Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Ellinethia

Pikinier
Wynik reakcji
61
Tak swoją droga ktoś tu się pięknie rozpisał na temat tego jak to się w ogień skacze za sojusznikiem i w imię honoru do końca wspiera braci w boju. Veg jest tak zaangażowane, że oddaje wioski P, tymczasem Playersi żeby ratować sojusznika nie wyprowadzili akcji w KEY żeby zmusić ich do przegrupowania sił i odciążenia sojusznika Mamy tutaj klasyczny przypadek toksycznego związku zakochanego i gotowego na wszystko mężczyzny (VEG) z roszczeniową kobietą, która jak pijawka myśli tylko o sobie bo ma długie nogi, dobre cycki i wzbudza pożądanie. Bierze co chce i zlewa czy ktoś na tym ucierpi, a biedny mężczyzna tak zakochany, że chociaż wykorzystany to jeszcze majątek oddaje po rozpadzie małżeństwa i mówi, że kocha do końca haha.

Śmiało można tutaj akurat powiedzieć, że ktoś miał obiecane miejsce w Playersach na kolejnym świecie za dopuszczenie takiej narracji i wypięcia się za „sojusznika” żeby on miał łatwiej

Widziałem jak sojusznicy udostępniają sobie obrzeża w celach strategicznych, ale nie widziałem jeszcze udostępnienia połowy plemienia w użytek wieczysty w ramach gestu dobrej woli xd

Jako obserwator z boku, cokolwiek by ktokolwiek nie napisał napiszę tak:

VEG pobiło rekord świata w byciu ładowanym w kakao do poziomu w którym nawet Stefany ślinią się z zazdrości.
Wstydem będzie gra tymi ludźmi na kolejnych światach a marka będzie pośmiewiskiem gorszym niż Pacik i to w tych najsłabszych momentach.
Powinni zmienić nazwę na sissy squad

Playersi okazali się ludźmi, nie maszynami. Chociaż są bardzo dobrymi graczami to nie wystarczająco dobrymi aby zdeklasować jak widać cholernie ambitne mniam. Różnica nie jest więc tak diametralna jak sami chcieliby to widzieć i pomimo obecnego stanu rzeczy, sprawdzili w słowniku co to szacunek.
Ostatecznie pewnie wygrają (O ile KEY na czas nie wleci z ofensywa żeby odwrócić losy wojny), ale ponieważ stanie się to z uwagi na perfidne wykorzystanie sojusznika (de facto mają tutaj wiele wspólnego z jutro w kontekście tych sojuszy gdzie gracze znikają a wioski są wchłaniane w ramach sojuszniczego wsparcia, aleeee oceńcie sami haha) to biorąc pod uwagę ich renomę będzie to Pyrrusowe zwycięstwo gdyż nie dołoży im to chwały Jak ktoś napisze, że nie liczy się styl to będzie to znaczyło, że ewoluują w stronę Stefanow a to jeszcze gorsze niż bycie Stefanem bo Ci są jak ciemna antymateria tego światka która nadaje równowagi w tym społeczeństwie i sprawia, że nie jest nudno. Ale ich kopie to już byłaby niesmaczna tandeta

A co do Mniam? Na 170 widziałem po raz pierwszy, ale nie zrobili jeszcze wtedy na mnie wrażenia, być może potrzebowałem więcej czasu żeby się przekonać. Teraz stwierdzam, że to jedno z tych plemion w których warto grać i z którymi warto się układać Nikt nie szczeka, ludzie wypowiadają się z szacunkiem, grają ambitnie i mają charakter.

Póki co, 182 świat jest ciekawy z uwagi na dwie rzeczy. Przetrwanie i ostatecznie zwycięstwo Magów nad Jutrem pomimo miażdżącej przewagi, a powoli można mówić, że „i przede wszystkim” z uwagi na waleczne serducha pierogów Reszta tylko dyma sojuszników, odhacza kolejne proste wsie, albo padła zanim można było uznać ich ambicje
Wiele jeszcze przed nami, Key czy Playersi jeszcze długo będą mieli czas i perspektywę wyróżnić się przed samymi sobą i własnymi markami także nie mowie, że tego nie zrobią. Stefany pewnie jak zawsze narobią mnóstwo szumu i oplują wszystkich i wszystko po czym sami załadują się w dupsko i spakują na kolejny świat Ale uważam, że jeżeli pierogi przetrwają Playersow i pomogą KEY pokonać legendę P, to choćby w momencie zwycięstwa nad P mieli 10x mniej pkt niż KEY, to będzie to największy sukces jaki prawdopodobnie ma perspektywę dokonać się na tym 182 :p


Zawsze trzymam kciuki za underdogow i jestem fanem tej walki
Bardzo ładna wstawka co do MNIAM - godny i waleczny przeciwnik, pełna kulturka bez żadnej zbędnej napinki.
Sama przyjemność mieć takiego przeciwnika.
 

Ellinethia

Pikinier
Wynik reakcji
61
Właścicielka tego konta rozwinęła skrzydła w P!, nie w SPEED, a to właśnie właścicielka się wypowiada ;)
Pozdrawiam wszystkie Speedki z tego miejsca! I Nuppka pozdrawiam również :D
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
I tu się mylisz bo jeśli tak by się stało to zazwyczaj taka osoba nie daje znaku że tym kontem rzuci ;p i nie wchodzisz na czysciutkie wioski ;D
w niczym się nie mylę ale ok, przypomnę podstawy. jak ktoś ci rzuca kontem to przeważnie w tych czasach jest do niego jakiś kontakt czy bezpośrednio albo jeśli to kolega kolegi kolegi to też da się dotrzeć. zazwyczaj da się zdobyć zasta bo jeśli typ ma wyjebane w grę to wystarczy poprosić żeby ostatni raz wbił na te 30 sekund.

przecież też mieliście jakieś zasty po jakichś tam liskach czy innych 1337 i z tego co widziałem to wbijaliście na czyściutkie wioski. to jakiś cud? :D

żaden cud, po prostu udajesz debila który nie wie jak to działa.
i to że wam oddają wioski spoko mają do tego prawo , pomoc w ustawieniu frontu a wciąganie masowo darm po nich to różnica nie ?
przecież ci tutaj pisały osoby z Vege że skala ich przerosła, zostało ich zbyt mało aktywnych aby załatać taką dziurę po masowym rzuceniu kontami przez ich współplemieńców. mieli więc wybór oddać wioski nam i tym samym umożliwić ustawienie frontu, albo nic nie robić i oddać wam kilkaset darm z losową liczbą wojska w środku, ale nie powiesz mi chyba że to byłby jakiś problem?

widać że macie o to straszny ból dupy i mocno wam to nie w smak, ale co byś zrobił na miejscu Vege, nic? :D czy może byś wrzucił zasta wrogowi? :D
ja wiem że to jest fo, ale robić z siebie pajaca też trzeba umieć.
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Wszystko spoko,każdy kombinuje i kręci na swoją stronę jak moze.
Przy tych ustawieniach trzeba się bardziej pomęczyć niestety.
Nie zwerbujesz graczy,ewentualnie ich wioski.
A żeby to zrobić,trzeba jednak pokazać że się chce,czyli brac zasty.
Pomagac.
P widać pierwszy raz w takiej sytuacji,nie da się łatwiutko przyjąć pozniej rozebrac:)
Kombinujcie,makaron na uszy nawijajcie
A my zrobimy swoje mam nadzieje:)
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
oj chyba mało wiesz o P!, nie raz się brało front od sojusznika. i to ostatnio na poprzednim świecie czyli 170.
 

DeletedUser209423

Guest
Wy patologiczni kłamcy i nieudacznicy z Jutra!
Dokonało się. Dziś można to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Jesteście synonimem śmieszności i żenady.
Już widzę te gorączkowe wymazywanie z historii swojej gry, tej haniebnej nazwy.
Ale nic z tego. Tylko zmiana loginu może was uchronić przed piętnowaniem waszej obrzydliwej i nieuczciwej gry.
Narobiliście w portki przed kłamczuchem BulwąŻenady, a Magi zrobiły wam z tyłków jesień średniowiecza.

Wszystko, wszystko co o was pisałem, od A do Z się sprawdziło. Nie macie pojęcia o tej grze, totalny amator, pryszczaty na jedno oko i dłubiący jedną ręką w nosie, by was ograł.

Gdzie jesteś Danon? Partyjny propagandzisto. Dawaj tu te swoje polityczne pierdy.
Bo nie ma z kogo się już naśmiewac, Jutrzaki z pozamykanymi mordami
 

DeletedUser209423

Guest
Kilka wypowiedzi na poziomie, nie poznaje tego FO :D

A teraz poznajesz?
Oto jestem.

Swoją drogą to jest nawet zabawne, robiłeś tu największy burdel i udając inteligencika obrażałeś innych na życzenie.
A od kilkunastu dni regularnie udajesz dbającego o poziom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209423

Guest
oj chyba mało wiesz o P!, nie raz się brało front od sojusznika. i to ostatnio na poprzednim świecie czyli 170.

Nie pisz o braniu frontu od sojusznika, bądź precyzyjny, braliście front od Jutra.
To Jutro było tym sojusznikiem. Zawarliście pakt z diabłem, co jest ogromną skazą na waszym wizerunku.
A ostrzegałem wtedy również. To Ty sam i większość ludzi z P mi ciskała, bo to był kochany sojusznik.
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
@Lateralis

Ja mam pytanko tak z ciekawości.
Black jest banowany non stop,pod jakim nickiem by nie był.
Pytam dlaczego??
Nie przeklina,nie łamie rażąco regulaminu.
Pisze post pod postem ale to raczej nie jest podstawa do takiego traktowania.
Ludzie czasami robia gorsze rzeczy:)
Wiec pytam
Dlaczego tak się dzieje?
Raczej zawsze uważałam że gdzie jak gdzie,ale tutaj kazdy powinien móc się wypowiedziec
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie pisz o braniu frontu od sojusznika, bądź precyzyjny, braliście front od Jutra.
To Jutro było tym sojusznikiem. Zawarliście pakt z diabłem, co jest ogromną skazą na waszym wizerunku.
A ostrzegałem wtedy również. To Ty sam i większość ludzi z P mi ciskała, bo to był kochany sojusznik.
w sumie najbardziej chodzilo mi o wziecie frontu od GO ale pisalem ogolnie. wtedy PUK na nich latało i trzepali się przy tym jeszcze bardziej niż KEY tutaj jacy to z nich wojownicy

nie mniej wszelkie ruchy jakie podjelismy na 170 okazaly sie skuteczne.
 

DeletedUser209423

Guest
Chętnie odpowiem za Panią @Lateralis
Powodem jest:
- duża liczba skarg od Jutrzaków, bo jakże czują się prowokowani
- jedna skarga starego użytkownika forum (tak, tak, to nie żart)

O reszcie argumentacji nie wspomnę, bo to taki poziom śmieszności, że oczy łzawią. Niedawno wkleiłem.

Chciałem oczywiście sprawę wyjaśnić, ale pani Lateralis nie była tym zainteresowana.
Nie wiem co chce tym osiągnąć. To jest bardzo inteligenta osoba, ale strasznie rośnie mając pod ręką guziczki. Co jest dziwne, bo spodziewałbym się zamiast nadużywania władzy, raczej właśnie rozwalenie mnie merytoryką.

Stary użytkownik się poskarżył i mnie zbanowala. Ten sam stary użytkownik, który pisze 1 post na miesiąc i płacze, że nic na forum się nie dzieje.

Efekt pracy Pani szefowej oszałamiający. Ja non stop walę nowe konta, ona banuje Bóg wie za co i tak się bawimy. To jest troska o forum i sprzyja rozwojowi InnoGames. Zaiste.

Tak, prowokować może i prowokowałem wielokrotnie. Ale nigdy nie użyłem wulgaryzmu, nigdy nie atakowałem ludzi pod względem prywatności. Zawsze tylko gra. Ale to też źle, bo przecież nazwanie kogoś nieudacznikiem, to niewybaczalna obraza
 

DeletedUser209423

Guest
w sumie najbardziej chodzilo mi o wziecie frontu od GO ale pisalem ogolnie. wtedy PUK na nich latało i trzepali się przy tym jeszcze bardziej niż KEY tutaj jacy to z nich wojownicy

nie mniej wszelkie ruchy jakie podjelismy na 170 okazaly sie skuteczne.

Skuteczne jak najbardziej.
Ale ciągnięcie za sobą Jutra jak osła na sznurku, było błędem.
 

DeletedUser209423

Guest
@Lateralis

Ja mam pytanko tak z ciekawości.
Black jest banowany non stop,pod jakim nickiem by nie był.
Pytam dlaczego??
Nie przeklina,nie łamie rażąco regulaminu.
Pisze post pod postem ale to raczej nie jest podstawa do takiego traktowania.
Ludzie czasami robia gorsze rzeczy:)
Wiec pytam
Dlaczego tak się dzieje?
Raczej zawsze uważałam że gdzie jak gdzie,ale tutaj kazdy powinien móc się wypowiedziec

Nawet powiem więcej. Rozumiałbym prywatę, jakąś osobistą zemstę, gdybym tą Panią obraził.
Ale nigdy tego nie zrobiłem, nawet jak mnie banowała.
 
Do góry