 

DeletedUser209423

Guest
spoko ale pytałem o normalnych, a nie o jakichś gówniarzy którzy chca sie bawić w wolontariaty na rzecz firmy trzepiącej miliony tylko dlatego, że jest to jedyna szansa, by mieli iluzję władzy nad czymkolwiek w swoim zyciu.

A Lateralis parę groszy nie dostaje za to? Bo akurat patrząc na jej pozycję w hierarchii, to za free tu nie siedzi
 

DeletedUser209423

Guest
Może coś z cyklu, przeczytamy wariata jeszcze raz:

Misiek dlatego ruszyłem z jutro a nie z wami. Chciałem się sprawdzić a jak sprawdzać to z wami. A przy okazji bulwie sprać majty. Trochę w to już gram a tym bardziej znam jutro i wiem na co chłopaków stać.

Wypowiedzi Jutrzaków, to dziś złoto
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
ja im do kieszeni nie zaglądam więc nie wiem ile szczebli w tej hierarchii trzeba przeskoczyć żeby oprócz kubka, smyczki i zakwaterowania na zlocie raz w roku dostać przynajmniej na waciki
 

DeletedUser209423

Guest
To jak @Kleomenes I sprałeś majty? A może Tobie chodziło o upranie Bulwie majtów?

No to powiedz na co stać te Twoje plemię, napisz nam to.
 

DeletedUser209423

Guest
ja im do kieszeni nie zaglądam więc nie wiem ile szczebli w tej hierarchii trzeba przeskoczyć żeby oprócz kubka, smyczki i zakwaterowania na zlocie raz w roku dostać przynajmniej na waciki

Mnie też to nie interesuje, niemniej to Ty napisałeś o wolontariacie, co niekoniecznie musi być faktem
 

DeletedUser209423

Guest
Jutrzaków na olimpiadę wysłać!
Spierdzielali z tego świata w takim tempie, że Bolt miałby problemy
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Mnie też to nie interesuje, niemniej to Ty napisałeś o wolontariacie, co niekoniecznie musi być faktem
za fakt uwazam to co jest oficjalnie oferowane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a jest to między innymi "bycie częścią plemiona team" i nauka pracy w zespole. nie ma nawet bonów na 2forU w maczku a co dopiero mowy o wynagrodzeniu czy opcjach pozyskania jakiegokolwiek.
 
Do góry